Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ja v to doufam, ja na to nemam nervy, ona mi pocura podlahu atd. Ji je to jedno
Odpovědět
to chce hodně trpělivosti.......... jsem učila mylýho klučíka na nočník, jako, bylo to něco ale naučil se, akorát občas v noci mu to ujelo.......... ať se babi snaží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tot :-) ja myslim,ze u nas se pujde rovnou na WC
Odpovědět
tak ji kup takový to prknýnko a třeba jí to bude bavit
Odpovědět
Profilova fotka
mame :-) nechce
Odpovědět
jéé, tak to si pamatuju sebe, jak jsem chtěla na dospěláckej záchod :-D a bez toho prkna a pořád jsem tam padala :-D a bratr to samý
Odpovědět
tak to si asi dělá prdel :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi :-D :-D :-D
Odpovědět
to jako vede nad mikrovlnkou normálně :-D :-D :-D helejte, máme fotky na webu našeho svatebního hotelu ;-)
Odpovědět
http://www.htlpraha.cz/weddings/index...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme měli první instruktáž plavání ve vaně a Matesovi se to moc líbilo. Instruktorka byla fajn, zaroveň i zkontrolovala, jak je na tom Mates celově po pohybové stránce. A pomalu můžeme začít cvičit reflex na zadržení dechu, aby se časem mohl Mates potápět. Prý je to plavání dobré hlavně v tom, že dítě při něm musí zapojovat všechny svaly a tak vlastně posiluje. Diskuse nad hovínkem dobrá. Mě si Mates asi jednou načůral do pusy - prostě to šlo směrem za a na jeho hlavu. To mu vážně nezabráníš.
Odpovědět
Profilova fotka
Tentokrát jsem našla jazykovou perlu já na Bereme se: "Já mám výnový kaly v kombinaci s orcgidejeme."
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D ty jo, tak to plavání musí bejt super, oni maj i pak kurzy plavání kojenců přímo v bazénu, viděla jsem fotky, to musí bejt žůžo zábava x-) x-)
Odpovědět
Cau holky: tak se hlasim z Prahy. Jsem tu uz nejaky tyden, ale zatim nestiham. Zase mi vykradli chatu - smejdi, ale co clovek nadela, ze? Ja se vazne nenudim. Mala je u nasich na chalupe, ma se tam skvele. Takze ted vyrizuji, zarizuji po Praze, je toho docela dost, co clovek musi obehat. Vcera jsem byla pro ridicak, uz 3 roky jsem vdana, ale jezdim na stary se starym jmenem. Byla jsem docela prekvapena, jak to tam ted pekne bezi jak na bezicim pase. Cekala jsem 5 minut, no super... Azi: jak jsi na tom s casem, budes mit cas se nekdy videt?
Odpovědět
dášo, času dost, můžem klíďo ;-) ty jo, včera jsem viděla zase ty kočáry, ale je to hrozně drahý!!! :-o :-o :-o
Odpovědět
Ja muzu do patku, pak jedu za nasima na chalupu. No rada zajdu na kafco, tak navrhni kde a kdy, ja se prizpusobim. Treba i pres den, na obidek, kaficko nebo shake. Kocary jsou tady priserne drahe. Navic vetsina mi stejne moc nevyhovovala. Ja si koupila Maclaren, byl to super kocar, dodnes ho pouzivam a byla jsem s nim vysostne spokojena. Jenze ja ho pouzivala jen chvili tady a to byla super zima, takze jsem s nim nikde po venku moc nejezdila. Na velke zimy by nebyl. Ale je super lehky a hlavne skladny, idealni do letadel apod. Ja jsem ale prvni dva mesice spise pouzivala autosedacku a jak rikam, byl to naprosto suprovy leden, takze zima nebyla. Zkousela jsem i jine kocary, ale moc se mi nelibili. Kamaradka mela docela dobry, tusim ze to byl Casualplay a byla s nim spokojena. Ja nevim, co bych si vybrala, ke vsem mam nejake vyhrady... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Prazandy, koukam, ze tady je to kombinace beremkoxkonikxstrecha :-) co nejake bydlici tema v Praze - uz jste se dost vynadavaly na predrazenost vsech mistnich projektantu/remeslniku/firem/vseho? ziju v Praze cely zivot - tedy na okraji, ale z tech rozdilu v cenach jsem aktualne dost znechucena. kdyz reknu nekomu, kolik budem davat do rekonstrukce, mysli si, ze prinejmensim bourame cely barak a stavime znovu..
Odpovědět
ahojte, ja sice v prahe nebyvam, takze k cenam toho vela nepoviem 8-) ale ku kocikom mozem :-N mam gesslein a som velmi spokojna - akurat je to trochu tazky kocik, na druhej strane skladny a spolahlivy - moja krpata ma teraz 2 roky a stale ho pouzivame... ten maclaren som mala pozicany ked sme boli v dubaji s malou - do lietadla je fakt fajny, aj na leto - ale pre vacsie dieta ( ktore sedi ) a nie do zimy :-|
Odpovědět
holky, já chci tu teutonii, jen mi trošku štve ta cena, ale což dasho: klidně zítra, pátek taky ;-) radši pátek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já teď dávám vysokohorské tůry - předevčírem jsem vytáhla kočár Stromovkou na Letnou a včera přes Kinského zahradu na Petřín. Původně jsem chtěla jít tak do poloviny kopce, ale oni tam kopou, takže to šlo projít jen až úplně nahoře. To jsem si tedy dala, ještě jsem měla blbé boty, tak mi to pěkně klouzalo. A tedy i po Praze se hodí solidnější kola, jak jsou ty cesty rozbité. Taky byste neřekli, kolik je na Petříně míst se schody :-| To si člověk neuvědomí, dokud to nepotřebuje. Dneska můžu skoro říci, že jsme nekojili v noci. Mates usnul v 22 a o půl 6 jsem ho spíše sama vzbudila z polospánku, protože jsem chtěla jít plavat, tak abych to všechno stihla, než šel Míra do práce. Ale určitě by sám do těch 6 vydržel. Přes den tedy nespí nic moc, ale v noci je z něj šípková růženka.
Odpovědět
Jéé, baru, to si přeju, dítě, co v noci krásně spinká x-) x-) x-) Ty jo, ty teda podnikáš túry, snad to Mates jednou ocení, jak jsi ho vozila ;-) My máme dnes ten utz, tak uvidíme, co na nás vykoukne
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak si to mimčo dobře prohlédni a také jsem zvědavá. Já bych také každému přála nočního spáče. Když je člověk odpočatý, všechno se snáší lépe. Jen včera jsem právě vyrazila na Smíchov, že se podívám na nějaké slevy a tak a pak na ten Petřín. Jenže, jak Mates přes den nespí, tak mě nechal jen mu koupit nového dudlíka a pak začal řvát, že ho shopping nebaví. Nojo, jít s chlapem nakupovat. Takže jsme to rychle nasměrovali do Kinského zahrady, kde se Mates alespoň najedl. Stejně nic moc v obchodech neměli. Chtěla jsem hlavně něco na Matese v Nextu, ale tam dětské neměli zlevněné vůbec.
Odpovědět
Velké slevy mají v Mothercare ;-) Ty jo, ale stejně je lepší, když spí v noci, on to řvaní člověk nějak přes den přežije, ale v noci..... A už mi všichni kecaj do kočáru ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mothercare bych mohla zkusit o víkendu. Na kočárek má každý svůj názor, to také znám. Každý ale od kočárku čeká něco jiného, takže ideální kočárek pro každého neexistuje. Plus ještě funguji fyzikální zákony - pokud má být kočárek fortelný, nemůže být zároveň ten nejlehčí. Jezdit s ním ale budeš ty. Měli bychom kojit, ale Mates se nějak nemůže vzbudit.
Odpovědět
asi nemá hlad ;-) zdá se jim drahý ]-(
Odpovědět
Ahoj Azi: v kolik mas ten ultrazvuk? Kam chodis? Ja mam cas dneska, hodilo by se mi to vice dneska, nebot zitra se chystam za nasima na chaloupku a chci utect zacpam na D1. Tak mi dej vedet, rada bych te videla. Kocarky jsou kapitola sama pro sebe, ja nevim, jaky budu vybirat pro druhe. Ono je dulezite, kde s tim clovek bude zit. Pro me v KL byl Maclaren super, ale tady v zime bych se opravdu moc nechytala... :-(
Odpovědět
dášo, máš IP
Odpovědět
tak už to vím x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a co teda na tebe vykouklo? Mělo mimčo růžové nebo modré dupačky?
Odpovědět
Jee, ja to chci vedet take... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?