Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Horni Počernice nejsou na chatu kus, to je kousíček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne na chatu, na dum......je to 1500m
Odpovědět
vždyť jí utekli :-D :-D :-D na dům, no.............. my chceme stavět dům tam ve světicích, ale za pár let a mít ho jako "letní byt". Jako jaro, léto, když je venku krásně, tak bych barák brala, abych mohla bejt venku a tak. A večer je i dlouho světlo a voní vzduch. Ale půl roku je venku hnusně, zima a tma a to bych tam bejt nechtěla, neb je to smutný :-S Mít ten váš vyt a dům v počernicích, myslím, ideální ;-) my chcem byt v praze a dům kousek u prahy
Odpovědět
ale až jednou, teď postačí chata s vodou..............
Odpovědět
čoveče a přemejšlím o tý tvý kuchyni...........mně by tam sice nesedla přesně, ale tak by se tam něco dodělalo a jako za 7 tis, krása Ale uvidím, možná bude Ikea........
Odpovědět
Profilova fotka
utekli, pac byla moc rychla.... no, to je docela dobrej napad, letni byt - proste malej dum, neco takoveho http://www.archteam.cz/detail.php?id=7 a v zime byt tady, to je idealni.
Odpovědět
no, tak takovej budeme stavět ;-) ale holka, byli jsme na veletrhu dřevistaveb a montovaných domů a žádná láce to tedy není :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no, jasnacka....tenhle 2,5 to jde....pocitam 3 s nejakyma upravama
Odpovědět
spíš 3,5 a víc
Odpovědět
Profilova fotka
no, je mrnavej, malinkej
Odpovědět
no................ je drahý to obložení a tak .....
Odpovědět
Profilova fotka
to je v cene 2,5 KONSTRUKCE DOMU A VYBAVENÍ * železobetonová základová deska * nosné konstrukce domu – zděná stavba – systém POROTHERM * rovná střecha - střešní fóliová krytina * fasáda - zateplovací systém s omítkou * dřevěná Euro okna, zaskleno izolačním dvojsklem U=1,1 * vnitřní příčky, předstěny a podhledy - sádrokarton * vnitřní dveře - SAPELI * podlahy - plovoucí laminátová/ keramická dlažba * dřevěné schodiště * vytápění - elektrické nástěnné přímotopy * elektroinstalace, vodovod a kanalizace * koupelnové zařizovací předměty JIKA
Odpovědět
Článek se načítá
jako my byli na té výstavě..............
Odpovědět
Profilova fotka
jasne,ono se to nascita...
Odpovědět
nám říkali, že je to podle toho, co si vybereš, že ten standard je trochu nižší
Odpovědět
Profilova fotka
zase na letni byt, vid? ne,s i delam srandu.....bych si spis koupila projekt a nechala postavit
Odpovědět
no ono, když už do toho člověk jde, tak a to nechci bejt cynik, je jedno, jestli 2,5 nebo 3,5
Odpovědět
Profilova fotka
presne, prave o tom to je....vsak je to tvoje, je potreba aby to bylo kvalitni. Tyhle domy ale miluju od ty doby, co Archteam zacal existovat, jsou nizkoenergeticky, coz je taky super.....
Odpovědět
jo, já mám ráda strašně tenhle funkční styl, kostky ;-) ale jsou i jiné firmy, resp. přineseš projekt a někdo ti to postaví, ceny jsou ale dost podobný a jsou to montovaný domy, nejsem si jistá životností každopádně, až koupíme pozemek vedle, bude tam ta kostka stát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, večer mi sebral Míra počítač a hrál si... Ten domeček od Archteam je nádherný, tohle se mi také moc líbí - jednoduchá kostka a ta kombinace se dřevem... Nádhera. Evi, tak to nakonec budete mít naráz byt i chatu, paráda. Hlavně, že nedostatky jsou jen nějaké blbosti a pokud to do konce května odstraní, tak skvělé.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to same u nas.....R mi sem sedne a ja nemuzu nic :-) jsou to krasny domky, clovek by i o tom premyslel, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezký a s dětma to je super, když je můžeš vypustit ven. Jen by to chtělo, aby měl člověk šikovný pozemek, hodně záleží na lokalitě. Do nějakého odříznutého satelitu bych nikdy nechtěla. Já bych brala ten větší domek http://www.archteam.cz/detail.php?id=17
Odpovědět
jojo, na pozemku záleží asi nejvíc, musí bejt velkej, s pěknou zahradou a v pěkný lokalitě, v klidu, ale dostupné ;-) dnes už jsme na chatičce byli, práce pokračují, předali jsme peníze a instrukce elektrikáři a odpo musíme dovézt okno a futra na záchod
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je skvělé, že to takhle běží. Když člověk vidí, jak se babrají s těma našema bytama, tak žasne, že nějací řemeslníci můžou pracovat :-) Už je ti teda lépe, že všechno zvládáš?
Odpovědět
je mi lépe, ale ranní cesta z chaty dopadla poblitím Petrova auta :-S sakra, včera to bylo lepší ale to už je prkotina, nesrovnatelný s tím, jak mi bylo původně, teď je mi standardně zle, ale ne tak moc, už jsme zvyklá ;-) zítra se taky jde zaměřovat kuchyň do bytu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tak to koukám, že jsem fakt štastný člověk, že jsem se tomu vyhla. Však on si to ten můj "drobeček" vybere při porodu. Zatím mám spíše pocit, že si myslí, že se ven dostane tím, že mi prokopne břicho, namísto, aby se normálně narodil. To je dobré, dlouho čekáte na byt a teď dvojí zařizování naráz, co?
Odpovědět
no, tak ta chata se předělává řekněme na rychlo a rychle, takže to nebude nijak složité na zařizování, vevnitř necháme nějaké staré věci a časem se něco koupí, teď potřebujeme peníze na byt chatu ale předělat musíme, protože bez vody je to fakt na pytel a když bych tak teď chtěla bejt častějc a Petr třeba jezdit do práce odtamtud, musí se umejt čoveče, pořád nic nenasvědčuje tomu, že by mates vykoukl? on asi čeká až na své velké entree po termínu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, voda je zásadní. Ostatní je už nadstandard :-) Ale i tak, nějaké zařizování s tím máte. Mates trochu postupuje, bříško už mám hodně dole, poslíčci už také občas jsou, ale takhle to ještě může pokračovat třeba dva týdny. První oficiální termín je ve čtvrtek, uvidíme. Zítra jdu na kontrolu, tak snad se dozvím něco nového.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu za váma na radu, na beremku jsem zatím moc neuspěla :) Mám známého z Indie, který je módní návrhář a právě založil svou novou značku. Moc neznám jeho styl práce - když jsme bydleli na jedné koleji, teprve studoval, takže kam se vyprofiloval, ještě nevím, právě mi jde poštou jeho katalog... spíš bych to ale viděla na spojení té původní indické kultury s novou módou, takový mix. Poprosil mě, jestli znám nějaké butiky v Praze, kam by mohl nabídnout svou práci. Jenomže v tomhle jsem naprostý amatér... nevěděly byste, kam by se mohl třeba obrátit? Doporučit nějaký oblíbený butik? Nebo třeba něco o možnosti, jak se tady dá prosadit? Všechny tady jste hodně moderní, tak byste možná mohly pomoct. Děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, to opravdu nevim, netusim, ja nakupuju ve svych starych znamych a do specialnich butiku nechodim. At si otevre vlastni, ne? to by bylo nejjednodussi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?