Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
ahoj, kristi, mam dotaz - nekde jsi psala, ze ses nespokojena s nerezovym drezem franke? proc? ted resim jestli granit nebo nerez... btw. u libovickyho super, chceme kuchyn urcite od nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni, no jednoduse, jsou na tom videt kapky, lestis a lestis.....ale Franke dela i jinej nerez, jinou upravu, toho bych se nebala
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se strašně líbí ty kamenné truhlíky, ale ty jsou děsně těžké a ty ceny :-( Zatím mám jen obyč plastové. Muškáty to zakryjí a bylinky budou na balkoně u okna, tak to neřeším. Na ty kapky asi lepší ten granit, ale nemám přímo vlastní zkušenost. Já musím říct, že mě zrovna kapky v dřezu prostě příjdou normální, tak to moc neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
mne to taky nevadi to utrit, ale lepsi by bylo mit neco jineho
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jsem se do toho nejak zazrala, do tech kytek, jeste dneska prikoupim oseni a zaseju to taky do nakych peknych veci... a pujdu do This § that, tam toho maji mraky
Odpovědět
Profilova fotka
Ono v tomhle počasí není těžké zažrat se do kytek. Do teďka se mi do toho vůbec nechtělo, ale včera jsem se nemohla dočkat, až dorazim domů, abych se na to vrhla. Také jsem přes noc nechala vyprat první varku prádla pro Matese a ráno jsem to šoupla na balkon.
Odpovědět
Profilova fotka
juuu¨, tak prece jen peres nam tu sazi kytky okolo domu, docela velky, tak 1m, az to dodelaji, zjistim, co je to za druh a vyfotim
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, musím... už mi zbývá jen 6 týdnů. Ale jak říkám, v tomhle počasí mám hned chuť to udělat, ale jak doteďka pršelo a bylo zataženo, nemohla jsem se k ničemu dokopat. My máme také něco vysázeno kolem domu, jsem zvědavá, co vyraší. Ale u nás to bude jen nějaká zeleň. Vy budete mít přímo kytičky? V tohle je super Praha 6, kde jsem doteď bydlela, tam jsou kytky vysázené všude.
Odpovědět
x-) x-) x-) miluju kulaťák x-) x-) x-) holky, já mám plná okna rajčat a okurek na chatu :-D muškáty jsou zatím na chodbě a u mamky, mám 12 truhlíků, něco už kvete
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, Evi, tak to na tebe opravdu nemáme :-D :-D :-D Já s jedním truhlíkem na bylinky, jedním na muškáty a jednou levandulí... Kulaťák je super, naprosto mě nadchlo, jak tuhle zimu tam měli to "zelí".
Odpovědět
viď, to fialový x-) x-) x-) x-) jak tam denně jezdím, tak slintám, teď už lezou tulipány! no jo, já jsem zahradnice x-) na terase plánujeme dokonce i stromy, takovej prales ve stylu cafe de la flore v paříži x-) x-) x-) júúúúú baru, máš krásnou fotku, takovej pupík
Odpovědět
Profilova fotka
pupíček bych to nazvala.... jdu vam nafotit, co nam udelali venku. Oseni jsem nesehnala, resp. jsem v centru nepotkala zahradnictvi
Odpovědět
Článek se načítá
tak zatím nic nevidím.................
Odpovědět
Profilova fotka
No, pupíček.. to zní hezky. Ale ona ta fotka je měsíc stará a teď už je zase o pořádný kus břicho větší :-D Zítra bych chtěla někam vyrazit ven, když má být tak hezky. Musím něco vymyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem se rozhodla, ze casem vymenime tu dlazbu v chodbe, fakt je pitoma, ma proste takovej vzorek, a bordel se z toho hooodne blbe myje, takze bych rada nebo opravdu hladkeho
Odpovědět
Profilova fotka
Mám podobnou zkušenost - sice se mi na ta naše dlažba v chodbě hrozně líbí vzhledově, ale myje se také blbě, protože je taková "hrubá". Ale k tak radikálnímu řešení jsem ještě nedospěla. I když uvidím, až budu jezdit do bytu s kočárem, jak z ní budu nadšená. Asi jsem našla konečně přijatelnou mikrovlnku http://www.obchodni-dum.cz/samsung-fg.... Tím, že nemá uchytku a je uplně plochá, hodí se k jakékoliv troubě a nemusím řešit, že by to měla být stejná značka jako normální trouba. Od Whirlpoolu bych si mikrovlnku vybrala, ale min. za 20 tisíc :-( Čeká mě poslední týden v práci, bude to asi masakr, ale tím to skončí a budu mít snad chvilku klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, je hruba,...a me to fakt vytaci,akorat nevim, jak by se to menilo pod tou vest. skrini mikrovlnka moc pekna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak skříň by se asi musela rozebrat. Právě kvůli těmhle věcem jsem zatím o výměně vůbec neuvažovala. Mikrovlnu chci. Probírám, co všechno ještě potřebuji pro malého a např. mi připadne zbytečné kupovat speciální el. sterilizátor, když můžu mít plastový do mikrovlnky. A stejně dříve nebo později bych jí chtěla kvůli ohřívání těch pidi porcí, až bude baštit kašičky.
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, to jsem si myslela. No, ono toho moc neni. leda by se mohla i podriznout :-D
Odpovědět
Baru: ja jsem treba stelizator vubec nepotrebovala. Hlavne nekupuj hodne kramu do zacatku, stejne budes asi kojit, ne? Ja jsem kojila do 1 roku, ale asi uplne stacilo do pul roku. Pokud bych mela sterilizator, tak by to byl dalsi kram do baraku. Ta mikrovlnka je moc krasna. Stejne vsechny ty programy na mikrovlnce nepouzivas. Ja mam vestavenou od Siemens, je super, ale stejne ji pouzivam jen na ohrivani. Krasny posledni tyden v praci, strasne to uteklo.. Kristi: s tou dlazbou to chapu. Ja mam take takovou trosku hrubou, ale je tmava. Tady v Malajsii mam hladkou, ale lesklou, no to je hrozne, nikdy bych si ji neporizovala. Je na tom vsechno videt. No hruza.
Odpovědět
Profilova fotka
dasho, ja bych chtela matnou, ale hladkou, neoc jako mam v koupelne, to se stira perfektne. a souhlas, nic neporizovat zbytecne, vse se da dokoupit dle potreby
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, určitě mám předsevzetí kojit. Právě se mi nechce kupovat speciální spotřebič na elektriku. Ten plastový do mikrovlnky dokoupím kdykoliv. Mikrovlnku objednám. Také jí chci hlavně na rozmražování a ohřívání. Žádné speciální funkce nechci, proto jsem za ní nechtěla dát 10 tisíc a víc. Ale tohle se dá.
Odpovědět
Presne tak. Mikrovlnky jsou spotrebni zbozi, ja jsem si porizovala hlavne tu s grilem, ale nakonec stejne v mikrovlnce nic negriluji a grilovat asi nebudu. Uplne obyc by mi stacila, ta tvoje je navic hezka. Kristi: aha, tak to jo. Matna je dobra, hlavne nic leskleho, to clovek nedela nic jineho nez porad suruje a lesti. Baru: jestli muzu radit, tak se vsechno da dokoupit za pochodu. Ja mam doma tolik kramu a obleceni na uplne malinka miminka a mala to na sobe nikdy nemela, nebot kdyz se narodila, tak mela 4 kg a vsechno ji bylo male. Dulezity je kocar, autosedacka a lehatko (ja jsem treba mela Fisher Price a nedam na nej dopustit), postylka. To lehatko je na pozdeji, tak od 4 mesicu a vyse. Predtim jsem pouzivala autosedacku i doma. Uz mas kocar vybrany?
Odpovědět
Profilova fotka
Kočárek už máme ve sklepě. Autosedačku a postýlku také. Ty hlavní věci máme. Lehátko máme domluvené zapůjčení od švagrové. Zatím je u nějaké její kamarádky, ale v létě bude volné pro nás. Oblečení mám zatím po pár kouscích v různých velikostech. V té nejmenší velikosti mám jen dupačky a bodýčka, co jsem koupila ve slevě :-) Pak kdyžtak vyrazíme do Tesca a dokoupím podle velikosti. Právě ale s těmi věcmi na krmení mě dost nahlodalo to, že celkem dost známých tohle schánělo narychlo než se maminka s mimčem vrátí z porodnice, protože se kojení třeba nerozjelo tak dobře a rychle. Takže bych asi raději nějakou lahvičku a sterilizátor do mikrovlnky měla dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ja jsem odsavacku kupovala cestou z Podoli, je tam takova malicka prodejna, dobre zasobovana...
Odpovědět
Ja jsem take odsavacku kupovala az pote, koupila jsem ji v Letnanech, je tam takovy velky obchod pro deti, uz jsem zapomela, jak se jmenuje. Kupovala jsem Avent Isis, byla hodne dobra, elektricka, ale docela draha. Musim rici, ze cely proces odstrikovani byl priserny, no ale musela jsem to zvladnout. Jelikoz jsme prestavovali, zacala jsem ji pouzivat hodne zahy, nebot jsem musela odjet a mamca mi hlidala. Jako soucasti te odsavacky byly i dve lahve Avent, mela jsem s nimi dobre zkusenosti. Ten sterilizator do mikrovlnky je dobry napad a neni to zase tak velka polozka, lepsi nez nejaky obrovsky kram, co ti pak bude doma jen lezet. Ten obchudek v Podoli je fakt dobry... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puntanela se to jmenuje :-) ten v letnanech
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zrovna k odsávačce přišla jako slepý k houslím a byl to první kousek v mojí mimi výbavě. Kamarádka se akorát chtěla zbavit svoji Medely Mini Electric, tak mi ji dala za celkem symbolickou částku. Takže to jsem neváhala. Tak musím mít i zbytek vybavení, aby taky na něco byla, ne :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Kristi: musím říct, že s tou dlažbou tě plně chápu, rodiče mají takovou v baráku, ještě dokonce více strukturovanou a to přímo v kuchyni. Umejt to nejde ani, když zaklekneš s rejžákem, a navíc, kolem sporáku se už tvoří nánosy, když na to použiješ přípravky, tak to jde dolů, ale pak se to v tom místě špiní dvakrát tolik ]-( ale to jsem ti říkala u tebe, ať si dáš pozor na přípravky, že je to pak ještě horší ]-( Nám přišel už dopis od Lexxusu, že je zkolaudováno a že koncem dubna začnou technické předjímky, holky, my se snad budeme doopravdy letos stěhovat!!!! Takže zatím odkládáme nákup pejska a uvidí se ;-) A mám vybrané spotřebiče, jen váhám nad deskou, dokonce se mi o ní dnes zdálo. Buď sklokeramická klasická Siemens, nebo kombinace, ta by ale musela být jiná značka, což zas nevím, no, že to bude vidět, jsem na tohle takovej estét, no..... no a ještě váhám nad digestoří, ty ostrůvkové jsou strašně drahé, od dvaceti tisíc vejš :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hezke ranko, no ja to zatim budu muset vydrzet, fakt se mi nechce rozdelavat skrin. Holt tam bude proste bordel, jak rikas, ani rejzakem to nejde, si prece nezhuntuju telo. jako muj muz dorazil z oslavy narozenin v pul 6 rano, ja celou noc skoro nespala, pac jsem vzdy nervni a on si prijde az takhle rano. stehovani je super zprava, na leto by to bylo super. ja furt nemam zavesy, uz me to sere.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?