Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, no..to bych v zari tak dlouhej let nedala asi. Ale zase ty jsi zvykla, no...
Odpovědět
no, taky nedám, moc dlouhá cesta, to je nějakých bratru 20 hodin (3 hodiny madrid, 12 hodin quito, plus ještě dokodrcat se tam), nic, pojedeme "až jednou", ony nám neuplavou. Mám vybranou ledničku, jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
ukaz
Odpovědět
http://www.bilezbozi.cz/vestavne-komb...
Odpovědět
Profilova fotka
v tom se nevyznam, proc je tak draha? se mi mnohem vic libi treba tahle http://www.bilezbozi.cz/vestavne-komb...
Odpovědět
tak proč je tak drahá, to nevím, ale zas je to rozumnej kompromis ;-) ta z tvýho odkazu dobrá, ale není A+ a tudíž více žere
Odpovědět
myčka: http://www.elektro-garden.cz/produkt/... vybrala bych ještě o fous jinou, ale ta je už o 6 tis. dražší, takže tahle postačí
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, přesně tuto lednici máme. Mám pocit, že jsme ji měli asi o 2 tisíce levnější od Datartu - to měli nějakou akci před Vánoci. Já jsem si jí vybrala kvuli zdaleka nejnižší spotřebě a hlučnosti, což zatím sedí (platby na elektřinu prý zatím máme v porovnání se sousedy nejnižší). S tyčema se domluvíme, až je budete potřebovat. Cestování je určitě v pohodě do konce druhé trimestru, ale pak už se to dost těžko plánuje dopředu. Mám dny, kdy o břichu nevím doteďka, ale spoléhat se na to nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uz koukam, no to je tichoucka a spotreba fajn :-)
Odpovědět
Baru: fakt máte tuhle lednici???? No tak to jsi mě potěšila, spokojenost tedy??? Hurá ;-) Ceny pořeším až v momentě, kdy půjdeme koupit, pak kouknem a vyberem nejlevnější ;-) s tyčema se ohlásím ;-) dovča neva, možná pojedem v létě na chvíli k moři, jestli se Petr nějak uvolní a je to a když ne, taky se nepo....., budem šetřit aspoň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V létě to je s dovolenou s břichem ještě v pohodě, já jsem letos v zimě trpěla, že nemůžu na lyže, ale také jsem to jeden rok přežila ;-) S lednicí spokojenost - jen taková maličkost, nějak špatně mi drží takový ta plastová vložka, co je v přihrádce na lahve, ale to jí tam asi neumím pořádně zandat. Mě by teď během dvou hodin někdy měli dovézt mikrovlnku, tak jsem na ní zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tady maji ten vysavac v akci http://www.bilezbozi.cz/vysavace-such...
Odpovědět
Článek se načítá
ta hurá, lednice vyřešená, plastovou věc přežiju, nebo jí vyndám, myčka taky dořešená, teď vyberu troubu a jsem blázen, ale asi si koupím tu předraženou mikrovlnku, páč bych nesnesla ten designovej rozdíl :-o to budu muset vařit jak vzteklá, nebo se picnu :-o
Odpovědět
vysavač fajnovej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, přesně, u Bilého zboží jsme vysavač koupili. U nich je ještě výhoda, že mají prodejnu v Dělnické, to je 5 minut od nás, tak jsme ani neplatili dopravu. Evi, jsem zvědavá, jak ta mikrovlnka bude vypadat dohromady s troubou. Ale snad to bude snesitelné, i když nejsou úplně stejné.
Odpovědět
Profilova fotka
no,to bude orisek, ono v tech MW toho na vyber moc neni, jediny,co je ve stejnym stylu je Whirpool
Odpovědět
no, tak ta naše musí bejt k troubě siemens a je nechutně drahá :-o :-o :-o to mi jako kuchyňář navrhoval, že by se mohla dát do skříňky a vždycky jí otvírat, tudíž by se nemusela kupovat vestavná, ale zas já nevím, nezdá se mi to úplně ono, že bych musela otvírat skříň
Odpovědět
Profilova fotka
Ona, i Whirpool, aby ladila k troubě z Ikea, by vyšla na nějakých 16 tisíc - brrr... Na ohřívaní dětských kašiček to je už moc. Já jsem se nikdy s MW moc neskamarádila, tak do ní nechci investovat. No, já jsem tedy nakonec vybrala ten Samsung, který je takový naprosto neutrální, tak doufám, že to půjde. Až to bude nainstalované, dám fotky a budete mi to moci strhat ;-)
Odpovědět
tak já magor si snad tu debilní troubu za těch 16 litrů koupím, holky, mně se o ní i zdálo jednou v noci :-o budu se v tom muset naučit péct i něco, nejen ohřívat, jinak by mě trefilo nebo si počkám, jak to bude vypadat u baru, hned foť, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, no mne to prijde zbytecne, ted uz v mikrovlnce delam fakt minimalne, tak mozna obden, nekdy ani to ne...
Odpovědět
pane jo, tak já ještě uvidím, no a deska bude taky oříšek jinak jsem byla u mě v bytě a holka tam ještě nebyla od vánoc normálně :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase vybiram gril.... ;-) asi tento http://www.noto.cz/gril-campingaz-ade...
Odpovědět
a na čem se tam griluje? píšou, že je bez kamenů, to tam je plotna, nebo na čem?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi na tom litinovém roštu, nebo jinak? MW už je doma. Samozřejmě ji chlapík dovezl akorát, jak jsem si dala oběd na pánvičku. Takže jsem vypínala sporák a běžela dolů :-) Vypadá dobře, myslím, že to nějak dohromady s troubou půjde. A stála 6 a půl tisíce. Je to samozřejmě nějaký kompromis, ale o tom to je.
Odpovědět
baru: a jak bude zabudovaná??? o to mi jde především
Odpovědět
Profilova fotka
Je to také normálně vestavba s rámečkem. Schválně jsme si nechali nad troubou místo, aby se tam vlezla. Mám to proměřené, akorát se dodělá asi 4cm záslepka. O víkendu se na to vrhneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi: takhle vypadá samostatně: http://www.obchodni-dum.cz/samsung-fg... Připadne mi právě tak neutrální, že by se neměla s troubou tlouct, ale až to bude namontované, nafotím a budeš moct posoudit sama.
Odpovědět
jojojo, už jsi nám jí ukazovala, jak sis jí vybrala, tak pak je otázka, jak moc je jiná od té trouby já právě viděla, že každej nerez je jinej a že to pak má jinou barvu, jiný nápisy a tak a my je budeme mít buď nad sebou, nebo vedle sebe :-o sakra, tak zas nevím, počkám si na foto..... já si chvíli říkám, že přeci za pitomou mw nedám o 10 litrů navíc, pak si zas začnu říkat, že to ušetřím někde jinde........ jsem holt nerozhodná
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to máš pravdu, ale do takových detailů jsem to neřešila. Dobré je, že Ikea na té troubě nemá žádný nápis (dříve tam bývalo Whirlpool for Ikea), tak alespoň nápis nemusím řešit :-) Uvidíš také, jak ti vyjde celkový rozpočet. Samozřejmě v té celkové částce, co do toho bytu vrazíte, to pak bude pakatel. Zas kdyby ti pak těch 10 tisíc mělo chybět na něco podstatného, je to blbost dát to do MW.
Odpovědět
na tý mojí vybraný troubě teda nápis je a pořádnej :-S tak já jako estét...... no, tak 10 tisíc je prostě 10 tisíc, my rozpočet nemáme, prostě koupíme to, na co bude, původně jsem rozpočet udělala, neb mám všechno v tabulkách celej život, ale nějak se do něj nevejdu, tak budem kupovat "s rozumem"
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?