Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
juu, tak to tam zajdu, mne totiz nevylezla ani jedna ta bylinka, co jsem si vlastnorucne nasela. Jen bazalka z Ikei a snytlik od tchyne. takze matu jsem zasela jeste jednou a taky rukolu jsem dala do jinyho, tak jsem zvedava. Kdyz to nevyjde, stavim se v trznici
Odpovědět
Kristi: nemyslím, že by nikdo nechtěl bydlet, ale spousta lidí koupilo byty rovnou na pronájem :-o Jako u nás v tom projektu je 20 bytů, které platěj v hotovosti, mezi nima i jeden za 10 mega (náš to není :-D ) a prej ti lidi ty byty mají "na přespání v Praze", to jsem málem spadla ze schodů, když jsem to slyšela. V jednom jsme se byli i podívat, ta ženská tam má skoro bazén, místo vany! A na přespání??? Asi žijem někde jinde :-D :-D :-D Baru: no, mám volno, mohla bych si do té tržnice skáknout, kdysi jsem chodila na Pankrác často pro zeleninu a tohle mám kousek, ale uvidím, nějak se bojím šikmáčů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi zijem nekde jinde. My rikaji chlapi na stavbe, jak to ma kdo zarizeny, to jsme fakt desny socky, ze jsme si nenechali nic predelavat.....vetsina to ma tak, ze min. pulku ceny daji jeste navrch za st. upravy a nadstandarty
Odpovědět
Profilova fotka
jdu uspat ditko
Odpovědět
jako úpravy jo, ale dělat je na pronájem??? blbost!
Odpovědět
Profilova fotka
Jen pokud do tržnice vyrazíte, doporučuji to vzít vchodem zezadu z Jateční, protože ta hala 22 je hned tam u vchodu za lékárnou. Kdybyste šly hlavním vchodem (od té zastávky Holešovická tržnice), užijete si procházku mezi těma šikmáčema a velmi vkusným oblečením a kabelkama ;-) Taky jsem slyšela, že je potřeba tam jít dopoledne, odpoledne je prý už většina stánků pryč. Mě zatím z bylinek vzešlo skoro všechno (no, ale zasadila jsem toho málo - mátu, bazalku a petrželku), ale budu si muset počkat, než to doroste, takže ono je to každopádně jednodušší koupit už takhle předpěstované. U nás to je s úprava celkem v normálu, spíš mě až překvapilo, kolik lidí si nechávala standardní obklady, které byly fakt hrozné. A u dalších mě překvapilo, jaký "vkus" měli u změn. U nás je extrém jeden člověk z ING, který si mimochodem nechal udělat zimní zahradu a samostatný vstup na střechu, kde má navíc terasu, což je něco, na co by měl mít správně souhlas všech ostatních vlastníků, což samozřejmě nemá.
Odpovědět
Baru: tak to s tou střechou by mě nasra.... a určo bych se ozvala! na střechu by správně měla smět jen autorizovaná osoba, aby se něco nestalo. a zabrat kus střechy, zastřelit ]-( ]-( do tržnice zajdu, ale dnes jsem měla elán a už je pryč, musím zůstat poblíž záchodové mísy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to tě lituji. Já jsem tohle vůbec nezažila. Jen takové houpání v žaludku, neměla jsem moc chuť k jídlu, ale k míse to nedošlo, naštěstí. Ale snad to rychle přejde. Prý pomáhá zázvor nebo mě dělal dobře grapefruit. No, my teď toho člověka z ING používáme při vyjednávání mezi sdružením vlastníků a ING ohledně nedodělků a dalších věcí. Když nám nevyhoví v tom, co chceme, budeme trvat na odstranění zimní zahrady a terasy na střeše.
Odpovědět
Baru: zázvor mám, i taková lízátka, ale co budeme podívat, když je ti špatně, nic nepomůže ]-( na odstranění bych trvala i tak, páč kdyby se něco stalo se střechou, zaplatí to všichni. Nebo, ať si za tu střechu zaplatí a je to ofiko jeho a pak si za to bude taky zodpovídat
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to věřím. Držím palce, ať to rychle přejde. Mě samozřejmě všichni ex post říkají, že mi nebylo špatně, protože to bude kluk, ale to jsou blbosti. Švagrové od Míry bylo špatně od začátku do konce a také s klukem. Máš vybranou porodnici? Podolí má teď takový komplikovanější systém, že se může registrovat až od začátku 14. týdne.
Odpovědět
no, to je blbost :-D se taky říká, že maminka je v těhu hnusná, když čeká holku, ale to jsou nesmysly :-D porodnice jsou na tom obě stejně, 14. týden podolí i apolinář, takže mám ještě 4 týdny čas, pak se někam mrknu, asi do podolí, ale uvidíme. Počkám, až jak dopadne screening v půlce května a pask to budu řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nejlepsi je furt jist....ale furt. Mne pomahalo suseny ovoce
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, to říkala moje máma také - a v těhu s bráchou prý snídala třeba i 7 rohlíků. Ufff, to jsem ráda, že mi nebylo blbě, to bych se asi do těch 8 kg nevešla. Snad to s prvním trimestrem přejde a bude lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
to uz je 10tt. Evi, to se musime videeeeeeeeeeeeeeet
Odpovědět
holky, já furt taky jím, i v noci, sakra práce ]-( bez jídla bych asi umřela. Včera mi ale bylo dobře, jsem se modlila, abych mohla na koncert a dopadlo to dobře ;-) snad to zmizí ;-) nejvíc banány já jím a polívky kristi: já jsem pro, mám dovolenou od příštího týdne, takže jsem free....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
toz super, to zni skvele, tak se muzem jit rovnou podivat za Barou do porodnice, ne?? to byl vtip...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, nestras... Ja bych jeste radeji jako 2v1, pokud se muzeme pridat. Abych se vam pochlubila tim briskem :-D
Odpovědět
to bych asi omdlela :-D :-D já možná už do práce nepůjdu, mám jít ještě dvakrát, ale uvidíme, jak to zvládnu, zas to nebudu hrotit, když to nepůjde, tak se to nepodělá, že mohla bys přijít k nám na dvoreček, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,na dvorecek jo....my jeste bohuzel nemame sezeni venku ( je prece cas, ne??? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
takhle, domluvte se vy dve, jak jste na tom, muzem klidne do Stromovky na pivko a Mia si tam bude litat, at vite, do ceho jdete
Odpovědět
Profilova fotka
Stromovka je určitě fajn. Já můžu celkem kdykoliv (pokud tedy opravdu nepojedu do porodnice), jen ve středu dopoledne mám v Podolí kontroly a ve čtvrtek mezi 2 a 3 těhu cvičení (ale to vážně nevím, zda ještě dám).
Odpovědět
Pivko ovšem nepiju :-D já mám čas jakto, že nemáte sezení venku? jako vaše, nebo barákový? jinak, náš dvoreček je volnej ;-) můžem jít taky do letenskejch sadů, tam jsou i hřiště oplocený, aby ti neutekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pivko klidne muzes, ne? nemam, jeste jsme nezajeli do Ikei a nekoupili to, proc to nevim, zrejme neni cas
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme ven, tak nam je jedno kdy, my muzem skoro furt nebo se prizpusobime
Odpovědět
pivo nepiju, ale dám si něco jiného ;-) maximálně si ho cucnu, když jím něco mastného, ale ani to ne, brrr nejde to objednat? aby dovezli? je to velké, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Já tedy také pivař moc nejsem, navíc teď, ale doufám, že to nevadí ;-) Letenské sady jsou také moc fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak co hned v pondělí, třeba kolem 3 odpoledne. Nebo si, Evi, vyber, kdy ti bývá nejlíp, pokud to jde. Já frčím do Dětského ráje vyzvednout si další objednávku s věcma pro Matese.
Odpovědět
Pondělí dobrý, dobře mi je někdy a někdy ne, ale to je jedno, zas tak zlý to není ;-) včera mi například bylo dobře celej den ;-) do práce jdu čt, pá a pak mám dovču, takže čas je
Odpovědět
Profilova fotka
v pondeli muzu, pisu si predbezne do diare, super. Snad bude hezky a 3 hodina je ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, zvládni snad už poslední dny v práci. Já už konečně začínám mít pocit, že máme nějak danou dohromady výbavu pro malého. Budu se těšit na pondělí, kdyby mělo být ošklivo, tak se domluvíme jinak. Ale snad nám to vydrží, jak je teďka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?