Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, koukám, že holky celkem zapařily, co? ;-) Ten domeček vypadá moc dobře, to jste měli pronajatý celý pro sebe? Evi, už se hodně zrychlil, jen je problém, že z pravého prsu mi to teče výrazně rychleji a z toho se vzdycky strašně přejí. A jak se mi už přetáčí na břicho, tak to z něj teče proudem. Ještě, že jsme koupili ty pěnový puzzle, to bych mohla prát hrací deku každý den.
Odpovědět
Tak to mě asi taky čeká :-N ................. puzzle jsou dobrý nápad ;-) Tak je vybraná šatna z Kika, v pátek to zajedu koupit, snad mi s tím Petr pomůže, nebo to aspoň koupím a někdo pro to dojede. Montovat budeme snad o víkendu, neb psali, že mají vše skladem. Což samozřejmě už nemusí být pravda, když je ta akce. ˇ Skříň do chodby zatím nevím, neb Lib je levnější, ale zas neumí to, co chci. Wood umí, ale je o prá tisíc dražší. Zas ale šatnu měl Wood o 15tis.! levnější, od Lib vycházela na 50tis. po slevě 25% :-S :-S :-S Jako to mě celkem šokovalo tedy............. Uvidíme, jak dopadne naše samomontáž. A koupila jsem postýlku. Huráá, o starost méně. Baru: mates bude mít nějaké závěsy či žaluzky? Vyřešili jste vůbec ty žaluzky v celým bytě????
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jj celej dum pro 2 rodiny, tak akorat. :-) jdu spat, jsem naka hotova
Odpovědět
Holky, kauf jako blázen :-D :-D Zaručeně pravé boty v hodnotě několika tisíc za pouhých 500 :-D http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e...
Odpovědět
Profilova fotka
Na ty boty jsem také zírala s otevřenou pusou. Škoda, že by mi byly veliké 8-) :-D Evi, puzzle si určitě pořiď. My máme tyhle a naprostá spokojenost: http://www.alenkaobchod.cz/detail/pen... Hlavně nesmrdí. Asi ještě nějaké dokoupím. S žaluzkama pořád nemám vybráno. K Matesovi asi spíš zatím koupíme jednoduchou roletu na zastínění v Ikea. Záclony jsou hezké, ale je to lapač prachu. Takže nevím. Jakou postýlku jsi tedy nakonec vzala?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, na boty jsem taky kukala, no mazec.. :-D
Odpovědět
Holky, jsem hrozná, mi to nedalo a napsala jsem té paní IP, že jí je v obchodě LV velice rádi vymění za větší :-D Puzzle praktický, to pořídíme také. Ale stačí, až bude venku, že jo? Postýlku jsem nakonec vzala borovici, neb se nám nejlíp hodila do ložnice, tu máme totiž smrk a cosi ještě světlého. Přijede snad za týden. žaluzky bych moc moc chtěla dřevěný, ale to je otázka tak sto tisíc, to je děs :-o :-o :-o Takže zatím asi nebude nic, ale zase to bude taková výkladní skříň................. Jsem myslela na zatím Ikeu, že by se to navrtalo do zdi aspoň provizorně, ale zas mi nesedí ty rozměry a taky, jak je to nad oknem, tak to musí být dost vysoko, aby šlo otevřít :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jasně, že stačí. My je koupili před 2 týdny. Naštěstí máme okna přesně v Ikea rozměru, naopak nám neseděli velikosti v Kice. Už máme rolety z Ikea v ložnici a dobrý.
Odpovědět
baru: a můžeš mi je vyfotit???? Jak to máte uchycené? Na okně přímo, nebo na zdi???
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, máš je v albu. Je to přichycené zespoda na stěně výklenku okna. Okno se dá akorát otevřít, vyšlo to fakt těsně.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tohle má být na Libeňském ostrově: http://dock.cz/#Dock To jsem fakt zvědavá, teď tam jsou akorát tak staré sklady a autobazary. Ale moc by se mi líbilo, kdyby s tím něco provedli, že by se tam třeba dalo jít na procházku.
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, to vypada dobre :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
akorat to prodava Lexxus, s tema uz nic nechci mit
Odpovědět
Profilova fotka
to je drahy jak svina teda http://lexxus.cz/detail-projektu/203-...
Odpovědět
No, kdby to tam postavili, bylo by to jedině fajn, neb teď je to hnus
Odpovědět
Jo Baru vy jste tam dali rolety........................ No, čoveče, zrovna minule jsem na ně koukala, že by to taky byla varianta prozatím, než si uspoříme na dřevěné žaluzky. že bych to lípla takhle do stropu jako. Chci něco do ložnice, aby se tam dalo spát....... Já tedy chci i závěsy, kvůli dekoraci, ale to taky až časem, no money, no time. Máte tam ty šedé, že jo? Jsem koukala, jak se s tím dobře jezdí, až mě to překvapilo, neb ta Ikea jako.........ale dobrý právě. A je za nima tma???
Odpovědět
Délkou vám taky vyšli přesně???? Nebo jsou delší?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jsou delší, přesná délka bude možna na jejich webu. No, tyhle jsou trochu průsvitné, spíš to jen zastíní. Ale jezdí fakt dobře. Ten Dock je drahý, ne že bychom chtěli kupovat. Spíš jsem ráda, že se tu zkulturní okolí a bude kam chodit.
Odpovědět
Čoveče, mrknu na ně ;-) My taky nic kupovat nechceme, ale jen ať staví a zkulturňujou a vyháněj bezďáky
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsem zvědavá, kdy to bude. Zatím se tam ani nekope. A doufám, že nebudou mít také "krizi".
Odpovědět
Já myslím, že krizi mají a budou mít............. Plus je tam jistej právní spor o nějaké budovy, takže než se to vyřeší, podle mě nekopnou.......... Teda, něco tam ryli a vyústilo to akorát v tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi si pockame, ale napad hezkej :-)
Odpovědět
Brééé ránko! Tak máme za sebou pracovní víkend, sobota v bytě, neděle na chatě. Stěhování plánujeme na příští sobotu, ale zatím budeme jen přestěhovaní bez škříní a kuchyně. Ta má podle smlouvy být 30.09., ale zatím se nikdo neozval. Zítra udělají podhled. Šli jsme si koupit do Kiky tu šatnu, co měla na všem cedulky "ihned k odběru". Já už povolala pracovní četu, že to za víkend Petr s tátou a bratrem postavěj. Hm............ ]-( Takže tam přijedeme a ihned k odběru jí budou mít za měsíc a půl ]-( ]-( ]-( Jsme to tam málem rozkopali a řekli, že to nechcem. Jeli jsme teda do Ikey, jenže tam nebyla pěkná a nešla by uříznout ani police, ale hlavně ani šatní tyč, neb by pak nešla zavěsit, tak jsme teda četu odvolali a v sobotu dělali jiný věci a koupili tu šatnu, že bude za měsíc a půl. No, takže budeme muset mít hadry na těch šatních tyčích. Jo a koupili jsme knihovnu Expedit, že půjde do pracovny. Holky, to je strašně práce tohle!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,to verim. Ja jsem rada, ze uz to mam za sebou a je klid. Dneska jsem se dala do oken, za chvilku to bude, tak jsem rada.....
Odpovědět
Jako do mytí oken??? Brr...........budu taky muset, ve dvou bytech. Kéž by se vrátila Nataša.............. Kuchyň je hotová, v týdnu domluvíme montáž, stěhováci zavolaní na sobotu Internet bude od O2, neb UPC není zavedené, aspoň to bude levnější a nebudu s nima mít už nic společnýho!!! Akorát budeme platit ještě říjen, ale neva, stejně budeme dávat tady byt do kupy na pronájem
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, my mam od O2 nejakej Fiber, telka, net atd za cca 1000, ale ten net je silene rychlej, takze my jsme spokojeny, ja s UPC nechci mit uz nic spolecnyho. jo, meju okna, ani mi to nevadi, aspon nejaky pohyb
Odpovědět
Tak hurá, to budem mít taky totiž ;-) A chci ještě telefon, nabízejí 300 minut za 120 nebo 800 minut za 180, takže pohoda, já do pevných linek celkem volám, tak se mi hodí, UPC platíme 330 a zbavím se jich, blbců, hurááá Tak kdybyses chtěla ještě více hejbat, vím o dalších oknech :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, takovej telocvik zase nedam, splavena jsem az na zada :-D
Odpovědět
Ty jo, stěhováci fakt budou v sobotu, kde já to všechno zabalím???? Ještě jsem nezačla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pulku vyhod a druhou pulku stihnes :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?