Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Tak podhled hotovej a pěknej x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak suepr, tesim se na fotky. Mia teda tanec ma sice v krvi, ale ne asi vylozene ten skupinovej, zrejme bude solistka narodniho divadla....
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme vidět fotky! My chceme vidět fotky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemam fotak, pujcila jsem ho svagrovi do Parizen, budou priste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to myslela na Evu ;-) Pořád básní o bytě a nic neukázala ;-) Ale na tančící Miu jsem také zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak, vidis, jsem pako :-) :-) :-)
Odpovědět
Holky, já je nemám :-( :-( :-( Dvakrát jsem měla s sebou foťák a zapomněla fotit a dnes jsem ho zas neměla. Ale vyfotím, slibuju. Zítra tam pojedu asi malovat, tak pokud pojedu, vyfotím!!!!!!!!!! Musím minimálně předtím, než tam nataháme ty krámy................... Koupili jsme v Ikea Expedit knihovnu, chudák leží jako mrcha na zemi, páč jsem to smontovala, ale já to rozhodně neunesu a Petr to taky nezvedl...... :-S Ale v ložnici zatím bordel není ;-) Jako dobrá prdel. Jsme se s Petrem dohodli, že jelikož stejně nemáme nikoho do bytu a já ještě nebyla schopná udělat fotky, tak že bychom na půl roku té slečně pronajali ten byt za těch 7+popl, jak chtěla, aspoň bysme to měli na čas z krku. A ta pipina řekla, že chce smlouvu na tři roky, že jinak ne :-D :-D Tak jsme jí poslali do .................... Kristi: takže všichni tančili společně a Mia v rožku sama??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smlouvu na 3 roky? to je husta slecna teda......neboj, se nekdo najde Mia se snazila, nektery veci delala s ostatnimi a nekdy si proste lezla nebo tancovala sama
Odpovědět
No, na tři roky za 7 litrů!!!!!!!!!!!!!! To teda regulovaní nájemníci tady platí taky, ovšem nikdo jim nedává k dispozici zařízený zrekonstruovaný byt, že :-D Se někdo najde, jen si k tomu musím sednout a sesmolit si nějakej inzerát a tak.............. Tak ona je taky ještě dost malá, ne, se chytne časem. Jsou tam všechny děti tak malý??? že jako podle mě nemůže moc chápat, do čeho jí nutěj
Odpovědět
Ty jo holky, tak byt zatím dobrý, jsem včera dala na net inzerát v noci a ráno už volalo 15 lidí! Tak snad z toho někoho vybereme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau,tak super.. videly jste tohle, to je boziiiiiiiiii http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by u Matese v pokoji asi neprošlo :-D :-D :-D Dneska jsem se byla podívat v práci, cesta autem teda děsná, ale jinak to bylo fajn. Mates tam byl konečně hodný a bylo moc příjemné vidět ty lidi.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak už tu byli první lidi, prý to berou, tak počkám do večera, co ještě přijde, poradím se s Petrem a zítra to rozlouskneme ;-) Kristi: ty zrcadýlka jsou trochu moc sladký na mě, já jsem spíš na takovou větší strohost
Odpovědět
To je dobrý jo, paní to koupila za 83 kč a teď prodá vlastně za 90 kč :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e...
Odpovědět
Profilova fotka
to postovny nechapu...jako za co 50 Kc?
Odpovědět
To je přirážka k tý báječný ceně :-D :-D :-D Nebo dudlana posílá kurýrem :-D :-D :-D Tak jsem asi vybrala lidi. Jako bála jsem se, že to nepronajmem hned a ono to netrvá ani 24 hodin. A to jsem ten byt nabídla minulý týden realitce a prd, nikdo ani nezavolal. Tak snad to dopadne dobře a budeme mít tuhle věc z krku. Jo a ještě nemám zabaleno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, to je super. Tak aspon jedna vec z krku a za kolik teda?
Odpovědět
Já jsem to nakonec dala za 13komplet, tzn. 9 nájem, 2 elektro+plyn, 2 do baráku. Jsem měla strach, že by se nikdo třeba nenašel, ale on byl asi problém v tom, že jsem to chtěla nabízet přes realitku a lidi nechtěj platit provize a chtěj mluvit přímo hned s majitelem, no......... Páč ti, co dneska přišli, tak všichni chtěli hned dát zálohu a za pár dní se nastěhovat. Já jedny teda vybrala, počkám, co na to Petr a pak jim zavolám. On teda řekl, že ať si to rozhodnu sama, ale ............ ještě beztak nějaký lidi přijdou, možná se mi budou líbit ještě víc ;-) Hlavně, ať to máme z krku, zejtra to chci podepsat. Páč celej den řeším jen tohle............... Choděj po půl hodinách :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, já si říkala, že by bylo divné, kdyby o byt na Letné nebyl zájem. Super, máte to vyřízené.
Odpovědět
vyřízeno, dneska přinesou zálohu ;-) a my balíme, jako, já to nesnáááášíííímmmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, dyk to je asi naposled, ne? kolikrat myslis, ze byste se jeste stehovali, leda ve stari do neceho mensiho
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám zase za sebou pekelné čekání na Bulovce na kyčle dýl jak hodinu, ačkoliv je člověk objednaný dva měsíce dopředu. Ale naštěstí už má Mates jadýrka, tak to bylo naposledy. Evi, radím, pokud vás budou chtít poslat na Bulovku, braň se. Mám pocit, že na Černým mostě taky dělají sono.
Odpovědět
Kristi: si myslím, že se ještě budeme stěhovat a to bude zas o něco horší, více krámů................. :-S Ono těch věcí ani nemáme moc, ale musíš každou vzít do ruky..... a těch knih.......... Baru: píšu si do paměti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ještě je sono na Proseku, tam chodí švagrová s Adélkou. Nevím, co budete mít blíž. Dobře to zvládněte a ať se v novém pěkně zabydlíte. Zítra vyrážíme na výlet, doufám, že bude dobré počasí.
Odpovědět
prej je lepší vyhořet, než se stěhovat...............už tomu rozumím :-| Prosek dobrej, i Čerňák. Ale na to máme ještě čas ;-) Tak pěknej výlet, já teď nebudu, neb net nám nainstalujou až tak za týden
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem zvědavá, jak to Eva zvládla a jaké je nové bydlení. My jsme celý dlouhý víkend výletovali. Teda jen jsme vyjížděli z Prahy, ale užili jsme si to skvělé počasí. Teďka mi Mates usnul po plavání a bude to na dlouho, dosloval omdlel únavou.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam Miu nemocnou, nastydlou a ma kasel, mluvi jak ozralej chlap, coz je sranda.. my meli vikend moc fajn, byli jsme v kine, na diskotece, 2x na bowlingu, no proste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chudák Mia, ať se z toho brzy dostane. Já musím zaklepat, Mates zatím ještě nic neměl. Na koňovi píšou holky, jak odsávají a tak, a u nás zatím je odsávačka v šuplíku.
Odpovědět
Profilova fotka
no, vecer uz bylo chladno, tak asi jak litala, tak ofoukla, ale fakt jen kasel, takze Mucosolvan a je to
Odpovědět
Dobrýýý den!!!!!!!! Zvládla jsem to, ale teda, už se nechci stěhovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ještě nemáme dobalené nějaké drobnosti z Letný, tak to dneska a zítra musíme dodělat, vymalovat jeden pokoj chci, protože mi ta zeď přijde dost špinavá, ale možná to zkusím jen umejt a zasádrovat díry po obrazech, reprácích atd...... Koberec jsem vyčistila a teda, jak jsme zvedli nábytek, tak tam není ani stopa vytlačená, ten chlapík měl fakt pravdu, co nám ho prodal ;-) Kuchyň stojí skříňky a teď se čeká na desku, pak jí dodělají. Něco tam už můžu narovnat, ale k použití zatím není. Pračka už pere, sušička přijede až s deskou. Hadry máme na 5 šatních tyčích, celkem mají 7 metrů. Jsem málem omdlela, vidět to najednou. Můj drahý manžel má například 54 košil poté, co jich část vyhodil :-o Obleků je 16 ks plus saka, gatě, to už ani nepočítám!!!!!!!!! Takže u nás platí zákaz nákupu košil a obleků až do odvolání :-D :-D :-D Máme zaměřenou skříň, nakonec to bude Lib, páč to bylo levnější. Baru, už vím, kde byl zakopanej pes. V ceně nebylo počítáno to, co jsem chtěla, kdežto u Wood jo. Nakonec by to bylo tedy stejně drahé, to vědět.................. ale už jsem neměla sílu to řešit a volat jinou firmu na zaměření. Je to nakonec jen jedna skříň, tak co. Umřela nám další babička, tak máme všeho až dost :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?