Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já také moc nepomůžu - oblečení nakupuji hlavně u nadnárodních řetezců. Připadne mi, že pokud je nějaký obchod s modou od návrhářů, tak má každý svůj vlastní. Kristi, ukazovala jsem Mírovi ten domek od Archteamu (ten větší rovnou) a hned spustil, jak mají jeho rodiče pozemek ve vesnici u Brna. Tak jsem si možná trochu naběhla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jeje, no to je teda vtipny.....u Brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, vtipné to je. Nojo, je to opravdu hlavně o lokalitě. Domečky to jsou moc pěkné, ale být blízko u centra Prahy a mít to všude kousek je pořád lepší. I když uvidíme, až budeme mít tu kupu dětí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kupu deti a pak kupu vnoucat, vid? mne se vic libi ta idea jako Eve, byt na zimu a na leto mensi domek.....
Odpovědět
Profilova fotka
To je ideální kombinace, souhlasím, ale chce to mít velmi flexibilní zaměstnání, aby si člověk toho domu přes léto užil. Mě se ty domy líbí, ale rozhodně bych do toho nešla, alespoň zatím. Jednak finančně, jednak dojíždění, jednak údržba domu... Je to ale pěkný sen někdy do budoucna.
Odpovědět
Profilova fotka
prave, to je presne ten problem...to bychom si museli poridit dalsi mimi,a bych mohla zustat doma a pres leto byt na "chate"
Odpovědět
Profilova fotka
Na otevření vlastního asi zatím nemá peníze, navíc žije přímo v Bombaji... já právě taky nakupuju většinou v něčem osvědčeném, třeba včera v C&A jsem koupila capri džíny :) No, tak holt si bude muset najít něco sám... děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, i když teď mě napadlo, co třeba typ obchodů jako Sanu Banu a tak. Ti dovážejí věci z Asie, třeba by to mohlo být pro ně zajímavé. Ale není to můj typ obchodu, tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
jo,t o je taky dobrej napad.....ale chtelo byt o nejakou reklamu, no
Odpovědět
Profilova fotka
To neni vubec spatny napad. No pockam, az co bude v tom katalogu a pak uvidim, ale dekuju za tip, to jsem neznala.
Odpovědět
Sanu Babu bude přesně ono ;-) Jinak musí mít vlastní, protože do jiných obchodů mu asi alternativní modu nevezmou Tak jsme zpět z chaty, dovezli jsme tam dveře, okno a futra. Dali jsme to do mýho auta, kde jdou sklopit sedačky všechny, ale já pak seděla na sklopené sedačce na dveřích :-D tak jsme pak jeli pro jistotu mimo dálnici, kdyby něco A byla jsem za babičkou, už nás nepoznala, ježíš, to je trápení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je smutny, ach jo.... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
No............nanděláš nic, no............ petrova babka leží na vedlejším pokoji, takže my se teď radši soustřeďujeme na chatu, byt a tak, přírodu nezměníš, jen je škoda, že je to takový trápení, no...........
Odpovědět
Tu kuchyni Jena mít nemůžu, páč mi tam nesedne........ Mám rozměr 195cm, minus 15 cm bude taková stěna, takže 180 cm by to sice bylo, ale musí tam přijít myčka a nebude tam sporák, takže zas nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aha,t o je skoda, nam se k mamce nastesti vejde, uplne presne, tak uvidime, jeslti to bude stacit.... ja jdu za hodku na spinning, ale R je jeste v Pardubiciiiiiiiiiiiich, pak mam bejt vysportovana, kdyz je vecne v pr...
Odpovědět
no............. tak to nemůžu komentovat, páč já už jsem zvyklá, no...............nenaděláš nic
Odpovědět
Profilova fotka
no, rikal, ze to stihne, tak neviiiiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
ja prsote nepochopim, jak si nekdo tohle muze dat do baraku... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
no, nelíbí se mi dlaždice, ale tu sprchu bych zkousla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vam holky dekuju :) To by mohlo vyjit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem se ještě odpoledne byla podívat v Naoku, dokud nerodíme. Koupila jsem alespoň nalepovací háčky na ručníky do koupelny, ale jinak mě nic nezaujalo. Já hlavně musím vymyslet, za co utratím poukázku na 1500, kterou jsme dostali ke svatbě. Asi to nakonec budou nějaké hodiny, to je taková klasika. Míra přidělal police a konečně jsem také nastěhovala komodu s věcma pro Matese do ložnice. No, prostě už jsme zcela připraveni, ale Mates se ještě fláká. Kristi, k těm dlaždicím - nevěřila bys, kolik našich sousedů má koupelnu v podobném stylu, možná i horší.
Odpovědět
spíše horší
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? ja to nejak nepobiram, ale verim, ze nektery lidi jeste nedospeli do stadia modernejsich veci... mne se moc zalibilo napr. toto http://www.siko-koupelny.cz/Serie.asp... http://www.siko-koupelny.cz/Serie.asp... nakonec jsem spinn stihla, ale jen tak tak, hlavne zaparkovat byl trosku problem
Odpovědět
Profilova fotka
No, už jen můj brácha. Zrekonstruovali s manželkou panelákový byt v Letňanech, za pár měsíců se ale budou zase stěhovat a rekonstruovat další byt, ale obojí to bude ve stylu jako naši rodiče v 70-80. letech - klasická obyváková stěna, hadrová pohovka, celoplošné koberce... Já to už ani neumím pořádně popsat. Už i máma má byt zařízený moderněji. Asi jim to přináší "jistotu", když v něčem takovém vyrostli. Olivové dlaždice jsou celkem hezké, ale je úžasné, jak k tomu ještě nadělají ty listely a to je největší mor. Jdu na kontrolu do Podolí, tak jsem zvědavá, co mi řeknou dneska. Třeba, že má Mates už 4 kila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, dobre porid. ja jedu pro ten nabytek, resp. nejdriv zavolam, at jedu na jisto...
Odpovědět
Ono když člověk občas prohlíží alba tady na střeše, tak už se pak ničemu nedivi :-D Já mám dneska zaměření kuchyně a pak dvě prohlídky v bytě, snad najdu nové nájemníky. A přibyly administrativní problémy s bytem, opět. Nyní se jedná o sklep a o garáž. Už toho začínám mít dost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, Evi, to je pech teda.... ja si musim zapsat do diare, ze dneska poprve umyvali garaze, at jim to pak muzu hodit na papir, kdyby neco. nabytek na terasu samo nemam, ve skutecnosti se mi nelibil, ach joooo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem byla na kontrole u MUDr. Čapka, působil moc sympaticky. "Odborně" mi prohmatal břicho a prohlásil, že to vidí tak na tři kila a že se nemám bát. Tak snad měl pravdu. U nás garáže myli už v únoru a před 2 týdny podruhé. Evi, co blbnou? Ono si snaží pořád něco vymýšlet, proč to zdržet.
Odpovědět
Problém nový: máme parkovací stání pro invalidy se zděným sklepem. Jenže teď zjistili, že jim to metrově nesedí, takže po nás chtějí výměnu za jiné stání a sklepní kóji. Jiné invalidní stání mají ovšem v jiném domě. Sklepní kóje je hnusná klec. Na normální stání se nám nevejde auto. Resp. máme jedno normální a jedno invalidní a jsou vedle sebe. Oni chtějí, ať máme jiné a jinde, nebo se můžeme vzdát sklepa, který ale patří k našemu stání, takže bysme museli couvat, kdyby někdo do něj chtěl jít. A my bysme měli hnusnou klec. Holky, chce se mi z nich brečet ]-( Nic, jedu zaměřit kuchyň a pak to budeme řešit, ovšem, musí to být do zítra, se poseru, vážně ]-( Baru: jsem ráda, že je Mates malej, vidíš, půjde to hladce ;-) kristi: brzo začnou na zahradní nábytek slevy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je k zbliti, to jsou neuveritelny paka. My mei taky inv. stani, uplne pod jinym barakem, ze bysme museli prejit cely garaze nez bychom tam dosli - pry si muzem vylozit auto a pak zaparkovat. Jesteze ten pan to s nama vymenil. ale sklep bych si vzit nenechala, to ta klec je naprd. takze myslis, ze mam cekat? v Ikei v Brne uz slevy maji, tak to asi do Phy taky prijde...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?