Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Nedodělky nejsou, pouze rozbili dveře, tak na to musí ta firma přijet. Něco ještě domalovali, opravili zamykání a je to super! Jinak, zálohy jsou 7500,- :-o no...je to velkej byt no.
Odpovědět
Azi: Tak kdy se budete stehovat? To je super, tak ty dvere a dalsi veci se daji spravit. Hlavne abyste se pak s nimi nemuseli hadat... :-(
Odpovědět
stěhovat se budem tak cca za dva měsíce, až bude kuchyň, možná i později, ale do té doby si to tam trošku vymalujeme, zaměříme skříně, smontujeme co jde a tak ;-) hádat snad ne, sepsali jsme, co šlo
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, super, gratuluju. Mne ty zalohy nepripadaji tak strasny, vsak to mate taky veliky..... o Vozovne jsem cetla, ze je to tam moc super, to by mi vyhovovalo
Odpovědět
ok, tak jdeme do vozovny ;-) byt je veliký, ale zálohy se stopro zvednou, páč třeba jen to topení bude asi masakr..........uvidíme. Máme toho nějak moc k placení teď :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, to asi zvednou no, uvidite jak to bude. Nahore bude teplo zespoda, tak treba to topeni nebude tak sileny... vozovna kdy? ja jsem v poho i zitra a v patek vcelku dopoledne na obed taky mohu
Odpovědět
já zítra jsem na chatě, pátek ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tedy patek obed??? ale to uz ma byt vcelku hnusne, co??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak můžeme dát zítra oběd ve Vozovně. Mates se krmí většinou tak mezi 11 a 12, takže mezi 12 a 13 tam můžu být. Pokud by zítřek nevyhovoval, já můžu i v pátek. Evi, se zálohama uvidíte. Např. u nás na začátku vůbec nebyl příspěvek do fondu oprav, tak se to samozřejmě zvedalo.
Odpovědět
Profilova fotka
nebo zase ma byt hezky od pondeli, to by taky slo....pockame, co Bara s Matesem
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě je v pohodě pátek i pondělí. Je pravda, že na pátek předpovídají déšť. Tak asi lepší to pondělí.
Odpovědět
Zítra nemůžu, pondělí ok. Příspěvek do fondu oprav máme 20 Kč, takže se zvedne 100%. To má jistě developer kvůli neprodaným bytům takhle nízký......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak pondeli, to zni lepe
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, v pondělí na oběd. Budeme se tešit oba s Matesem. Na víkend jedeme do Brna za Mírovou babičkou, tak doufám, že to Mates zvládne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, jdu si to zapsat
Odpovědět
taky zapisuju
Odpovědět
Profilova fotka
super. My jsme byli na pivku a na hristi, takze fajn vecer. Dneska davaji pulp fiction, uz se tesim
Odpovědět
ahoj holky, kristi - jojo, pulp fiction ja taky muzu, vzdycky. ani mi nevadi ten dabing, jsem na nej zvykla. akorat u tech pasazi, co jsou v soundtracku je to hodne divny. jinak jsem ti chtela napsat, ze vcera namontovali prvni cast kuchyne a je to bomba, jsem nadsena!!! pak poslu foto az to bude
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, z tohohle mi běhá mráz po zádech: http://zpravy.idnes.cz/chlapecek-kter... Mates by se také nebýt doktorů přidusil, přitom jinak všechno běželo naprosto v pořádku. Kristi, jak s pondělkem? Počkáme na Evu cestovatelku? Mě se tedy z Pulp Fiction líbí akorát hudba - Girl, you'll be a woman soon jsem měla i na svatbě. Monique, jsem také zvědavá na fotky nové kuchyně. Já jsem měla u Libovického smůlu na nějakého trotla prodavače. Nakreslil mi naprostou příšernost, kde nebyly věci, na které jsem ho přímo upozorňovala, že chci. A cena 250T bez spotřebičů a několika detailů jako dřez, baterie atd.
Odpovědět
baro, to je sila s tim chlapeckem. ja jsem rozhodne proti domacim porodum, znam i z myho okoli jeden podobnej pripad... jinak my u libovickyho napoprvy taky natrefili na zacatecnika, s nicim nam neporadil a tak. pak jsme se objednali k jinymu a super, odchytal nam tam dost nesmyslu (doufam, ze vsechny ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, my jsme tady dlouho nebyly..... u nas nic noveho, mam policku v koupelne, ale byl to mazec.....ja si ji vymyslela nad zasuvky, takze se samo navrtal do elektriky, takze mi museli celou kachlicku i kus mozaiky vymenit, no proste nikdo nevi, kde to kudy vede... ale je tam, coz znamena,ze Mia nedosahne na vetsinu veci, ufff. MOni, uz se tesim, s cim se pochlubis
Odpovědět
dobrýýýý dééén x-) jsem tu! máme nejen byt, ale už i kupní smlouvu a zaplaceno, jupíí příští týden objednám kuchyň a začnu se pomalu rozhlížet po tapetách a barvách a tak a mám plný kufr věcí pro špunta, holky, to je krááása x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoooooooooooooooooooooj, tak co jaky byl vylet???? ty se mas, sakra.... :-) tapety? barvy...ju, konecne budeme zarizovat :-)
Odpovědět
výlet boží, new york je new york prostě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, tak to si zatim necham jen zdat, no....
Odpovědět
neboj, za chvili nechas Miu pár dní babičce, vezmeš nějakýho parťáka a hurá přes oceán ;-) tapetu mám vybranou do ložnice, obývák ještě pořeším a mám vybranou asi do pracovny ;-) dětskej vymalujeme na nějaký dvě barvy, myslela jsem žluto-oranžovou.................nebo jen žlutou
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, ja oranz nesnasim, zluta ale doba......
Odpovědět
já teda oranžovou ráda, ale zrovna do dětskýho bych jí nemusela, ale jakou jinou, že............ fialová bude ložnice, růžová neeee no a nic tmavého nechci. Tak buď jen žlutá, nebo oboje.....
Odpovědět
Profilova fotka
a co zelena??
Odpovědět
Profilova fotka
treba takhle: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?