Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska už krmíme jen 15 minut. Ufffff, to je úleva. Dneska jdeme s Matesem na svatbu, tedy jen na obřad. Tak snad tam nebude dávat koncert, ale naopak dělat reklamu na miminka. Včera jsem se nakupovala v Naoku, potřebovala jsem jednak dárek na tu svatbu a sobě jsem koupila set mléčenky a cukřenky a hrníčky - zatím 2, ale dokoupím.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, už jsi viděla nový katalog od Ikey? Já zatím jen na netu, ale tohle bude muset Mates mít: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, no....videla jsem ho taky na netu, tyhle koberce uz tam maji a k tomu i to povleceni s autickama, fakt hezky :-) my jdeme na obed do Vozovny, nalakala jsem Robu na rizek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já také lákám Míru na řízek. Příští týden si bere dovču a pár dní budeme ještě v Praze, tak ho tam také vytáhnu. Já jsem měla včera měla čínu s mladým zelím a já mám ráda koření, tak jsem se trochu bála, co to provede s Matesem. A úplně bez problémů. Je to fakt zlaté dítě, můžu jíst naprosto cokoliv. Jen jsem se dneska zvážila a 46,2 kg - co nabírá Mates, jde dolů ze mě a přitom jím jak dřevorubec.
Odpovědět
Profilova fotka
ty hubenoure :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, jenže to břicho je pořád takové... no, však víš. Na to kojení nestačí, musím cvičit :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jo vim, ja jsem taky necvicila ale......se mi nechtelo
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď dvakrát týdně chodím plavat, jinak bych už měla oddělaná záda. Pořád si říkám, že ještě budu cvičit doma, ale nějak moc nezvládám a navíc v tomhle vedru... Jinak jsme byli v sobotu v Natuzzi, že se mrkneme na ty jídelní židle. Jenže tu Easy, co jsem měla na netu vybranu už prodali, tak ji vystavenou už nemají. A objednat takhle drahé židle bez vyzkoušení si netroufnu. Já bych byla pro ty z Ikea, jen už přesvědčit Míru. Dala jsem tu termín do Vánoc.
Odpovědět
Profilova fotka
no, na vanoce by bylo super sedet u hezkyho stolu s zidlema, my budeme asi opet u tchyne, coz letos nevim, zda prekousnu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, chci to na Vánoce mít už konečně pěkné. Do Vánoc chci také dát do kupy Matesův pokojíček, možná i dříve. U nás také vůbec ještě nevím, jak to o Vánocích bude. Já mám dvě rodiny, rodiče jsou rozvedení, takže vůbec netuším, jak zvládneme veškeré příbuzenstvo objet.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to toho mate opravdu hodne, ja bych proste uz chtela jako mit vanoce tady, stromek, vlastniho kapra a tak....jenze to mi proste neprojde...
Odpovědět
Profilova fotka
To my jsme několik posledních Vánocí byli s Mírou spolu na Štedrý večer, loni už ve vlastním. Jen právě zas teď nevím, zda chci s Matesem všechno tohle připravovat doma a pak objízdět příbuzenstvo. To už možná raději u té tchýně, bude to bez práce a jedna návštěva bude za námi ;-) No, nevím, zas doma by to bylo hezké. Ale času ještě dost. Jsem si právě uděla radost a koupila jsem si nádherné botičky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Juuups, Mates se dneska začal překulovat na bříško. Jen ale musím uznat, že mu to jde i díky tomu, že dneska peru plínky, tak měl papírovou. S velkým zadkem by se mu to asi dělalo hůř.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,my se zrovna chystame uz dneska pryc, vyuzijeme hezkeho pocasi a budem u bazenu, vecer spekacky, no idylka. Mates je sikula velikej, pridej taky nekdy fotky, at vime, jak roste.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, bazén zavidím. Fotky přidávám průběžne na http://picasaweb.google.cz/barbora.pi... tak můžeš nakukovat. Zítra budeme zakládat už 4. měsíc... To to letí.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, krasne se otocil...Mia taky zapominala ruce :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Tak hlásím, že vybavení bytu nedovezu, neb si nakonec nějak netroufám, jak je to prázdný, tak tam musím nejdřív dát nábytek a pak až blbnout se závěsama a lampama a tak............ Vybrala jsem si teda boží lampu, tu s tím velkým ramenem, ale pak mě zase chytla stíha, aby se tam vešla dobře. To samé se závěsy, aby zas to a tamto............ Takže až v Praze, nebo spíš později, až tam budeme mít nějaké krámy. Ale mám super hrací deku pro špuntici. A je zeleno růžová, Petr prej, že když je to holka, ať má růžovou. Tak to tedy asi tuší. A dvě hračky máme. Sice to teda bylo předražený, ale nám se to děsně líbilo x-) x-) x-) A máme několik beden vína a šampusu ;-) Jen co dorazíme domů, začneme pomalu stěhovat nějaké krámy, stěhováky pak zavoláme až na to velký koncem září snad. Musím sehnat tyče do šatny, abych tam odvezla minimálně nějaké hadry, moje můžu skoro všechny, beztak je mi to malé :-D A odvezu i knihy a takový věci, to už doma nepotřebujeme. V neděli jedeme domů, tak se ozvu. Mějte fajnovej víkend, pápá
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nojo, to nejde utajit ;-) Já jsem byla dneska v Ikea, lidí jako mraků, ale Mates už má koberec a povlečení s autíčkem :-D Jo, Evi jednu šatní tyč stále můžu darovat. Ještě jsme měli jednu, ale musím zjistit, kde je.
Odpovědět
Tak jsme doma ;-) Baru: šatní tyč beru, díky ;-) a ještě jich pár dokoupím a já mám ještě dvě ve sklepě, máme děsnejch hader :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, uz se tesim na fotky..doufam,ze jste si to pekne uzili...
Odpovědět
užili moc ;-) teď už budu konečně zařizovat byt a musím najít knihovnu nějakou pro tátu k narozkám
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ahoj.....tak dneska budem aspon dopoledne doma, tak se tesim, ze si tady popovidame
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme od včerejška veselo - Mates se asi dostal do tříměsíčního spurtu, tak včera jedl co hodinu a půl. Akorát jsme vyrazili s Mírou a tchánama do Vozovny na oběd, tak jsem nakonec jedla s Matesem na prsu jednou rukou. Ještě že jsem si nedala řizek, ale ty pečené brambory, to se dalo. V noci ale naštěstí spal do 5:45 a ¨pak jsem jela plavat. Ale Mates zase najel na interval hodina a půl, tak chudák zoufale křičel hlady, když jsem dorazila. Tatínek mu nedal :-)
Odpovědět
Baru: ten tě tak vysaje, že pak nebudeš ani za brčkem vidět :-D Byla jsem v Ikea, mám knihovnu pro tátu, pěknou, dřevěná dýha. Vzala jsem jí bez dvířek, ty koupím zas příště, vyšlo by mě to na dost. Pak jsem koupila komodu Malm pro Amálku, na to se dá přebalovací podložka a nad to polička a je to začátek vystaráno. Postýlku koupíme tu stahovací, tak jsem komodu vzala břízu. A byla jsem ve Woodface. kristi: kolik tě vyšla ta skříň v chodbě? A jak je velká? Rám je hliník? Baru: máte taky nějakou???
Odpovědět
Profilova fotka
v chodbe asi 14 tis. ma cca 1,55 a az do stropu. ram je hlinik. Jinak lamino a zrcadlo
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak vidíš, že na něco je i Ikea fajn. Já do dětského pokojíčku taký vezmu Malma, ale bílého. Vestavěné skříně máme dvě - rám hliník, výplň lacobel, délky 3,05 a 1,6 metru, celkem to bylo asi 60t.
Odpovědět
Kristi: fakt 14tis.????? A je hluboká jak? Baru: Od woodface? Já včera byla u W., skříň do chodby 33tis. a je celkem úzká, bratru 1,8 m. Ale je fakt, že jsem si naporoučela bůhví co. Ještě to očešu, dáme do chodby asi jen zrcadlo a hned to bude levnější než lakobel. A vynechám tu horu šuplat....... Mám objednané tapety do ložnice a koupila jsem smeták.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, obe na wc a do chody i s montazi me staly 26tis. , v chodbe je vetsi. Hluboka je 60 cm, avsak police jsou do 53 cm jaky tapety?? ukaz
Odpovědět
Aha aha, já potřebuju hlubokou 65, ale to by něměl bejt takovej rozdíl.............Zajdu se k Libovickýmu beztak taky poptat, mají taky slevu Marianne a skříň do chodby určo chci koupit už teď. Zbytek počká až na jaro ;-) Tapety ukázat nemůžu, neb je mám teprv jen objednané, přijdou za tři týdny........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no,to by nemel bejt problem, to uz takovej rozdil nebude. Se slevou se dostanes na pekny penize. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?