Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, obe svetla jsou fajn, vic se mi libi to barevne, jsou krasny, uz jsem je videla v hodne bytech i barech a na fotkach.. do toho druhyho se ale chytat prach urcite bude
Odpovědět
Profilova fotka
Takže si nakonec bude do ložnice hladká koule. Já si nemůžu pomoci, ale čím víc koukám po světlech, tím víc se mi líbí prostá koule z mléčného skla.
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, my jsme jeli vybrat Robovi to kreslo... vybrali jsme nakonec tohle, moc se nam libi, bylo pohodlne i trochu zdravotni http://www.rim.cz/futura/fu650.htm a za dobrou cenu, navic od ceske firmy ja jsem taky cim dal vic pro jednoduche lustry a svitidla....
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni na ten www.palnas.cz, tam je fakt super nabidka
Odpovědět
ahoj holky! baru: prach ze svtěla bys vysála tí miele lixem ;-) ale koule taky dobrá ;-) mám za sebou děsnou noc, tak si jdu lehnout, no, když se věci serou, tak se prostě serou, jsem málem zhebla ]-( kristi: utz máme, ale fotku nemám, neb jí sbalil petr a už jí nechce vydat, neb já ho mám u sebe, tak on má fotku :-D dasho: to je pech s tím bytem, ale vy najdete určo jinej ;-) zas ten nájem neplatíte tak vysokej, tak se to dá a můžete hledat, ty patra mě pobavily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je tak krasny....mazej lezet a spat :-) juuuuuuuuu, bude dalsi miminkoooooooooooooo
Odpovědět
spát běžím a pssst, je to tajemství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nic, ja mlcim jak hrob... hele, ale jsem rada, ze to slo rychle, v tyhle dobe se to malokomu povede. Jsme holt dobrej rocnik :-D :-D :-D
Odpovědět
no, tak to já taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mame? to je krasne, co? Baru, neco pro tebe http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, tak jsem se zvládla ještě z Brna vrátit jako 2v1. Překvapivě to šlo celkem v pohodě, Mates během přednášek ani moc nekopal. To bude chytré dítě :-) Na to světlo jsem zrovna koukala v tom jejich časopisu Ikea Family a říkala jsem si, že škoda, že ho ještě nemají na prodejně. Taky mě celkem zaujalo. Evi, že máš muže v posledním čísle Ekonoma? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, Peta je v casaku, tak to se musim jit projit do trafiky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristi, koukám, že už máš záclony. Vypadají skvěle, krásně tu ložnici zútulnily.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jjo, vesela jsem vcera jak blazen, ale jsou bozi. Objednam urcite jeste do obyvaku, neni pres ne videt, coz je fakt skvely.
Odpovědět
Profilova fotka
A to jsou z těch Pardubic? Napíšeš mi kontakt, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano http://www.intertex-svoboda.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, nejsem si jistá sice, zda se tam ještě stihneme dostat, než se Mates vyklube, ale třeba pak někdy později. To také bylo dobré, ve škole se mě všichni ptali, v jakém že měsíci jsem a když jsem říkala, že mi zbývají necelé tři týdny... koukali na mě trochu divně. Ale jsem ráda, že nebudu muset řešit na podzim s Matesem cestu do Brna. Písemné práce už nějak zvládneme doma.
Odpovědět
Profilova fotka
to je mazec, no, ty fakt vypadas tak max. v 6m....kdy mas prvni termin??
Odpovědět
Profilova fotka
Termíny máme v rozmezí 14.-21. května. Ale já si myslím, že spíše až k tomu 21.5., protože to by odpovídalo tomu, jak se akorát Míra vrátil z kol s kamarády ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak, no ja dodneska nevim, kdy jsme pocali, pac to bylo takhle nejak v kvetnu,ale kdy, to fakt netusim....
Odpovědět
Ahoj holky! Jojo, Petr je v Ekonomu a pak ještě v Euru, má tam článek, z minulého pondělka ;-) Holkýýý, já byla včera na koncertě Tiny Turner!!!!!!!!! To bylo úúúúžaassnýýý!!!! Úplně celej koncert jedna větší perla, nežz druhá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ty se mas, Evi.....to musel byt super zazitek. Roba premysli, ze si koupej ty klubovy sedadla v O2 arene, coz znamena, ze pak na kazdou akci mas vstupenku za tu nejlevnejsi cenu, na hokej dokonce za 1 kc a jeden s tebou jde zdarma. Tak jsem zvedava, zda si to po prazdninach pronajmou. jak je?
Odpovědět
no, ty klubovy jsou super, ale myslím, že možná škoda peněz, ne? ta hala je dělaná tak, že je vidět odevšad dobře! záclonky báječný!!!! přesně takhle jsem si to myslela ;-) ;-) ;-) možná pojedeme na U2, Petr teď na Tinu nemohl, páč musel odjet do Paříže, tak jsem nakonec šla s taťkou, ale na zážitku to neubralo, jen škoda, že to Petr nemohl vidět. Jak je? Blbě.....................fuj. A volali nám z Lexxusu, jestli si myslíme, že je možno podpisovat! Jako jestli MY SI MYSLÍME??????????????? Si asi spletli pojmy a dojmy, ne???? Realitka se nás ptá, jestli je byt hotovej?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
no, zase tam sezenes spoutu kontaktu a tak silene drahy to neni, to kdyz fakt chodis na akce, tak to vyjde na stejno, jako kupovat lepsi listky,jakozto my na stani nikdy nepujdem, k tomu mas raut atd, je to docela dobry prave. za zaclonkovou pochvalu dekuju :-) U2 zavidim, co vim, tak je vsude vyprodano Lexxus - ani nemluvim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
byt tady u nas naproti v dome http://www.sreality.cz/byty/pronajem/... krasnej teda
Odpovědět
tak když chodíš na hodně akcí, tak asi jo ;-) na stání bych taky do týhle haly nešla, páč ze sedaček je super vidět ;-) U2 uvidíme, co seženeme, sestřenky nějaké lístky mají, ale já chci do jiného města Jako L. má za jeden byt neskutečný peníze a tohle???? Bych je trefila do hlavy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tina Turner musela být skvělá, v novinách jsou super recenze. Já jsem vyzkoušela tu zeleninou halu v Tržnici a celkem fajn. Výber veliký, ovoce, zelenina, bylinky, sazeničky (Evi, rajčátka také měli)... Na něco málo se můžete podívat na http://picasaweb.google.cz/barbora.pi...
Odpovědět
Bytík krásnej, ale docela bych chtěla vidět někoho, kdo si ho pronajme za 59tis. měsíčně bez garáže, to mi přijde neskutečně přehnaný :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no,t o me taky, Evi...masakr, co? je tady hrozne moc bytu na pronajem, asi tady nikdo nechce bydlet :-D :-D :-D Baru, juuu v trznici to vypada fajn, kolik chteli za ty sazenicky bazalky nebo co to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, bazalka v malém květináčku je za 20-25 Kč. Všechny bylinky byly v tomto rozmezí, ceny naprosto v pohodě a třeba zrovna bazalky měli asi 4 druhy. Ten byt vypadá super, ale ta cena je opravdu extrem...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?