Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, jak vysvetlit diteti, ze nemusi furt a znova vytahovat supliky.....
Odpovědět
gumičku tam dát
Odpovědět
Profilova fotka
neni kam, resp. za co chytnout
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, pokud příjdeš na to, jak to dítěti vysvětlit, dej vědět... Také to za chvíli budu potřebovat :-) My jsme si teď dali do chodby knihovny, zatím jsou otevřené, ale čekám, že na ně budeme muset ještě dokoupit prosklené dveře. Na kuchyň snad půjdou dát ty pojistky z Ikea.
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,n eznam..jake pojistky??
Odpovědět
Profilova fotka
Ikea ma nejake pojistky proti otvirani supliku a dvirek, zatim samozrejme nevim, zda to funguje, ale asi vyzkousime... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Ahoj holky: Kristi: ja na ty supliky mam takove specialni pojistky, ktere zabranuji vytahovani. Ale skoro nejlepsi je svazat je provazkem, nebo masli - to ale jde jen pokud maji uchytky. Je to vecny boj, ty nase mysicky uz jsou pekne vychytrale. Jinak blahoprani k tomu, ze uz vsechny bydlite. Azi: ty si asi chvili jeste pockas, ale pak uz to bude stat za to. My jsme se rozhodli, ze si koupime byt, takze shanim a pak to zase zacne, renovace, zarizovani, stehovani...No co se da delat, ale neni nad to bydlet ve svem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak chybějící polici od Woodface uz máme nainstalovanou a chlapík ze stavby drhne ten silikon a spárovačku. No, jsem vážně ráda, že jsme to vyreklamovali, protože drhnout se s tím sama bych vážně nechtěla a ty chemikálie, co na to má, parádně smrdí a to by se asi Matesovi nelíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla dneska zaplatit letenky, a mam pokoj s vybiranim dovolene, uffff....krasa. doufam,ze v danem terminu budem vsichni v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, kam poletíte?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.thehotel.gr/tersanas-villas semka, Kreta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jeeee, to je parada. To budete mit ten domecek pro sebe?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, jsme tady dlouho nebyly, co? my chodime tedka furt ven..... Baru, jo...se znamyma dohromady. Maji taky stejne starou holku, takze super
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, už jsem si také říkala, že se musím ozvat. Začala jsem v práci předávat svoje věci kolegům a je to pěkný mazec. Hlavně je problém, že mě nikdo nenahrazuje - jen práci 3 lidí budou muset vstřebat 2, takže se celkem zapotí. Nojo, finanční krize a šetří se... To budete mít parádní dovču, holky se zabaví, vystřídáte se v hlídání a budete mít soukromí. Já jsem si zatím říkala, že bychom třeba v září mohli někam na týden vyrazit, to už by se snad s malým zvládlo. Samozřejmě jen někde v Čechách, ale alespoň někam vypadnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, bych se nebala ani nekam dal....ale v CR pro zacatek staci, uvidite, jakej bude Mates cestovatel.. takze za tebe nikdo do prace nejde, jo? to je sila.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme, jak se bude Matesovi líbit v autosedačce. Co vím od známých, každé dítě je jiné - některé jízdu autem miluje a zabere hned, jak se na startuje, jiné začne od 5 minutách řvát a nic ho neutěší. Takže to nejdříve otestujeme na krátké vzdálenosti. U nás v práci je to teď extrém - vůbec se nenabírají noví lidé, ani na nahrády odcházejících zaměstnanců (a že jich je hodně), jen výjimečně po komplikovaném schvalování. Jsem vážně ráda, že já jsem ta, kdo odchází, ne ten, kdo zůstává :-) Spíš jsem zvědavá, do čeho bych se eventuelně vracela. Ale zatím mi kariérně rozhodně nic neuteče, načasované to mám dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite jsi to vychytala, to je pravda. ja se tesim, ze za rok to bude uz s praci dobry...ja chci stejne jen na cast. uvazek, takze si myslim, ze tyhle uvazky jsou tedka docela in
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, částečné úvazky se rozšiřují. Všude, kromě mého zaměstnavatele... Jak se objevily první problémy, nejdříve to vyřešili tak, že neprodloužili smlouvy holkám na part-time (na part-time dávali jen smlouvy na dobu určitou s komentářem, že se jedná o "formalitu"). Aby se nemuseli dávat výpovědi, tak se jen prostě nechaly vypršet tyhle smlouvy ]-( Celkem podraz. Hlavně, že vím, co můžu od čekat a smlouvu na dobu určitou prostě nepodepíšu. Ale určitě se už najdou solidní firmy, které to s part-time prací myslí vážně. Zatím se tím ale trápit nemusím a užiju si malého. Pak uvidím, něco se snad vždycky najde.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky rikam, ze vzdy se neco najde, nejsem narocna....v tom, co me bavi bude prace vzdy...
Odpovědět
ahoj holky! dneska je velký jednání kvůli našemu bytu, tak uvidíme ;-) a měla jsem dnes v bytě realitáře, neb asi musím pronajmout byt, neb nájemnice mi zmizela, ale v bytě má všechny věci, nicméně je nezvěstná je to děs, nevím, co mám dělat, čekat na ní nemůžu, ale vystěhovávat jí, když tu není je mi taky blbý
Odpovědět
Profilova fotka
coze? jak zmizela?? telefon ti nebere?
Odpovědět
Profilova fotka
A najem plati?
Odpovědět
nájem neplatí, veškeré telefony jsou odpojené a to podotýkám, že jsou to předplacené karty podle mě už je někde v řece, nebo nevím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je husty.....no, vystehovat ji prece muzes, tak ty jeji veci nekam dej, ja nevim sice kam, ale ja bych je dala asi cajtum, + bych oznamila, ze je nezvestna.
Odpovědět
holky, já jí ty věci schovám u mě, ale jde mi o to, že prostě nevím, co s ní je a mám jí stěhovat věci............. bylo mi hrozně nepříjemně, když jsem tam dnes byla, že jsem jako byla v něčím domově......... ona odjela v prosinci do německa, ještě 18.2. mi psala sms a od té doby se po ní slehla zem :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to je husty...ja myslela, ze je nekde tady....no, veci ji schovej, hlavni je to, zda je vubec ziva...
Odpovědět
hele, já si myslím, že klidně ani nemusí bejt :-o hledám jí už víc jak týden a ani stopa
Odpovědět
Profilova fotka
To je síla. Uff, je to nepříjemné. Asi nemáš nějaký kontakt na příbuzné nebo někoho, co?
Odpovědět
Profilova fotka
a nahlasila jsi to?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?