Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
to je fakt hruza. a zaplatilii vam nejaky penale?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, meli tak dobry smlouvy, ze by to asi neslo...nevim my uz jsme to pak ani nechteli resit
Odpovědět
hm, tak to je skoda. a jak se vam bydli? podle alba to vypada super :-) a co hlavak, neni tam moc slyset? toho bych se bala...
Odpovědět
Ahojda, zdravím po dlouhé době... Azafatě gratuluju k těhotenství a baru k Matyáškovi ;-) kristi: odkud je ten koberec? vypadá super? a cena?
Odpovědět
Profilova fotka
cau zlato, prosim te, z Ikei za 1200 Kc, maji i cerny, bily, cerveny tusim....
Odpovědět
Profilova fotka
zde http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Tak to je fakt super cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je. Hlavne je moc prijemnej, skoro jako travicka
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, zelená je moc hezká, také jsem po zelené ložnici dospěla k tomu, že obyvák asi bude také do zelena. Včera odpoledne jsem si s Matesem užila - nějak mu nesedly ty návštěvy a vůbec nechtěl spát, tak byl parádně nevrlej a už jsem myslela, že ho neuspím. Ale pak v 9:30 zabral a spinkal 7 hodin. Ať přes den zlobí sebevíc, noci jsou zlaté.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hezke rano, dneska je konecne krasne...tak snad to vydrzi. mam pocit, ze tahle zelena je super, a u vas s hnedou sedackou to bude super
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, holky....tohle je mazec http://www.kunratickastodola.cz/2/pro...
Odpovědět
Ty jo, tam jezdívám pro jahody už leta letoucí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fakt? to je jako neprazak vim prd, vid
Odpovědět
no já teda chodím hlavně na samosběr a pak je tam i kupuju, jsou vyhlášený, letos jsem nasbírala 12 kg a už jsou skoro všechny fuč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja tam urcite se pojedu podivat, vypada to krasne
Odpovědět
se mi líbí kočár http://www.detskyraj.cz/zbozi/4193-ca...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, já bych do trojkolky nešla, nedůvěřovala bych, že to je stabilní. Ale je to jen můj pocit, nemám s tím žádné zkušenosti. Jinak to je ale dobrá cena a pěkné barvičky ;-) Už aby skončila ta vedra. Mates je z toho úplně hotový. Přes den skoro nespí, takže je s ním chvilkama vážně k nevydržení a pořád kojíme. Noci jsou ale pořád super (ťuk, ťuk...) - včera mi spal od 9:30 do 4:30 a pak do 9. Paráda. Ale přes den si to vybere. Dneska jsem s ním alespoň celé odpoledne chodila s kamarádkou po Stromovce, tak tam alespoň bylo příjemně. I když ani tam nespal.
Odpovědět
Já za sebe trojkolák můžu jenom doporučit, vyzkoušela jsem dva a nemůžu si vynachválit, naopak když mi dala kamrádka vézt čtyřkolák bez otočnejch koleček, tak jsem dítě málem vyklopila, protože mi to přišlo hodně nepohyblivý, ale jasný je ,že je to věc zvyku. Cortinu bych ale nedoporučovala, jsou hodně poruchový...
Odpovědět
Profilova fotka
Vybrat kočárek je fakt věda. Je to opravdu o zvyku. Já prostě nazdvyhnu přední kolečka a točím se. Jediné, co si musím hlídat, je, že na obrubníky a do tramvají se musí přesně nakolmo, jinak to je blbé. Ale jinak ten můj kočárek parádně houpe a to se Matesovi moc líbí. Dneska dopoledne konečně spinkal. Strčila jsem ho mámě do kočárku a byla jsem si zaplavat. To byla paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den, holky. Tak uz jsme konecne doma, to bylo narocny teda....ale zijem. :-) vecer pridam fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, konečně, jak se uklidnilo počasí, začal Mates přes den zase spát a je zase zlatíčko. Dneska navíc s námi doma byl Míra jako kompenzaci za dlouhý víkend, kdy si odjel na kola s kamarády. Takže paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem o Mie chvilema ani nevedela, hrala si s detma, byla hodna, no moc fajn. Deti ty vykyvy tepelny nemaji radi, pamatuju, ze kdyz byly paraky, tak byla namocena furt ve skopku nebo prehozena plinkou namocenou a vyzdimanou, aby se osvezila
Odpovědět
Profilova fotka
uaaaa, to je krasa http://bydleni.idnes.cz/foto.asp?c=A0... ten stul s tema zidlema dohromady uplne bozi
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, dost mi to připomělo byt naší zahraniční šéfové. Obrovský byt na Vinohradech, nádherně zrekonstruovaný, obrovská nádherná kuchyně... ale v něm ženska přes 40 bez rodiny, která nevaří a v bytě skoro není, protože je celé dny v práci a o víkendu spí. Snad to tahle má lepší.
Odpovědět
jojojo, pěkněj byt, jsem koukala odpoledne, ale chybí mu takovej jako domov, no........... kočárek bude určo čtyřkolka s pohyblivejma předníma kolama s aretací, takhle jsme vybírali i sekačku na trávu :-D oni ale většinou dlějak ty modely ve dvou vezrzích, 3 a 4 kola, ty 3 mi už říkaly holky, že je blbý na eskalátorech, nebo při vlezu do tramvaje, metra atp. Ne, že bych teda jezdila často mhd, ale mám to v plánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně takový pocit, že chybí domov, jsem měla u té naší šéfové. Když jsme tam byli první rok, tak jsme si říkali, ještě se nezabydlela. Ale po dalším roce to u ní vypádá úplně stejně - nezměnilo se prostírání, obrázek nebo něco, co by prokazovalo, že tam někdo žije. Evi, hlavně, ať máte velkou tu korbu. Když vidím, jak Mates roste... Už nám také pěkně baculatí.
Odpovědět
Profilova fotka
chybi no, je to sterilni. Ale nekomu to asi vyhovuje ;-) u nas je to nemozne, vsude by byly drobky z rohliku, roztahany veci...to poznate casem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je výbuch už i teď - mám něco rozdělaného a uprostřed toho běžím za Matesem, takže zatím všude zůstává bordel po mě :-) Musím zaťukat, ale Mates teď stabilně v noci spí 7 hodin v kuse. To je vážně paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to se fakt mas, to je zlatej klucina. U nas to bylo docela mazec, myslim, ze kdyz jsem kojila, tak to bylo tak 4x za noc a pak se to postupem casu ustalilo, ale spi poradne az co bydlime tady
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, je hodnej po tatínkovi - pořád slyším od tchýně, jaký byl Mirouš hodné dítě. Před den toho ale moc nenaspí, ale ty noci jsou skvělé. Jdu s ním na chvilku ven než začne pršet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?