Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Nápisy jsou blbé, to je vidět hned. A nejde to, že byste klasickou troubu a MW měli na různých místech, ne nad sebou? MW se vlezou třeba i do horních skříněk. Pak už by se to třeba netlouklo. Náš rozpočet dělal muž - auditor se nezapře. Ale naštěstí narozpočtoval kuchyni z kuchyňského studia a já jsem si tou z Ikea vytvořila takovou rezervu, že jsem neměla šanci rozpočet utratit, i když spotřebiče jsme všechny brali spíše dražší.
Odpovědět
Jehe, tak to muže chápu, no, já to mám taky vystudované, takže tabulky :-D Nejde, bude to muset bejt takhle, jinak by to zas nebylo praktický, no, já ještě uvidím, je s tím potíž teda........... musím šetřit, prosadila jsem si lakovanou kuchyň s kamennou deskou, tak zas nemůžu mít všechno, že, aby manžel nepadl, on neví, kolik to bude stát, neb o kuchyň se starám výhradně já
Odpovědět
Profilova fotka
ja si poradnou kuchyn a uplne nejvic nejlepsi spotrebice koupim az do bytu, kde zustaneme min. 10 let :-D
Odpovědět
my tu zůstaneme, pokud se nestane nic neočekávaného, protože ho musíme nejdřív splatit, než půjdeme dál a pak, kdoví, co bude.....
Odpovědět
možná pak petra přemluvím ke stěhování na prahu 4, chci na pankrác, ale o tom nechce ani slyšet a nebo naše milovaná praha 1 či vila na bořislavce? :-D :-D :-D je, sny a plány mám x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my doufame stale, ze casem se z tech bytu co pronajimaji stanou byty na prodej za nakou rozumnou cenu....
Odpovědět
Ahoj holky, Azi: s tou mikrovlnkou. Ja jsem nakonec vsechno koupila v Siemensu, stalo to docela dost, hlavne ta mikrovlnka byla predrazena. Uprimne, asi bych ted koupila jinou a vykaslala se na blby napis, ale jelikoz jsme vsechno kupovali od jedne firmy - troubu, mikrovlnku, varnou desku, odsavac par a mycku, tak jsme meli dobrou slevu, neb to bylo vse od jednoho vyrobce. No mikrovlnka stala asi 24 nebo tak nejak, chtela jsem mit gril a vsechno mozne. Uz bych to nedelala, nebot by mi stacila obycejna 900W nebo vice a aby mela jednoduche ovladani a minutovnik. To je vse na co ja MW pouzivam. No hruza. Ted mi tam stejne bydli najemnik a moje drahe spotrebice si ani neuzivam. Takze asi tak. Ja vim, ze vy ale budete v bytiku bydlet, tak to zkus nacenit dohromady, treba zase usetris na necem jinem. Mikrovlnka je krasna, design je moc hezky a ma to ty zasupovaci knofliky, coz je dobre. Nemuzu si stezovat, ale uprimne, trouba je dulezitejsi, MW je doplnek. Ja mam troubu a mikrovlnku nad sebou, takze ten napis by byl docela videt. No asi jsem magor, ale ty rozdilny napisy bych take asi nerozdychala. Kdybych vedela, ze bytik budu pronajimat, tak bych urcite usetrila. Az se nekdy vratim domu, jestli nekdy, tak vsechny spotrebice budou stare a budu moc zacit znova... :-( OK, nechci te drazdit s tim sklenenym stolem, ale ty rohy jsou vazne ostre a to mimco jej rozhodne neoceni. Ja mam maid a i tak musim surovat pokazde, co u toho stolu nekdo zasedne. Mam runner uprostred, ale stejne, ty otisky mi vazne hybou zluci... Pokud mohu poradit, nech si to nacenit dohromady, kdyz ti daji treba 30% slevy, tak to uz se docela vyplati. Oni maji ruzne akce, chce to opravdu spise koukat po cenach...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych si vybrala tu vilu na Bořislavce... nebo Haunspalce nebo kdekoliv tam na šestce. Jo, kdyby člověk měl tu vilku, tak asi 10 tisíc za MW neřeší. Jsem si právě vybalila návod na tu MW a v první chvíli jsem se zděsila, protože celá titulní strana je v maďarštině a další jazyky jsou až zatím.
Odpovědět
jako u vás v domě?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jako u nas tady v nekterym dome, nebo v tom,co se bude stavet vedle
Odpovědět
Profilova fotka
stejne by nam to dneska nevyslo, Mia teprve ted usnula
Odpovědět
no, tak hlevně ne od toho blázna, co pronajímá za 59 :-D ona se situace uklidní a něco se vyskytne, časem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no,to ne, to je az moc velky...
Odpovědět
Dášo: no, a kde dohromady? ono od kuchyňáře to vychází dráž, než na netu a nevím, kde by mě jinde dali slevu? tvůj siemens nebude starej, teda, pokud nezůstanete ještě 15 let mimo, neb to je zase bytelný ;-) ty jo, s tím stolem, víš, že tady prodávají malajské skleněné stoly a jsou teda absolutely nice x-) x-) x-) a nejsou tak drahé, jako italské a tak..... postříkáš okenou a utřeš, ne? nebo se tam dá ubrus, stejně, když se jí, musí se na ubruse, páč by to asi vážně cinkalo :-D sakra holky, tak jste mě nahlodaly, trouba...........jenže ten nápis nesnesu, zas ten stůl..........chjo
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, myslim, ze to resis az moc, mne jsou naky napisy teda totalne u prcky, hlavne kdyz to funguje, ne? hezky to je vsechno stejne, moderni veci..nikdo na to cumet nebude, zda to ladi do detailu nebo to ladi " jen" trochu. tak ja tu dovcu zarezervovala, bohuzel s cestovkou, hotel ma jinak obsazeno ve svych kapacitach. Chjo, to zase budem za kokoty
Odpovědět
kristi: jo, souhlasím, že to moc řeším, ale já si nemůžu pomoct, na nápisy čumět budu a jak by to neladilo, sralo by mě to :-o teda, ne ten nápis, ale ten design. kdyř najdu něco, co bude mít design víceméně stejnej, beru ;-) dovča bude fajn, se trhnete od skupiny a je to ;-) jde o to nezapojit se do davu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my nikdy,ale sere me to.....no nevadi, nejak to zvladneme... jako nemam plavkyyyyyyyyyyyyyy
Odpovědět
tak se tím nenasírej a těš se na dovču x-) x-) x-) x-) plavky já mám, ale jsou mi jaksi těsný, jsem hrooozně tlustá, fuj ]-( loňské plavky použít nemůžeš?
Odpovědět
Profilova fotka
muzu, ale dovca je dobrej duvod koupit si jeste jedny, ze?
Odpovědět
no, to jistě :-D :-D :-D brala bych růžový, nebo tyrkysový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mam dyl vybrany tyhle..jsou uzasny, jen me stve ze nemaji bile http://www.cosmopolitus.com/plavky-se...
Odpovědět
pěkný ;-) pro mě by nebyly, no
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, občas jsem viděla akční sety spotřebičů i normálně v obchodech, někdy i e-shopech, ale hrozně zrídka a asi by to musela být velká náhoda, že by byl Siemens a zrovna i výrobky, které chceš. Já to také polepila a pokoupila z různých obchodů podle toho, co měl kdo zrovna nejlevněji. Tyjo, plavky, tak to já bych se i spokojila s loňskými, to jsem si koupila takové moc hezké, ale asi moje břicho nebude zrovna na vystavovaní.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, prosim te, dyk ty odejdes s figurou jak pres tehu, to je jasny....
Odpovědět
spíš bych řekla, že hubenější, neb 7 kg je opravdu málo...... chlapík kuchynar rikal, ze bude akce, ale nic neni ]-( holky, jdu si zdrimnout
Odpovědět
Profilova fotka
Mia na klouzačce http://n-joy.cz/video/klouzacka/ilkxg...
Odpovědět
Profilova fotka
To se Mia má, že ani nemusí lézt nahoru po žebříku :-) No, na váhu možná budu mít jako před těhu, ale to skupenství...
Odpovědět
Profilova fotka
ono na tuhle velkou nejde vylezt, tam je na to jeste mala, jinak samo vyleze vsude...
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, že má tak obětavého tatínka.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to zase jo...obcas. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?