Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
a co mas Baru za autiko novy?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás hlavně zatím v naší trojce parkovacích míst mezi sloupama nikdo další neparkuje, tak zatím pohoda. Ale trojka vedle nás se povedla - jsou tam dvě veliká audi a mezi nima nějaká obří amerika - jak ti vylézají z aut fakt nechápu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukejte, našla slona Matese: http://www.detskyraj.cz/zbozi/5245-la... :-D :-D :-D To bude muset malý mít.
Odpovědět
no to je právě ono, dělají ty místa strašně malý!!! já jsem parkovala svůj bejvalej ford fiesta vedle octavie a taky jsem měla problém vylejzat a to jsem ještě měla vpravo zeď, takže jsem mohla stát přímo u ní...............
Odpovědět
Profilova fotka
baru, Lamaze hracky jsou super, mala je milovala
Odpovědět
hezoučký slon x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slona jsem už poslala babičce, tak se nemůže dočkat, jak bude malého rozmazlovat. Pořídili jsme si Megane Grandtour, mají ho teď za dobré ceny, protože dojíždí modelová řada a bude nová. Já původně chtěla Ford Focus combi, ale ten Megane vyšel o dost levněji.
Odpovědět
Profilova fotka
baru, to je asi dobra volba...kazdopadne velky auto, to se hodi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, chtěla jsem hlavně něco, do čeho nebudeme skládat kočárek a další věci jako puzzle. Ono kombíci jsou šikovní i tím, že na kufru nemají ten zvedlý okraj, takže to nemusíš zvedat. I na zadních sedačkách je spousta místa, tak bude chvilku trvat, než začne Mates okopávat přední sedačku. Jsem hlavně ráda, že nám ho stihli dodat ještě před porodem. Jak je ta krize, tak nikdo nemá auta na skladě, všechno se dělá až na objednávku, tak jsme dva měsíce čekali.
Odpovědět
megana mají známí, fakt se do toho kufru vejde hafo věcí, i se s ním stěhovali ;-) nám se do aut vejde víceméně prd, do mého trochu víc, páč se dají sklopit zadní sedačky, ale petrovo auto má kufr oddělenej
Odpovědět
Profilova fotka
ROba taky chce novy auto, akorat se nejak nemuzeme shodnout..ja bych jeste s timhle pockala...
Odpovědět
Profilova fotka
No, my se stěhovali ještě s Fabií :-) A s vypůjčeným Tranzitem teda ještě. Kristi, jo, ceny asi ještě půjdou dolů, my jsme jen už nemohli čekat. Jdu dělat miláčkovi večeři, když jsem teď ta žena v domácnosti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
kristi: já bych mu nebránila, naopak, myslím, že na nákup auta je vhodná doba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, myslim, ze bych to jeste chvili s tim nasim vydrzela...mne se stale libi a jsou mu teprve dva roky....
Odpovědět
dva roky??? :-o :-o :-o aha, tak to pak zas nechápu, proč nové............ jsem myslela, že už je starší! to bych vydržela ještě několik let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, chlap, ne? blazen.....
Odpovědět
no, tak to máš recht ;-) u nás je tohle naštěstí vyřešené u aut, zas ale ty motorky, no :-D :-D :-D doufám, že nepřitáhne třetí, bych ho asi..............
Odpovědět
takhle nějak vypadá ta nová, jen je červená: http://www.helmethairblog.com/wp-cont... moje auto je rok výroby 2000, tuším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta je peknaaaaaaaaaaaaa :-) Roba by chtel audinu, ale tu zase nechci ja, ma ji kazdej druhej
Odpovědět
tak to bych našla jiné auto, než audinu :-) já osobně chci jednou mercedes, no, ale............ to až hodně časem, nejdřív se bude platit byt, abysme se zbavili toho šílenýho úvěru bože, je mi blivno :-o
Odpovědět
zasadili nám tam krásnou magnolii x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, ja chci taky Mercedes, novy ecko, a se i Robovi libi, ale...prej to je pro stary fotry, tak nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já bych chtěla pětistovku od Fiatu, ale to by bylo vážně vozítko jen pro mě. Pro Matese jedině, až bude šlapat po svých. A Míra by se asi nevešel vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
sobe? no sobe bych si vybrala uplne neco jineho......
Odpovědět
jo, mercedes x-) x-) x-) x-) já si naštěstí vybírám nákupní vozejk jen pro sebe, o rodinný vůz se postará Petr, když někam jedem, stejně jedem jeho autem. ale jak říkám, ještě mi bude stačit moje stará honda, utrácet se bude jinde ;-) co se kvality týče, mercedes bude lepší, než audi, ale radši ho ukecej, ať nekupuje nic, když máte dva roky nové auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja bych tu kvalitu videla nastejno, to bylo driv, ze to byla ta nejlepsi auta, ted uz je davno predcili japonci apod. Na coz mi muz odpovedel: Rejzi? Nikdy!!!! ja pro sebe auto nechci, prijde mi to zbytecne a to hodne.
Odpovědět
stále velmi dobrý auta jsou bmw, ty strčí všechnu rejži do kapsy, ale cenově jsou bohužel někde jinde :-S no, já jsem na auto zvyklá, mám své už moc moc let a nějak si zas nedovedu bez něj představit, stačí, aby bylo jedno auto v servisu a už se plánuje, kdo kam kdy pojede. ale je to zvyk, co maj kamarádky auta, tak jsou do poslední holky z letiště, naopak, ty, co na letišti nedělaj, nemaj auto žádná a nikomu nechybí. bereme si na víkend babičku domů, resp. k našim do baráku, jsem z toho nervní už teď, už ani nedokáže držet něco v ruce, kousat neumí, takže jenom cucá tekutou stravu, koupíme jí asi dětský výživy hamánky, ale nevím, bude to náročný, chlapi jí budou nosit, ale to přebalování a tak si moc nedovedu představit, snad to ustojíme :-S nápad to byl můj, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
to u me vedla hodne dlouho X6, to se mu zase zda maly bo co....to je asi tak jedinej bavorak, co se mi libi, pac je uplne jinej....no, doufam, ze to s Octavkou jeste vydrzime, mne se v ni jezdi vazne moc dobre.. uj, s babi nevim teda....doufam, ze to vsichni zvladnete ve zdravi. Asi to nebude takova sranda.Ale zase babi je babi, vid? Jeeee, Mia usina...super
Odpovědět
si myslím, že vydržíte ;-) bavoráky jsou podle mě krásný všechny, ale neskutečně drahý, to si kupujou leda tak firmy, páč jako dát třeba dvě mega za auto, to považuju za bláznovství babi budeme muset zvládnout, je zmobilizovaná celá rodina, ale nervy z toho mám :-o ona ale v tom špitále jen leží a kouká, už ani nejí, dáš jí to do pusy a ani to nespolkne, stále věřím, že když se dostane ven, trošku se zlepší. A jestli ne, aspoň budu vědět, že jsme udělali maximum a ty dva dny snad nebudou tak strašný docela gól, petrova babi bude ležet ve stejným oddělení, jako ta moje, takže teď tam budeme mít už dvě členky rodiny :-o docela psycho, bože, já chci jednou prostě zavřít voči a bude to, tohle je strašný :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Petova babi je na tom taky blbe? ach jo...presne tak, hlavne umrit rychle a nikoho neotravovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?