Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
musím říct, že takové typy inzerátů mě fakt dostávaj http://www.modrastrecha.cz/bazar/show... někdo prodává hrnec za 45 kč :-D že to nedá sousedce a ještě preferuje osobní předání
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a ty nechces misečku s beruškou?? takovy krasy.....
Odpovědět
misečku bych určo chtěla :-D :-D :-D ale jako chápeš to? takovejch inzerátů je tam víc, někdo si dá práci a vyfoti hrnek, dá to na web za cenu 45 kč, pak bude třeba doma na někoho čekat, kdo si pro něj přijde, párkrát si zavolají za 6kč/min :-D :-D :-D bych to rovnou házela do koše nebo dávala sousedům, ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to bys se, Evi, měla podívat na Aukro - tam jsou kolikrát věci za 1 Kč a pak poštovné za stovku :-D Měla jsem tu dneska na návštěvě porodní asistentku z http://www.anahita.cz/ a můžu, Evi, doporučit. Hradí to zdravotní pojišťovna, platila jsem jen dopravu (s Hloubětínem budeš možná dokonce v bezplatném limitu). Byla tu cca hodinu, koukla na mojí jizvu, poradila s masaží (četla jsem, co s tím mám dělat, ale neuměla jsem si to moc představit v praxi) a pak hlavně mi poradila, jak s Matesem. Dokonce mě naučila používat kojící polštář - já sama jsem se nebyla schopná do něj naaranžovat a už jsem si říkala, že ho asi prodám. Hlavně to člověka také uklidní, že to dělá dobře. V porodnici je to všechno tak nahonem a hromadně několika maminkám něco ukážou, ale pak člověk přijede domů a neví. Navíc většina otázek a problémů se objeví až za provozu. Já je objevila až teď, ale mají i těhotenský kurz a cvičení.
Odpovědět
čoveče baru, tak na to se podívám ;-) teď frčím na tu chatu, ještě vyzvednu vanu a pár ytongů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Baru, tak to jsem netusila, ze chodej i domu a zadarmo navic. Sikovny, ja uz to asi priste nebuidu potrebovat, ale i tak dobra informace.
Odpovědět
Profilova fotka
EVi, jsem ti ani nerikala, ze jsme leteli tam i zpet s CSA, meli je najaty...takze to bylo docela dost fajn. :-)
Odpovědět
Kristi: říkala ;-) a jsem ráda, že to bylo fajn...........jéé, já chci takýýý letět.......
Odpovědět
Profilova fotka
vidis, jak jsem blba :-| no, ja bych taky letela hnedka zase nekam, a klidne sama
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je husty, je to v Zitny, uz jsem parkrat jela okolo http://revue.idnes.cz/udiveny-america...
Odpovědět
jojo, o tom jsem slyšela, ale dělají z toho celkem poprask, nemají si dávat fotky na net máme myčku na chatu, moc pěkná, z annonce za 1800 kč, chlapík ji prodával proto, že ji večer jeho žena pustí a on špatně slyší televizi :-D :-D :-D a vysvětloval, že se tam dává nějaká sůl, kam, to ale neví :-D a prej snad nějaký tablety :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, dobra cena, to jsme fajnove sehnali :-) :-) ja zase dneska videla krasny fotky, hodim do alba pro inspiraci, Evi...
Odpovědět
Článek se načítá
Ftoky mooc pěkný, takovou digestoř jako na tom prvním obrázku taky koupím, takovej válec ;-) Právě mi přivezli záchod a dvě umyvadla na chatu, jupíííí mám to v autě, ve dvě dorazí na chatu kotel a už to budeme mít všechno kromě kuchyně, tu asi dovezeme příští víkend, Petr bude v týdnu v Izraeli A včera jsme byli v bytě. Vady neodstranili!!! Tak jsem tam jak blbec chodila a ukazovala šmouhy na zdech a tak. Jako prdel je, že mi chlapík tvrdil, že na dlaždicích má toleranci 0,5% křivosti, takže u našich dlaždich 90 cm to může mít křivé o 4,5mm!!! Se posral, ne???
Odpovědět
Profilova fotka
cozeeee??? to jsou fakt hovada ale.
Odpovědět
Prej to ale předělá, abysme měli klidné spaní ]-( jako bych mu jednu vrazila ]-( tak jsem se neudržela a začala na něj štěkat, že kolik on si takových bytů kupuje a jaké v nich má dlaždice ]-( ]-( ]-( šašek jeden opravili terasu a topení a i ten sprcháč, zdi dojebali ještě víc, se šmouhama to teda nechci a jako v 5-ti metrech čáry na stropě, to tam polezu jak?? Já teď malovala na chatě a jak to mám krááásný!!! Žádný kocoury a tady profíci to takhle zprasej ]-( Docela mě tedy ale nasralo, že nám zavolají, ať se přijdem mrknou, že odstranili vady podle protokolu a když tam přijdeš, tak to není ]-( Takže máme protokol číslo 2.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je fakt narprd. Jak kdyby si clovek takovej byt kupoval 4x rocne, ne? Desny jednani. my mela vcera schuzi, jen se zvolil vybor, takze pry v pohode. Aspon vim, kdo tam je, ten pan nam totiz kdysi se sestrou pronajimali byt v Cerchovsky na Vinohradech....mazec, co? a ted ma tady taky byt...
Odpovědět
Tak to je dobrý, aspoň víte, co a jak. Už je to tam vůbec zabydlené? Jako my teď na chatě měli super dělníky, elektrikář, 3 sádrokartonáři, dva instalatéři a dva kopáči a všichni super, strašně šokovný, uklidili si po sobě a co tam odvedli, je naprosto perfektní a tady jako velká firma předává byt a má tam takový kopyta ]-( jako musím vařit na víkend a jet pro ty kamna, ale jak jsem rychle vstala, tak mi to zase nějak nesedlo..........chjo.........
Odpovědět
já asi padnu, fakt :-D http://www.modrastrecha.cz/bazar/show... nevaříš si čajík???
Odpovědět
Profilova fotka
no, uz docela jo, chodim se divat a v kazdym baraku tak 5-10 bytu, nekde nemaji zaclony, tak nevim.... super delnici se vzdycky hodi :-) konvicka dobra, asi do ni pujdu
Odpovědět
Jako to už je dobrý ;-) Takže zabydleno. U nás teď je zase 20 bytů neprodanejch, nejdřív zbývalo pár a teď zase více, nevím , co s tím dělají teda. Jako jedno mi to je, ale když si tam známej kupoval byt, tak jich byloí málo a teď zas hodně??? Se těším jak mylý dítě na to obkládání koupelny normálně a až si poprvé pustím vodu ;-) Zkusím dnes vyfoti postup prací. Jo a vyřizujeme úvěr u jiné banky. ČS nám nabídla úrok 4,89 na pět let s možností mimořádnejch splátek. Takže se asi na ten americkej ústav vybodneme ]-( Čoveče, kuchyň mají v Ikea na skladě, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrej urok :-) kuchyne vetsinou byvaji na sklade, tusim. my problem nemeli
Odpovědět
většinou????? ty jo, jestli tam jako přijedu a oa nebude............. ta od ge je za 4,99 ono se to liší asi o 600 kč na splátce, to máš fuk, ale jde o ten přístup U nás budou předávat byty od středy a já ještě nemám ani objednanou kuchyň, takže stěhování beztak až v srpnu :-S a to ještě musíme pronajmout byt a teď v létě je to bída podle mě.........
Odpovědět
Profilova fotka
to bych se prave nebala, pronajmy jedou :-) jde o to za kolik, ze? ja musim uklizet, vecer prijde hlidat kamoska Miu, zitra prijede dalsi kamoska, takze at tu mame cisto. nejlepe to vystihl Roba,kdyz vcera rika: "A nemelo by se tady uklidit" jakoze asi samo....grrrr
Odpovědět
Jo? tak to jsem ráda ;-) Tady nad námi družstvo dokončilo byt přesně jako ten náš a pronajímají ho za 14500 plus služby a myslím, že ho pronajali, mně to ale připadne moc............. Jo, tak u nás se taky samo uklízí :-D :-D :-D A dokonce by se prej mělo i vyprat, že.......... jako jsem denně na stavbě, to se asi nepočítá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak velky to je ten byt???
Odpovědět
65m2 myslím
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, u kuchyní bývá většinou všechno na skladě, ale u nás neměli bohužel dvířka horních skříněk, tak pro ty jsme jeli o 2 dny později, když jim dorazily. Tohle je trochu nešikovné, ale ty standardní věci by měli mít. Můžeš si to kdyžtak ověřit na jejich webu. Mates se teď nějak nemůže dojíst a vyžaduje vždycky sérii tak 3 až 4 kojení rychle za sebou, takže dneska v noci to bylo trochu divoké - poprvé se probudil ve 2 a pak další kojení následovala ve 3 a ve 4. Pak už zase spal do půl 8. Doufám, že se to brzy ustálí. Jinak musím ale pochválit Míru, je z něj vzorný taťka. Jen jaksi bude muset překonat bariéru vůči přebalování - včera zvládl po koupání nandat čistou plínku. Tak mu pak povídám, že další úroveň bude sundat tu špinavou :-D :-D :-D Musíme na něj postupně.
Odpovědět
Baru: :-D :-D :-D :-D To bude u nás to samý, když Petr slyší o špinavejch plínkách, úplně bledne :-D :-D :-D Co ty látkovky, jak to s nima jde??? Snad ta kuchyň bude, dvířka přežiju, hlavně, aby měli ty korpusy, resp. ty dva dolní, co potřebujeme postavit. Horní potřebuju tři, ty klidně taky později, ale dolejšek musí stát kvůli zapojení vody. čoveče, to je ale savec ten tvůj prcek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas taky pliny v krajni nouzi :-D :-D :-D to je hnusne dneska, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Ty dolní skříňky určitě mít budou. Problém byl jen právě s dvířka na otvírání nahoru. Kdybychom měli ty klasické, otvírací do boku, tak ty jsou také stabilně. Látkovky jsem poprvé vyzkoušela včera. Nejdříve jsem se chtěla vůbec zaběhnout - papír je přecijen jednodušší - a také mi pořád připadaly na Matese strašně veliké. Ale funguje to. Stejně jsem zjistila, že mi při koupání vždycky nějaké plínky a ručníky pokajdí, takže stejně musím prát separátní pračku na 60, kam zas nemůžu dát většinu oblečení. Tak si řikám, že stejně prát budu muset, tak ať je pračka plná. Takže to asi budeme tak střídat, na cesty, návštěvy a hlídání papírové a na doma ty látkové. Jen se bojím, že s látkovejma nenandá Míra ani ty čistou plínku :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?