Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Kristi: to zrcadlo tě vyšlo na dva litry? Jakej je to rozměr? Baru: nemůžeš mi vyfoti tu kuchyňskou skříňku na záchodě??? Co jste dali nahoru jako desku? Sklo?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a dudlík smočíme v pivu - to ho pak určitě nevyplivne ;-) Skřínku ti vyfotím, ale právě ten hořejšek ještě nemám vyřešený. Před porodem jsem to už nestihla a teď jaksi také ne. Ale nejraději bych na to dala bílé sklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a právě volali z Schenkeru a zítra dopoledne dorazí pohovka.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no myslim 120x 100 cm
Odpovědět
Jasný, tak na zrcadlo zejtra přijede nějakej pán, nebo ve středu. Chce 1200 kč/m2, tak to tak asi odpovídá..... Baru: díky, vymýšlím něco do koupelny....
Odpovědět
A baru, kolik stála ta komoda? Ta pro Matese....
Odpovědět
Profilova fotka
ja jeste premyslim o teto skrince, mame tu policku uz skoro plnou... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi spousta skrinek tady http://www.sapho-koupelny.cz/katalog.... konkretne napr. toto http://www.sapho-koupelny.cz/katalog....
Odpovědět
a jako bys jí pověsila v obýváku? vypadá dobře já chci do koupelny skříňku, co se dá pod umyvadlo, co tam je. Žádnou s umyvadlem, ani pro umyvadlo na desku. A musí být laciná, tyhle jsou krásný, ale děsně drahý, to si radši přidám na pračku a skříň na domestosy koupím lacinou........ možná mi bude stačit i nějakej prádelní koš z polska jenom, páč jako moc místa v té koupelně teda není............
Odpovědět
Profilova fotka
nene, v koupelne :-)
Odpovědět
jo tak v koupelně na stěně skříňky zrovna nemiluju..................
Odpovědět
Profilova fotka
nemam kam jinam dat, pod umyvadlo zadna nejde a to ani nechceme, takze zbyva povesit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, fotka je v albu http://www.modrastrecha.cz/album/view... Je tam vidět, že ten hořejšek není nic moc - jsou tam vidět ty šrouby, ale s tím sklem to bude super. Je teda děsně praktický, že tam máme zásobu toaleťáků, tak nehrozí takové ty nehody a hádání se, kdo zapomněla dát nový papír :-D Jinak já tedy na závěsnou skříňku do koupelny nedám dopustit - nezabírá místo, v těch mělkých je krásně všechno vidět, nic není zakramařené někde vzadu. A takhle nová řada od Ikey vypadá fakt dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
A Matesova komoda je toto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro..., ale koupené před asi 6 lety do mého prvního podnájmu.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu to pomerit, zda se mi tam nekam vejde
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem zjistila, ze vubec nevim, kudy autem do te Stromovky, snad mi to vecer muz vysvetli
Odpovědět
Kristi: tramvají to máš lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ajaj, vis jak jsem na tom ja s tramvajema, al ekdyz poradis, ktera mi tam jede, tak super
Odpovědět
Baru: aha, to je horní vyšší a vy jste k ní dokoupili nohy, jo? Není to špatnej nápad, musím říct ;-) Ta komoda se mi líbí, se mrknu, jestli nemají nějakou bílou..............Já teda komodu jednu mám, ale máme v ní naše věci, tak buď koupím novou pro nás, nebo pro špunta. Ale spíš asi pro špunta, když chci bílou postýlku.......... Nebo teda podle té postýlky.
Odpovědět
Kristi: jela bych tramvají, neb autem můžeš parkovat buď na Dukelských hrdinů, nebo někde nahoře a sejít to, ale vzhledem k dopravní situaci bys nemusela najít místo no......... Tramvají jeď k výstavišti a dojdeš, nebo nahoru na Letnou a sejdeš, to je dál a zas je to z kopce ;-) Holky, k mému velkému smutku umřel ten hošík, co jsme na něj všichni z našich daní platili neskutečné prachy na léčení. Plus, příbuzní možná pomalu poíjedou, co by tady taky dělali, že........
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja uz to celta - nechci byt jakko hnusna, ale cekala jsem to. Navic nebyl pojistenej, takze vsechno platime my, to by se jeden podelal fakt.... ja to nejak domyslim, jak se tam dostanu, mozna nejjednoduseji to bude taxikem
Odpovědět
No, popravdě, já se dost bála, že to nebude tak rychlé, příbuzní chtěli zůstat až do zimy. A jako, to by se státní rozpočet prohl.............. naštěstí je to vyřešené, že................ Sedneš do tramvaje a máš to pár minut, to zvládneš ;-) Je to tram číslo 5, cca 20 min odhaduju.
Odpovědět
Profilova fotka
jsi zlatko, tak fajn.....jdu se na to podivat
Odpovědět
Tak mrkni a já jdu pro autí do garáže a na cvíčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uz to vidim, jede 5 az na vystaviste, tak pohoda.....aspon se projdeme
Odpovědět
si myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do Holešovic nejlépe tramvají :-) Jinak se tu blbě parkuje. Evi, přesně, ta skříňka je horní kuchyňská skřínka. Jediná vada na kráse je ta ne zcela začištěná horní deska, ale to se vyřeší. Jako komoda se mi celkem líbí v Ikey Malm - je i v bílé, ale ty tu Ikeu nerada. Postýlku už máš vybranou? Jakou? Já jsem si dneska zacvičila doma a Mates přitom na mě koukal a u některých jogových pozicích se teda dost smál :-D
Odpovědět
Na tu horní desku lze něco dát a je to levné, ten koupelnovej nábytek je děsně drahej............. Ikeu nerada, páč mám pocit, že to je celkem šmejd, ale zas jako do dětskýho pokoje s tím počítám, neb nebudu kupovat drahej nábytek, abych ho za tři roky vyhodila ;-) Takže jdu do Ikea ;-) Postýlku váhám............... právě nechci drahou. Jsou dvě možnosti. Buď bych koupila 140*70 a ta se pak dá přestavět na junior postel a stojí kolem 6tis. plus matrace a tak. Nebo bych koupila 120*60 se stahovací bočnicí a tu pak vyměníme za jinou postel, až bude prcek větší a v tom případě bych vzala nějakou lacinou..... představuju si tak za dva litry max. A ještě mám potíž se základnou do autosedačky, páč zas na to má v autě něco bejt a já do toho teda nevidím a nechci vyhodit 3,5k oknem, když by to pak bylo beztak na nic........... Je to jen v novejch autech a já mám starší a Petr zas tak moc jezdit nebude. Nebo jo? Já nevím, sakra práce, tohle nesnáším, furt to zkoumat.....
Odpovědět
Profilova fotka
si kup sedacku bez isofixu a mas to
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, isofix možná budeš mít i na svém autě, dělá se to už celkem dlouho. Ale my třeba máme autosedačku sice se základnou, ale připevňuje se pásem, ne tím isofixem (Inglesina isofix nedělá). Ale na autosedačce raději nešetři - 3,5t mi přijde normální cena, pokud to nemá být šunt. Taky je fajn, když je autosedačka kompatibilní s podvozkem od kočárku - super na shopping ;-) I když vážně mě zaráží, že jsem už viděla celkem dost rodičů, co vozí děti v autosedačce po Stromovce. Na chvilku v obchodě to je OK, ale chudák dítě v tom je zkroucené celou procházku. Ty postýlky 140x70 mi na miminko příjdou fakt obří. My máme to 120x60 a pak dostane normální postel, popřípadě dočasně s nějakou bočnicí. Ikea nedělá ty stahovací bočnice, což mi příjde blbé. My máte tuhle http://www.detskyraj.cz/zbozi/82-misa... A už dorazila pohovka. Zatím jsem ji s Mírou jen zvládli dotáhnout do sklepa a o víkendu ji za pomoci nějakého dalšího chlapa vyneseme do bytu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?