Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
tak v tom případě zelená dobrá já tam nakonec dneska taky nejedu, páč stále nemají ten jeden korpus, říkali dnes nebo zítra a na netiu píšou, že až zítra. Tak pojedu buď zítra, nebo spíš až v pátek, neb zítra přijde opravář a pak se zase musím chystat na večer, jdeme na gala
Odpovědět
Profilova fotka
se mrkni na fotku se zaclonou, tam je videt, ze zelenyho mam uz doma dost ;-)
Odpovědět
no jo, to je fakt ;-) tak pak je to jasný ;-)
Odpovědět
ty jo, když tak občas čumím do cizích alb, jen koukám, co si lidi dají do bytu............. včera jsem nalakovala první vrstvu loaku na parkety, dneska druhá a v pátek poslední x-) a pak už bydlíme zase zpět v chatě, jupíí a máme nový úvěr od včera, tak snad už brzo bude byt, jenže se nějak zaseklo prohlášení vlastníka, není to zapsáno v katastru, takže jednotky zatím ještě neexistují.............no, ale lidi už se stěhujou a platěj, magoři
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem rada, zes mi to schvalila...jsem myslela zelenou na leto a na zimu to cerno-hnedy, vis jak....
Odpovědět
na léto a zimu bych se vykašlala, spíš bych to vyměnila, až se okoukaj........... jako dostávaj mě ty rohové vany :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo? no vis co, to je ten sen....mit vanu. My jsme ji v dome taky chteli a meli.....ale ted jsem rada za normalni, teda nase normalni je mega vana.... :-)
Odpovědět
rohová vana zabere místa jak kráva a vejdeš se do ní stejně, jak do normální ale nic, naši mají v baráku hned dvě :-D taky mě ještě dostává, jak vidím v albech ty samostantné vany s nápisem, to je ona :-D :-D :-D to by mě zajímalo, kdo si koupí vanu za 50 litrů a vejš, jako, mě by se taky líbila, ale stojím na zemi, ne? a ještě některý "moderní" kuchyně ale což, jen jsem se musela zmínit, mně to může bejt jedno, že jo jak pokračujete u mamky???
Odpovědět
jako tohle je snovej dům x-) http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
vy jdete na ty depešáky, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
u mamky mame prodano a cekame, co bude dal, zda ji nekdy v brzkem case vylosuji na mestsky bytecek, nez se postavi tamten novej v Rychnove... domek je to hezkej, jen co je pravda na depesaky jdeme, zitra no.....super pocasi :-(
Odpovědět
moment...........neměli jste ale kupovat 2kk nějakej? kde teď bydlí????? počasí neva, jde to v sazce, ne? mě teda počasí taky štve, páč je mi zima
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nene, nemeli....tam kde bydli, tam ne....je to zamotany prave,ze je to v Edenu, tzn. venku
Odpovědět
a kde teda proboha bydlí??? aha, venku :-S sakriš............ jako dobrej dotaz: :-D :-D :-D :-D 21. červen, 2009 Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Jsem těhotná a do práce si denně nosím jídlo, které si ohřívám v mikrovlnce. Bohužel nemám jinou možnost, myslíte, že takto časté používání mikrovlnky by mohlo být škodlivé? Mnohokrát Vám děkuji za odpovědi!!!! Dobrý den,pokud neleží vedle neodstíněného zdroje jaderného záření ( jaderný reaktor např. ), nijak nevadí. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste tam v byte, oni dali zatim jen naky penize hotove, a ten doplatek do 3 mesicu...takze jeste je trocha casu... ty jo, to jsou lidi, ptat se na takovy kravinky
Odpovědět
jo tak to je dobrý, že může ještě bydlet a kupec jistej x-) no tenhle dotaz je luxusní a ještě znám jeden, ohledně krému na boty, něco jako pane doktore, pomoc pomoc, objevila jsem ve skříni otevřenou tubu s krémem na boty, je to v předsíni, ale nemohlo to nějak ublížit miminku????? panebože, co mám dělat??? :-D :-D :-D :-D :-D jako nechci vidět ty matky potom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ten dotaz je super. Ještě, že ten doktor měl smysl pro humor. Ale vážně, někteří lidi mají v mikrovlnek fobii - jedna kolegyně mi naprosto vážně říkala, ať si mikrovlnku nekupuji, bo to jídlo je pak mrtvé a všechny živiny pryč.
Odpovědět
mrtvé jídlo :-D :-D :-D :-D :-D a ona jinak jako žere třeba živý prase, jo???? :-D :-D :-D :-D :-D se poseru asi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi tak :-D Jo, a ještě jsem někde četla, že se nedoporučuje v místnosti, kde máš miminko, používat mobilní telefon.
Odpovědět
no, ono ani dýchat by se nemělo, neb ve vzduchu jsou jedy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jasně, vždyť to nebohé dítě otrávíš CO2 :-D Také dobrý dotaz byl od mé tchýně, když se tu v pondělí zastavili. Mates se akorát probral a já říkám, že 3 hodinky spal a tchýně pak, zda není náhodou pokakaný. No, po 3 hodinách, aby nebyl, že ;-)
Odpovědět
A už se daří s těma látkovkama dobře? Zvládáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Látkuju tak rekreačně, bych to nazvala. Přes den dávám látkové, na noc nebo když pospíchám papírové. Zvládat se to dá, jen bych asi nedala novosklad rozespalá a potmě. Praní je úplně v pohodě, jen mě moc nebaví žehlení čtvercovek. Sice prý nemusí být po šestinedělí vyžehlené, ale to mi přijde divné. Vyžehlené jsou mnohem měkčí. Kromě čtverců mám jen pár kousků těch lepších plínek a můj favorit jsou určitě tyto http://www.latkovky.cz/product_info.p... Je fajn, že jsou jednovelikostní, takže vydrží, ale přitom se dají krásně zmenšit, tak Matesovi krásně padnou. Rychle schnou a jednoduše se používají. Pokud budeme v látce pokračovat, určitě je ještě dokoupím, aby mohla používat primárně ty.
Odpovědět
jako to stojí skoro pět set???? jedna plenka???? pane na nebi................... to abych si vzala úvěr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heeee, to jsou palky, co?
Odpovědět
děs běs a to kvůli sr..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jsou, proto jich mám zatím fakt jen pár na vyzkoušení. Ale u těhle se to snad i vyplatí, vydrží na celé plenkování. Hrůza je, že takhle stojí i třeba plenky, kde potřebuješ postupně 3 až 4 velikosti. To je pak motivace k nácviku na nočník :-) Jinak ale samozřejmě klasické čtvercovky stojí cca 25 kč za jednu fakt už kvalitní, ale je s nima krapek komplikovanější manipulace.
Odpovědět
já chci jen nasadit a jít :-D :-D :-D ale jako za 500? to snad ani mé kalhotky nestojí tolik :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tady je trochu více materiálu a musí být pěkně savé ;-) . Vypadá to jako strašná pálka, ale ty papírové také stojí. Ono, dítě je celkově dost finančně náročný koníček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to muzu jen a jen potvrdit :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?