Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Jo, to je kára x-) http://www.topkocarky.cz/inshop/kocar...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,to uz je lepsi vyber
Odpovědět
nejlepší, ne? lepší kočárky jsem nenašla, na tyhle jsou top top ohlasy ;-) a jak je lehoučkej x-)
Odpovědět
tenhle to má být http://www.topkocarky.cz/inshop/kocar... mooooc pěknej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě sice přišlo Jane obecně nějaké nesympatické, není to moje krevní skupina, ale tenhle nový vypadá dobře. Hlavně, že má nafukovací kola. Mě ty plastové připadnou takové "tvrdé".
Odpovědět
Tak já už našla novou káru :-D http://www.babystyle.cz/kocarky-teuto... Dneska jsem ho zkoušela v krámě, jako paráda. Lehounkej a jak jezdí x-) Buď se tam nasadí normální korba a nebo maj i takový přenosný ;-) A prej jsou lepší nenafukovací kola, páč jsou lehčí a je to fakt, zkoušela jsem to i to a ty pevný byly lehčí. Takže mám nového favorita. A dlaší plus, že to vyrábějí Němci. Našla jsem si tapety taky a závěs do pracovny, jupíí, já už chci byt!!!
Odpovědět
Jen mi teda štve, že tahle kárka je už poněkud drahá, jsem si říkala, že se snad vejdeme do 20tis., ale s tímhle tedy ne............. :-S
Odpovědět
azaf - to je dobra volba. ja mam mistral S a celkem spokojenost....mistral P je dobrej do terenu
Odpovědět
no hurá, že mi to někdo schválil :-) ještě nevím, kterej vyberu, pořeším podle toho, jak bude těžkej, já zkoušela nejvíc tu tříkolku, ale tu nechci
Odpovědět
trikolku bych nebrala. blby je, ze proste neexistuje idealni kocar :-) jde hodne o to, co s nim budes delat jinak jeste hartany jsou dobry a kvalitni. ale takovy tanky...
Odpovědět
ten jsem zkoušela, lae zdál se mi těžkej a nepěknej =-) co s ním budu dělat? jezdit hlavně po Praze, v okolním parčíku a v Tehově v lese ;-) Takže musí dobře jezdit. A bejt lehkej a snadno složitenej, abych ho do auta necpala půl dne. A musí vydržet pro další dítko, za ty prachy :-D
Odpovědět
je fakt, ze hartany moc parady neudelaj... no, tak to jsou skoro nesplnitelny pozadavky :-)) ja chtela neco podobnyho, ale ve finale je do terenu na houby, tak jsem koupila za 900 na mimibazaru ojetej firkon na chalupu a je to vyreseny...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, zeptej se Elis, ta jinou karu nez Teutonii nechce, vydrzi ti na vsechny deti, ale pozor, jsou tam hoooodne dlouhe dodaci lhuty, pac kazdej kocar je delanej na miru, takze ve Spuntiku ( to je nekde na Chodove) tam tomu pry pan hodne moc rozumi :-) myslim,ze prave ta Teutonia by ti fakt vydrzedla
Odpovědět
jojo, o dodacích lhůtách vím, ale když to víš dopředu, zařídíš se, máme ještě čas :-) v KIKA se daj taky objednat, zaplatíš 30% a pak si ho vyzvedneš, až je mimi venku a doplatíš zbytek. Když přineseš rodnej list, tak dostaneš poukázku na nákup 10% ceny, takže nějaký 2000 nejmíň, to se hodí :-) Ale ještě se mrknu. Jako ukazovali mi ještě jeden, že je ještě lepší, ale vypadá dost divně teda, už to není kočárek, ale takovevej vesmírnej stroj :-D Jmenuje se Stokke. Ty jo, já už chci byt, mám teď úplně v hlavě, jak to tam udělám, vybraný nějaký věci, jééé
Odpovědět
houby, jmenuje se xplory :-D stokke jsem si zase zapsala, že je nábytek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to Stokke je vážně jak lunární modul. Já bych nevěřila, že se to s dítětem nepřevrátí, když to je takové vysoké a úzké. Teutonia bude dobrá.
Odpovědět
No hurá, že se líbí x-) Akorát se teda prohneme :-S Jako maj tam takové korby, co je vlastně taška a dává se to tam jen tak, pak vytáhneš a neneš mimino, to je docela dobrý ;-) nebo jde vzít ta klasická, no
Odpovědět
Profilova fotka
Ta moje Inglesina to má také tak, že můžeš sundat korbu a má ucha, za které to pak neseš. Jinak dneska dopoledne jsem strávila na Bulovce s Matesem na kyčlích. Byli jsme objednaní na 10:10 a čekali jsme asi hodinu a půl. Po půl hodině mi začal Mates cumlat triko a všelijak dávat najevo, že byl jedl. Nakonec jsme to nějak přečkali, vyšetření sice Mates prořval, ale dobře tě doktorům tak. Pak jsem ho v čekarně nakojila a pak jsme teprve mohli domů. Ale asi ho to celkem vyčerpalo - pořád spiná v kočárku.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,zase ji budes mit i na dalsi a maji pekne barvicky holky, nam zase vrtaj, ja uz jsem z toho na nervy, nejhorsi je, ze jsem chtela jako zavolat majiteli, ale vlastni to nejaky ready-made firmy a ja nevim, jak se kam mam obratit. Tam jdem proste jeden clovek jeden den, druhej clovek to po nem dalsi den predela a furt dokola...neni tu chvili klid. Strezovala jsem si uz 3x a serou na me
Odpovědět
Baru: a nosíte to??? Tamta korba je teda ještě "měkčí", fakt jak taška............ a jenom se jakoby vytáhne, páč sedí na tom sporťáku, takže fakt jen vezmeš a jdeš. Ale nevím, no......... Nám zavřeli Veletržní, skvělé, že všichni jezdí kolem nás ]-( Kristi: pokud je to přes den, tak podle mě nic moc nezmůžeš.........leda brzo ránoa večer po osmé, nebo desáté, to můžeš zavolat policajty normálně. Jinak............ maximálně ještě stížnost na společenství, ale taky je to ti k h............ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to my to budem muset ve stredu objet na letiste, pojedem jinudy, abychom stihli letadlo. Jedem sami s muzem na mini vylet na ibizu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jsme ho takhle nesli jen jednou k doktorce do patra. Většinou to využijou lidi, co mají podvozek uložený někde ve sklepě nebo kočárkárně a nahoru do bytu nosí dítě v tašce. Jinak se to moc nevyužije. Veletržní je blbá, ale jsou to dva týdny, ne? My jsme včera byli s kočárem v lese za Brandýsem a teda já jsem s mým podvozkem moc spokojená. Na nerovný povrch je fakt super. Aaaa, tygr se mi probral, tak jdeme krmit.
Odpovědět
kristi: zase????? já snad jedu na nákupy do NYC, ještě se to domlouvá, nechtěj mě pustit s tím pupíkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, dostali jsme pozvanku na jednu super party, tak se to nejak sebehlo :-D :-D :-D docela se i tesim, myslim, ze za 3 dny se opalim vic nez tady za mesic, pac bez Mii to bude fakt relax nakupy zavidim ;-)
Odpovědět
zatím není co závidět, neb ještě nikam nejedu.........jééé, to se máte, že jedete spolu sami x-) my budeme asi tři týdny v paříži, konečně si užiju muže taky ;-) baru: takže je to nejspíš na h..........., že jo? ve sklepě podvozek asi nebude, jen možná v tom autě, ale to se dá nosit i ta pevná korba, i ta má ucho. Oni říkali, že je to dobrý, když dítě spí.....že ho nebudíš. Veletržní je zas............ a říkali do konce srpna ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, hodí se to, ale rozhodně bych podle toho nevybírala kočárek. Pokud nemáš tu potřebu někde nechávat podvozek. Jdu se s Matesem ještě trochu vyvenčit a nakoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
ja cekam, az se M vzbudi a pak jdeme koupit pliny ( uz me fakt stve, ze nechce na nocnik) a pak vecer pekne do Riegracu, slibil tatinek ze nas vytahne
Odpovědět
baru: ono si můžeš tu korbu vybrat, mají tu i tu ;-) kristi: to už by ale měla, je to už velká slečna ;-) nejsou na to nějaký fígle?
Odpovědět
Profilova fotka
no, to nevim, ja to zkousim furt, dneska prisla s bobkem v kalhotkach....je to cunatko. Ale nejsme v nasem veku samy, ono je jeste cas. Uvidime, jak babicka, kdyz ji tam budou mit tedka 5 dni
Odpovědět
třeba jí to tam naučí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?