Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Kristý, mně se líbí taky, i ta komoda, ale zdá se mi drahá......... já chci fakt nějakou lacinější.......holt člověk někde přidá, někde musí ubrat, neb kasa není bezedná :-o Kdyby to bylo ny dýl, tak jo, ale takhle na chvilku................. Hezky jsme si poklábosily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ještě asi hodinu a půl jezdila s Matesem po Stromovce, bylo fakt nádherně. Dali jsme další mléčnou svačinu u jezírka a Mates byl spokojený, ale tedy opět nespal :-) To až cestou domů a doma se zase probudil.
Odpovědět
ale je to zlatíčko x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Večer už teda trochu pořvával jak byl unavený. O půl 9 uložen do postele a spal jako dřevo do 5, nakrmen a spal opět do 9. Já jsem si mezitím zaplaval a. Teď mi po kojení leží na kojícím polštaři a jsem zvědavá, zda se probere. Dneska má Míra narozeniny, budu péct čokoládový dort.
Odpovědět
Profilova fotka
no, nase vcera sla spat az nekdy v 10 vecer, jely jsme ke kamosce a usnula ji v naruci Baru, at se dort povede. Mie je dneska presne 2,5 roku
Odpovědět
ty jo, tak to máš fakt super noci, ani o něm nevíš x-) dortí mňam a co dostane za dárek?
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna, jak jsme včera probíraly ty šroubováky a vrtačky, ani jsem nestihla říci, že právě Míra dostane vrtačku. Zatím jsme si museli pořád půjčovat od rodičů, tak konečně bude mít vlastní a bude z něj pořádnej chlap ;-) Takže takovou pěknou Boschku, vybral mi ji nevlastní táta, já bych nevěděla, co vzít.
Odpovědět
Ty jo, to je dobrej dárek! My taky teď koupili novou Boschku a Petr si s ní dost rozumí :-D a já mám poličky a skříňky a co chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přesně v tenhle efekt také doufám ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D tak v hloubětíně už ukradli měděné okapy ]-( jesště, že je tam ta ostraha, co bysme si jinak počali, že zavolali policii, kdo by to jinak udělal? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je k vzteku teda..... :-(
Odpovědět
jako naštěstí to ukradli z té vily, která je samostatná jo..........ALE: jako bych to s tou ostrahou neříkala, že...... já mám prostě na tohle čuch ]-( hlídač ovšem jistě ví, co dávali za programy v tv ]-( mám objednaná zrcadla, budou, až se vrátíme a balím, snad odpo jedem, i když, Petr je nějak v práci, no....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uz dneska jedete? ty jo, tak si to krasne uzijte.... my doma polehavame, ja vcera u kamosky slavila bratra a Roba byl taky na tahu, no mazec... to jeste musime dneska do Makra, pro ryby a vecer grilovacka, uz se tesim, delam k tomu peceny brambory, podobny jako jsme meli vcera
Odpovědět
grilujete na terásce? mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dort je hotový - je to v podstatě rozpuštěná a upečená čokoláda. To my takhle nejraději. Večeři moc neplánuji. S Matesem to moc dobře nejde, půl hodiny kojím, pak chce houpat, večer koupeme... Nakoupila jsem dobré sýry, šunku a salámy. K tomu bagetku a salát. Stejně je vedro. I když ta grilovačka zní také dobře. Evi, bon voyage a užij si Paříž. My jdeme alespoň zítra na to výročí do Cafe de Paris. Tak alespoň tak :-N
Odpovědět
My máme taky výročí, za deset dní ;-) Tak si to pěkně užijte a my pomalu jedeme, papapa počítač mám s sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, Evi...jedem ke tchyni
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dort je mooooc dobrý. Dneska stěhujeme starou sedačku k našim a budeme instalovat tu novou. Pak hodím fotky. S Matesem byla sranda - včera večer jsme zkoušeli, jak zvládne pít mlíko z lahvičky. A on, jak je zvyklý pít pomalu, nějak nezvládal ten proud z lahvičky, vypil toho šíleně moc a pak to z něj stříkalo i ušima - kojící polštář mokrej, moje triko mokré, Mates mokrej celej :-) A dneska ráno je po tom ranním kojení vzbudil zase v 6:45, probudil nás a pak zase spokojeně usnul. Zlatíčko naše.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, sedacka je uzasna, hneda fakt vypada moc dobre
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky. Moc se nám líbí. Nám to šlo sestavit bez problémů, asi jsme to měli naštěstí předvrtané dobře. Jen to teda bylo pekelně těžké na přenášení, říkal Míra. V sobotu večer jsme byli s Mírou sami na večeři a byla to paráda. Seděli jsme na zahrádce a bylo to moc fajn. A naštěstí mámu Mates uplně neodradil a prý ještě hlídat bude :-) Dneska půjdeme na kontrolu očkování proti TBC, tak doufám, že to bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Takt o je fajn, ze vam to slo, obcas to chce zase utahnout, tak si schovejte ten inbusak. Kdepak jste byli na jidle?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za radu. Inbusů už máme takovou haldu, od každého nábytku z Ikea. Byli jsme v Cafe de Paris na Maltézském náměstí, moc fajn to tam bylo a jídlo moc dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to my taky mame, skoro plnou krabici - clovek si to vzdycky necha. mnam, mnam, taky bych sla nekam na jidlo, snad se nam to povede. kdovi,jak se ma Eva v Parizi.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ta se má určitě dobře, když neztrácí čas připojováním na internet :-) Já jsem v Paříži byla jednou na 3 dny a jednou jen na otočku na jeden den, takže jsem tam vždycky běhala jak fretka, abych to stihla co nejvíc. 2 týdny, to je fakt paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to je krasny vylet....kdyz na to tak myslim,je jeste asi tak milion mist, kam bych se chtela podivat....
Odpovědět
ahoj holky, prave jsem napsala roman, nekam jsem klikla a vsechno zmizelo ]-( ]-( ]-( tak znovu pred chvili odletel bracha, mame se fajnove, trosku jsme ho protahli po meste, Pariz je takova nase srdcova zalezitost, tak toho hodne zname ;-) vyfotim vam byt, je to tak trochu jiny interier, zarizeny nabytkem ze zamku Versailles a nejakyma vecma z Florencie ;-) ale krasny mam nejaky veci pro prcka a snad sezenu i nejake latky na zavesy, ale musime se jet podivat nekam za mesto, neb tady jsou krasny veci, ale bydlime v ulici, jako je v Praze Parizska, takze si to jaksi nemuzeme do toho velkyho bytu dovolit, to jsou ceny, ze by jeden padl..........ale inspiraci cerpam ;-) zase se ozvu, mejte se fajnove
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi, jsem rada, ze se mate dobre, ispiraci na fr. styl vyfot, musi to byt krasne, i kdyz doma bych to asi nechtela..... ja tam jeste nebyla, ale uricte jednou se tam podivam
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, mam dotaz. Jdou ti na vas wc dat ty zavesy na osvezeni a vuni? mne jsou vsechny kratky, nedosahnou do nadrzky, tak jeslti nemas tip. Ted jsem kukala nakkou reklamu, na WC duck, je to jako gel, ktery se takovou pistoli nalepi primo do nadrzky, ale jeste jsem to v krame nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, na přesně tenhle problém jsem také narazila, že na ty nové WC nejde dát ty zavěsné osvěžovače. Ten můj poslední mi spadl do mísy a ucpal odtok :-. Takže je prostě nedávám. Mě stejně tyhle umělé vůně moc nesedí. Evi, to musí být paráda. Dej si za mě tarte au citron, ten miluju. Konečně jsem trochu pohla s kojením - už Matesovi stačí jen jedno prso a jen tak kolem 20 minut. No, já vím, že se není moc čím chlubit, ale u toho mého vyznavače slow food to je vážně pokrok.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem rada, ze tenhle problem nemam sama. Ja bych rada, aby to lehce vonelo, vis jak....i jsem mela rada ty rozpousteci tablety do zasobniku vody, ale to taky nejde. Tak to je Mates sikula
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?