Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
já chci dolní šuplíky 80 cm, dřezovku 50 cm a pak klasický horní 80 cm, 50 cm a 60 cm s normálním otvíráním ;-) ty jo, to máš recht s tím praním a jde to z toho? My totiž i kapeníky máme látkové, já ty papíry nesnáším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to jsi jedna z mala, kdo pouziva normalni kapesniky. My jedine naky s tim balzamem, tusim Kleenex, ty jsou fakt mekkoucky... schanim hodiny, misto toho obrazu nad stolem....nejak se mi nic nelibi
Odpovědět
čoveče, papíráky my nevedeme, Petr je taky nemá rád, já pořád ještě peru a žehlím látkový a ty jsou teprve měkoučký x-) x-) a proč místo obrazu??? zkus naoko
Odpovědět
Profilova fotka
Co zatím můžu soudit podle těch plínek a ručníků, co mi pokakal při koupání, tak se to vypere úplně v pohodě. Zaprala jsem to žlučovým mýdlem z DM a pak to šlo úplně bez problémů. Navíc, geniální vynález jsou ty separovačky - chytnou dokonale tuhou hmotu, takže do plínky se vsákne jen tekutina. Takže ty plínky jsem zatím ani dopředu nezapírala, to jen když jsou přímo pokajdějný. Krapet komplikovanější je přebalování. Zatím jsem mu dávala novorozenecký sklad, tak to si člověk musí dopředu připravit. Taky navíc ještě tam strčit tu separačku a pak přesto kalhotky. Teď má zrovna na sobě kalhotovou plínku a ta je jednodušší. A samozřejmě v tom má větší zadek. Ještě, že to není holka, tak to neřeší ;-) Ale zas nemůžu říci ani nic vyloženě špatného o papírovkách - že by to nějak extrémně smrdělo, mi nepříjde (lépe řečeno smrdí obojí) a ani jednou mi neprotekly, jak si stěžují holky na MK. Ještě mě, Evi, napadlo, mám super DVD s těhu jogou, pokud bys chtěla půjčit. Je v angličtině, ale to by ti určitě nevadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
no, pac to je jediny misto, kam se daji dat a pac zadny nikde nemame, coz ja naprd....
Odpovědět
si je můžeš dát taky vedle lednice, nebo vedle kuchyně vlevo ;-) kristi, máte ještě tu pračku ze starýho bytu? baru: tak to k tobě přijdu na školení potom ;-) čoveče, já jsem líná cvičit doma......... tak uvidíme. Těhu jóga je u nás v klubu, jednou týdně, chci to zklusit, ale ještě jsem se nedokopala, zatím chodím na normální cvičení
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nemame, nechali jsme ji tam, stejne uz by asi moc nevydrzela.... vedle to nechci, to by pak bylo blizko sebe. A vedle lednice na ne neuvidim ze sedacky...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, videlas?? http://nabytekriha.cz/bytovy-nabytek/... jsou dokonaly, ty fialovyyyyyyyyyyy
Odpovědět
tak pak tedy sundat obraz já sice hodiny mám, koukám ale jen na ty na troubě si koupím na chatu pračku taky, možná novou, možná z bazaru jde o to, co v ní budu prát, zas jako nebude zamčená, tak aby novou neukradli
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, jups, ty židle vypadají úžasně, jen nevím, jak by se na nich sedělo :-) Až budeme mobilní, půjdeme se podívat na ty židle do Natuzzi a pak se uvidí. Stejně asi nebude chtít Míra dát 5-6 tisíc za židli, já také moc ne. Tak z toho asi nic nebude... Jdu si dát něco k jídlu, dokud mi dítě spí. Pak budeme zase dvě hodinky kojit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, nad tim premyslim, ze bude mit clovek pekne zmalovanou prcku, az vstane od stolu :-D :-D
Odpovědět
holky, tak mě po pravdě připadaj ty židle děsný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, vsak je jasny, ze tohle neni pro kazdyho :-)
Odpovědět
:-D to ne vařím na víkend, takový práce, chjo........... večer sraz ze ZŠ
Odpovědět
Profilova fotka
my mame rozlitano, dneska do divadla, zitra na party, tak jsem rada, ze aspon neco. Varit nemusim, zitra kralik u tchyne
Odpovědět
zase králík?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase, ale my ho nemeli asdi 3 mesice, nejak nebyli na sklade
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my jsme měli ráno katastrofu. Mates se vzbudil už ve třičtvrtě na 5 a pak se při přebalování parádně počůral a tedy počůral všechno okolo. To ale nebylo ono, když šel Míra do kuchyně pro papírovou utěrku, zjistil, že nám praskl kohoutek s přívodem vody k myčce a máme vodu na dřevěné podlaze. Sehnali jsme naštěstí rychle instalatéra, který v 8 dorazil a alespoň máme vyřešenou tu vodu. Jenže podlaha zatím vypadá hrozivě, uvidíme, zda to nějak vyschne, ale moc si naděje nedělám.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Baru, to je neprijemny, mne se to ale stalo taky, hnedka pri prvnim myti, se to nejak uvolnilo, a taky to vyteklo....podlaha byla lehce nacucana, ja vlezla pod linku a snazila se to susit fenem, uterkama papirovyma atd.. snad to nebude moc videt a vyschne to..
Odpovědět
Profilova fotka
No, kdyby to bylo pod linkou - my to máme v celé místnosti :-S Ještě, že nás Mates vzbudil tak brzy, mohlo to být mnohem horší. Nechám to teď několik dní a uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, to je pech, bobtnat by to nemelo, spis se to rozestoupi
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, aby tam nebyly moc velké boule. Je mi jasné, že pak dá Mates podlaze dost zabrat, tak bych i počítala s tím, že bychom ji třeba za 5 let měnili, ale teď se mi vážně nechce. Pořád doufám, že se to zlepší.
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, urcite to vyschne....aspon trosku ja jsem objednala ty zaclony do OP, tak doufam,ze brzo budou. Zase jsem chytla slevu 20%, takze skoro 500 jsem usetrila na tech 10m
Odpovědět
baru: to je teda pech, ale pokud vám myčku montovala nějaká firma, řešila bych s nima úhradu škody, máte jí tam přeci jen chvíli :-S kristiaž ukaž! vždyť už tam něco máš, to bílé.........to je na výměnu? holky, ze mě je obkladač, dneska jsem podezdila a usadila vanu, mám obloženej záchod a i skoro celou koupelnu, zejtra přijde na řadu podlaha, ta je naštěstí malinká a možná kousek kuchyně, ale už jsem strašně unavená, makám už tři dny od sedmi od rána. pomáhá mi streja, o víkendu byl i Petr, ale ten je v Izraeli a jsem na to sama, už aby to bylo hotové.............. kdyby nebylo tolik řezání, tak to roste rychle, ale to na tom malým prostoru je samej dořez, ještě že jhsem půjčila takovou elektrickou řezačku, s tou ruční by to byl ještě větší opruz, tou jsme dělali kuchyň u babičky........ uf, jdu spát, mám uvařeno a jsem mrtvá, vracíme se až kolem deváté večer a dneska teda bylo vedro, brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to tedy koukám, i obklady řežeš, to jsi fakt dobrá. Ta voda nevytekla z myčky, ale praskl kohoutek u trubky s přívodem vody. Pokud bychom museli tu podlahu měnit, určitě bych to reklamovala. Plus bychom mohli uplatnit pojistku, i když tam bohužel máme dost vysokou spoluúčast. Ale já pořád doufám, že to budeme moci nechat, jak to je.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no jasne...provizorni zavesy pujdou nekam jinam, necham je asi mamce nebo uvidime, se to neztrati. Zaclona stejna jako v loznici, jen bila...
Odpovědět
Kristi: tak šup s nimi do alba ;-) Ty v ložnici jsou pěkné, tak si to i dovedu představit Baru: snad ta podlaha vydržela, já si taky dala dřevo do kuchyně, místo dlažby, jen jestli jsem neudělala chybu holky, dám do alba část díla na chatě, dnes jsem zaspárovala záchod, zítra pojedu zaspárovat ještě koupelnu a na víkend jsem objednala zase řezačku na obklad za kuchyní, ať už se pomalu můžeme ze zahrady nastěhovat dovnitř ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, je nemam...jsou objednany a sijou se mi, doufam, ze budou brzy... jdu mrknout na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
koupelnicka mooooc povedena, jste sikulove
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ty obklady a koupelnu jste zvládli fakt parádně. A koupelna s oknem, to se mi vždycky líbilo :-) Podlaha pořád blbá, ale jak to vysychá zlepšuje se to. Uvidíme po týdnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?