Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
tak mi právě volal Lexxus, že máme jít na přejímku bytu ve středu. No........... nejsou tam ani jedny dveře, lišty k podlaze, křivá terasa........... jsem na to teda zvědavá :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a to jako konečnou přejímku s předáním klíčů nebo nějakou "před"-přejímku?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,to je sice hezky, ale to nemuzou stihnout... ja budu asi reklamovat podlahu, normalne vrze jako svina, navic se rozestupuji spary...coz me jako sere docela dost. Jenze nevim, jak by to asi tak vymenili, kdyz tady mam linku a vest. skrine...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, nám také podlaha chvíli vrzala a už jsem z toho začínala být nešťastná, co s tím. Ale teď to nějak přestalo. Tak snad si to jen potřebuje sesednout. Ale také to budu sledovat, jak se to bude vyvíjet.
Odpovědět
Azi: ja to mela z kuchynskyho studia. Byla jsem se zeptat na ceny kuchynske desky a videla jsem tam akci na Siemense. Bylo to nekde na vysocanske ci co, uz je to skoro 4 roky, takze pomalu, ale jiste zapominam. Podivam se, jestli na ne nemam nejaky kontakt, ale ptala bych se v kuchynskych studiich. Ja vsechny ty faktury mam v Praze, jsem desna, uz si na to moc nepamatuji. No holt moc kontaktu a ruznych kuchyni...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, no ja nevim, mne se to zda spis cim dal horsi
Odpovědět
Profilova fotka
holky,potrebuju radu....mne se nase chodba zda takova nudna jako, tak premyslim,ze bych tam nalepila nalepku, ted ale nevim, jakou barvu k te nasi zelene zvolit tady maji barvicky, ve kterych jsou schopni nalepku dodat http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... chodba je tmava, mne by treba nevadila bila, zluta a ruzova...ale nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste jinej vzornik http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a jinak tohle je super umelej buxus, asi si ho poridim do tech kvetinacku na polici http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, já bych dala bílou - mě se zelená s bílou líbí (však to tak také máme v ložnici). Pokud ti to tedy nepřipadne nudné... Když to máš takhle všechno prolezlé, neviděla jsi náhodou nějaký samolepící metr do dětského pokoje, který by nebyl zoufale přeplácaný (myslím ty příšernosti s medvídkama Pú a tak). Mám pocit, že v Marianne bydlení měli jednou takový hezký, ale nenašla jsem to v žádném obchodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Bru, já jsem taky ponejvice za bílou....prave k tyhle zeleny je super myslim. po metru se ti podivam
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna koukám, že tenhle prodejce má celkem přijatelný: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja nevim, ale tyhle jsou krasnyyyyyyyyyy..i kdyz preplacany http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, ten je taky krasnej
Odpovědět
Profilova fotka
Jejeje, já ještě nejsem zvyklá na ty dětské věci, tohle bych zatím domu nevpustila :-) I když uvidíme, jak skončíme, až si bude vybírat Mates podle svého vkusu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja to chapu, ja mit pokojicek, tak se fakt vyradim.....byl by total ruzovo-bilo-zelenej
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem hodila do alba předběžnou fotku, jak bude vypadat MW s troubou. Zatím jsme tam tu mikrovlnku jen položili - montáž asi opravdu až o víkendu. Musíme ještě dořešit pár detailů. Ale myslím, že v pohodě, nijak se to netluče. Jen jsem bohužel narazila na jiný problém. Můj koupený sterilizátor od Aventu se do té mikrovlnky o 1cm nevleze na výšku. Kvůli blbému grilu... Takže začínám hledat sterilizátor, který se vejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahj Baru, dle me to vypada dobre :-) sterilizator je teda potvora, to by me nastvalo
Odpovědět
Profilova fotka
jinak me Roba odjel s autem, musel do Pardubic a do HK.....taze ja jsem dneska asi out :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to je škoda s tím autem. Pokud jde o mě, tak můžu dorazit i třeba do Riegráčů za tebou. Dneska to už venku vypadá o hodně lépe a prý se to má ještě v příštích dnech vylepšit. Ten sterilizátor mě také naštval, to tedy jo. Problém je, že ne u všech sterilizátorů jsem na netu našla rozměry, tak musím vyrazit do Dětského ráje a porovnávat je s tím Aventem. Naštěstí jsem ho koupila po netu před týdnem, tak to ještě normálně vrátím.
Odpovědět
Profilova fotka
priznam se rovnou, ze by to bylo lepsi....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám stejně domluvený oběd s mužem ve městě, takže vyrážím do centra. Počkejme, jak je na tom Eva, a případně se můžeme domluvit takto. Pro jistotu ti do IP pošlu číslo na mobil, kdyby něco.
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, jasne....Eva asi jeste spinka
Odpovědět
Už jsem vzhůru ;-) Nespala jsem, ale byla jsem na nějakých odběrech krve a pak jsem zase bohužel měla špatný den :-o S Riegráčema uvidím, ale nevím, no
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, Evi...to je pitomy, copak se deje??
Odpovědět
ále, zase bliju, no :-o :-o :-o začlo to včera a dneska, jak jsem šla na tu krev, tak mě to dorazilo
Odpovědět
já jsem byla připravená tady do cukrárny jít, neb kdyby to bylo horší, šla bych rychle domů, ale nevím, jestli se mám pouštět někam dál, spíš asi ne, musela jsem vlézt do betle
Odpovědět
Profilova fotka
jezkovy voci :-( to je na houby, no. ja bych to videla tak na pul 4, az se Mia vyspi, takze uvidis, jak to zvladnes nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase bez auta jsem v haji, nevim, co tam k vam jede....
Odpovědět
tak jo, uvidíme ;-) k nám jede kdyžtak 26 od VŠE a já uvidím, jak to dopadne..... :-o na byt se jdeme kouknout tedy v pondělí, má to bejt nějaké technické přejímací řízení
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?