Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
jo x-) x-) x-) to mívaj v marianne právě, poličky a jak je za nima ta barevná zeď, vypadá to moc fajně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, a co ji na to dam??? jako fotky? hracky?? kytky?
Odpovědět
jednu kytku malou, dva plyšáky a jednu dvě fotky aby to nebylo přeplácaný
Odpovědět
Profilova fotka
plysaky neeeeeeee
Odpovědět
ježíš, tak já nevím, s čím si hrajou moderní děti, já si hrýála s plyšákama, no :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ona? ovladace, sroubovaky, sroubky, maticky.....trosku techn. typ
Odpovědět
no tak to bych si zrovna na poličku nevystavila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave :-)
Odpovědět
tak něco jinýho, to může bejt malá polička s dekoracema, říkám, kytka, fotky...... knížky ;-) přídám taky fotky
Odpovědět
Profilova fotka
sup, cekam a tesim se
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, super :-)
Odpovědět
chceme pozvat architekta a zeptat se, jestli by jednou, v budoucnu, nešlo udělat v obýváku něco jako takovej skleněnej ochoz, aby se využila ta horní část, ale aby to zůstalo takhle
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, konzultace by asi byla vhodna, tu nabidku od Lexxusu nevyuzijes?
Odpovědět
čoveče, ani nevím, jakou nabídku jednu jsem využila a bylo to úplně na prd, nabízeli mi kuchyň za bezmála milion korun, tak jsem jim řekla, že nemám drobný, tak až rozměním, že se ozvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, fotky jsou super. Mia má krásnou postýlku (a pěknou žirafu :-) ) a určitě bych se také přimlouvala za nějakou poličku. Využije se i třeba na nějakou knížku, když jí budeš večer číst, nebo třeba na odložení hrnku nebo čehokoliv jiného. Evi, mají tedy ještě hodně práce před sebou, ale ty dispozice pokojů vypadají super. Mě se tedy právě strašně líbí ten zvýšený strop nad obyvákem. Ale se skleněným ochozem by to také pořád bylo krásně vzdušné. Mít takového prostoru... Fakt závidím ;-) Já si zítra jedu pro kočárek a dětskou postýlku.
Odpovědět
Profilova fotka
mne volali tento tyden, ze jeslti bych nechtela v bud. vyuzit jejich sluzby. mel by to mit Lex. na webu, tusim,ze je to studio Atmosphere...
Odpovědět
jo, Petrovi volala taky nějaká ženská, že by přeci to v bytě chtělo nějaké barvičky :-D :-D :-D takže tím si u nás podepsala ortel :-D :-D :-D ale uvidím všechno co a jak, já tak teď uvažuju o tom, že se nastěhujeme a pak až se bude něco zařizovat, podle toho, jak se nám to bude zdát, pár věcí máme, tak že bych to nechala osudu asi, ale mrknu na ten web lexxusu ahoj baru! jo, práce tam ještě je, to nestihnou za měsíc, jsem to říkala
Odpovědět
Profilova fotka
toz jste me, devcata, ukecala a bude tam asi teda bila Lack, mozna i 2x ta 110 cm, jakoby pres sebe, co? kdyz me se jeste libi takovy ty jako cverce s kul. rohama, jak to je jako policka, akorat je to drahy jak prase. mne se, Evi, libi moc a moc ta barva oken
Odpovědět
jak drahý? se mi taky líbej ty rohy ;-) teda, pokud myslíme to samé okna jsou pěkný, akorát nahoru bych dala méně dělený, ale to už je fuk
Odpovědět
Profilova fotka
nemyslime :-) vydrz, zkusim pohledat
Odpovědět
hledej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady http://bydleni.marianne.cz/clanek/524... fotka cislo 8. a 10.
Odpovědět
jojo, to dávaj do jak se staví sen............ krása x-) jak moc drahý? je to totiž moc moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
ha, asi to zlevnili...3490 a 3 ks, to jde
Odpovědět
tak to je drahý dost, zas ale kvalitní police tě taky vyjde na litr no a když jsou tři........... bych se za miušku přimluvila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
spis za me, mne uz se libej dost dlouho... maji jeste barvu Cofee http://shop.kare-design.cz/product_in... a pak taky jednu dlouhou...taky hezka do obyvaku http://shop.kare-design.cz/product_in...
Odpovědět
tak ta dlouhá je výstavní kousek x-) x-) x-) x-) no, barva coffee.................... no............ je to hnědý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta dlouha by se mi hodila sakra.....
Odpovědět
přimlouvám se za tu dlouhou, to je krasavice, ale bílou, prosím
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tu ani v jine barve nemaji....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?