Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, moc ti preju,aby to tak opravdu bylo
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli 2 týdny po kolaudaci předpřejímku. Tak snad se to i u vás pohne.
Odpovědět
kristi: jo, to já si přeju už taky a vy co? už jste doma?
Odpovědět
holky, kdybyste nevěděly, co s kuchyní :-D :-D :-D http://www.modrastrecha.cz/bazar/show...
Odpovědět
Profilova fotka
ne, az v pul 4, driv doktor nestihne dopsat papiry
Odpovědět
takže vás tam prostě nechal do toho odpo, jak chtěl........... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne......hele jako br. kase z prasku k obedu pro Miu, husty ze?
Odpovědět
Profilova fotka
"býlé korpusy" to je síla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baru, je tam "býlé korpusi" to je jeste lepsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak daleko jsem to nezvládla dočíst :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D kristi: no, to nic moc, práškové jídlo by vůbec neměli dávat nemocnýmu dítěti ]-( ]-( už se vám to ale krátí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, kdby to byla normalni kase, tak fajn, ale tohle? takova ta pena, co nevidela brambory ani z rychliku.... jeste hodku a jdeme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty blafy v nemocnicích to je hrůza. Přitom by strava měla být součást léčby. To mě bude muset manžel v porodnici také zásobovat něčím lepším. Včera jsem jen zahlídla Výměnu manželek a když tam vařila malým dětem polévku z prášku a pochvalovala si, jak jim navařila, nevěřila jsem vlastním očím.
Odpovědět
no, já jak jsem taková bio, tak tohle nemůžu vidět ]-( ]-( a ještě, když tím krmí děti ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejsem bio, ale Mie bych nektery veci fakt nedala... baru, pak jsem nasla na MMB nakou super detskou bio kosmtiku, az dorazinm domu, poslu ti odkaz...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem občasně bio, hlavně, aby to bylo kvalitní... A prostě nesnáším náhražky, u kterých se někdo tváří, že jsou stejně dobré jako ta původní věc - br. kaše nebo polévky z prášku jsou typickým příkladem. Raději si dám k večeři sýr a salát, než se tvářit, že jsem uvařila teplé jídlo a dát si párky s kaší z prášku... Kristi, odkaz pošli, budu se těšit. Zatím mám olej Medvídek na prdelku a plánovala jsem ho mazat mandlovým olejem. Mažu se tím teď také a zatím je kůže pěkně vláčná, tak doufám, že vydrží.
Odpovědět
tak já jsem taky bio jen občas, ale v jídle náhražky nesnáším
Odpovědět
Profilova fotka
Baru tady: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb... uz jsme doma, ukradli mi tam penize z penezenky, penezenku nastesti nechali na zemi....no mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, díky, vypadá to zajímavě. To je tě okradli v nemocnici? To je fakt šílené... Většinou bývají horší ukradené doklady a ta peněženka, ale i tak to je hrozné. No, držte se, holky.
Odpovědět
Ahoj holky: zase jsem vas docetla. Azi: s tou kolaudaci drzim palecky, snad se to nekam pohne. Kristi: no ty blafy v nemocnici jsou strasny. Vubec to nechapu. Ja bych si to klidne i pripatila/zaplatila. To tady vsude v nemocnicich si muzes vybrat z 5 jidel, navic ti to serviruji na vlastnim taliri, individualne zabalene, maji i vegetarianskou verzi. No nemocnice jsou ale porad neprijemne, ale to, ze serviruji detem kasi z prasku, no to je des... Baarci, do porodnice urcite s vlastnimi zasobami, obcas se sice nejake decentni jidlo najde, ale moc na to nespolehej. Lepsi je prijit pripraven....Jak dopadl ultrazvuk? Ja treba nejsem vyhraneny organic/bio freak. Ale nedavno mi nekdo poslal mailika s fakty o Rame. Musim rici, ze o tom opravdu premyslim. Spousta informaci, ktere tam byly, je pravda. Ja tady pouzivam Olive Grove, kde je olivovy olej. Ale precetla jsem si dukladne co tam je a jsou tam take trans fats. Je to porad margarin. Rekla jsem si, ze tu spotrebu margarinu opravdu omezim a hlavne ji nebudu davat Belle. Mne stejne vzdycky vice chutnalo maslo, jen mi ale vadi to, ze se to neda namazat poradne na toast. No budu to muset nechat chvili venku... Jinak manza se byl o vikendu podivat na bytik, ktery jsem objevila. Tak se nam porad libi, jen jsme zjistili, ze je tam pry jeste vice zajemcu. No nevim, jestli je to pravda, nebo nas real estate agent jen blafuje, aby mel vetsi provizi. No uvidime, mne se ten bytik moc libi, nebot je opraveny a uz by tam nebylo potreba skoro nic dodelavat. Jen takove ty kosmeticke upravy a zarizeni nabytkem. I to bude docela orisek, nebot je to opravdu velike...Ale porad lepsi bydlet ve svem, nez nekomu cpat najem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dashi, ahoj.....o Rame nic nevim, my maslo ani margariny nejime. A kdyz uz tak maslo davam pod michany vejce, na kure, neboproste do vareni. Margarin si namazu na chleba, az budou dobry rajcata, to je tak 3x za rok... baru, pemyslim, ze koupim Mie tu penu
Odpovědět
Profilova fotka
Dashi, Rama mi už před lety přestala chutnat, tehdy jsem nic netušila o nějakých trans-tucích, ale prostě mi nechutnala, tak jí nejím. Másla si mažu minimální vrstvu, takže si dopřeji raději to. Ten byt zní fakt parádně, snad vám to vyjde. UZ bude až ve čtvrtek. Kristi, já asi vezmu olejíček a mýdlo a něco pro sebe - mám ráda ty oleje od Saloos a tady je mají za dobrou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je pocasi, co? vcera bylo tak krasne a nic .... brachovi je dneska 15.let. vcera jsem si vyprala v pracce mobil, neprezil to chudak :-D
Odpovědět
kristi, ty máš zas ejinou fotku
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nemam.....
Odpovědět
tys tam neměla s puntíkovanejma šatama???????????
Odpovědět
Profilova fotka
ne,t u mam na skypu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pocasi je hrozne, uz jsem se tak tesila na jaro a hlavne mam problem, ze uz skoro nezapnu zimni kabat :-) A zitra musim do Brna do skoly... Jinak dneska jsem byla na UZ - Mates ma vsechno, jak ma byt a opet bylo potvrzeno, ze je to opravdu kluk :-) Je zatim napric, take me pekne tlaci do boku, ale jeste ma cas, tak snad se pretoci spravne. Ja jsem se pry pretocila az 2 dny pred porodem.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla s Miou na kontrole, pak na poste, v krame...a jsem rada, ze jsem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi tenhle vysavac jsem si vybrala...jednak je sikovnej a jednak je ruzovej http://www.eva.cz/s.php?i=41635&SID=6...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?