Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
urcite je nepozvu, tam se jezdi 26.12 na kachnu nebo co.... uvidime, jak to doresime
Odpovědět
26 na kachnu je ideál!!!! Takhle se to teda dělá a vždycky dělalo u nás, 24 doma, 25 jedna babička a 26 druhá babička, teď to máme přehozené na rodiče a babičky, co nám zbyly teda se navštíví někdy v mezičase letos to u nás bude stejně jiné s miminem, to si nedovedu představit
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale jestli my sami se nebudem nejak nudit, vis jak.....ono kdyz je nas vic tak je sranda.....asi se jeste ukecat necham...
Odpovědět
No, u jedné večeře se snad nudit nebudete ;-) Ale to je na každým, já jsem taková konzerva, že štědrej večer prostě musím být jen náš ;-)
Odpovědět
Ahoj holky: zdravim. Azi: proc me to s tou deskou ani tim svetlem neprekvapuje. To svetlo je desne, ja bych jim dala, napsala bych jim lejstro, kde bych si stezovala na pristup zamestnancu. Komu to vlastne patri? Pokud je to vlastnene nadnarodne, tak by se ti to mozna vyplatilo. Jsou to smejdi, takovy prachy za to chcou, tahaji to levne odnekud a hraji si na hogo fogo servis, ale skutek utekl!!!! Ta deska take no comment, ta moje take byla napoprve spatne. Chtelo se mi take tenkrat nekoho poradne servat, chtela jsem uplne jinou barvu a oni vyprodukovali hnusnou bilou. Tak to museli opravit. Jenze pro me to tenkrat take byl cas navic..... Ne nadarmo se rika, dvakrat mer, ze? O drezu na druhou stranu sice nic, ale i tak se jim to prodrazi.... Jinak Stedry vecer jeste nevim, asi pujdeme nekam na vecu. Minuly rok jsem mela alespon lososa, kapra tady nevedou, jen japonsky kapriky, ale toho bych nesnedla....Manza je zvykly na 25., ale ja chci moje vlastni - asi letos zacnu novou tradici a zkusim alespon salat s nejakou obalenou rybou. No a 25. bude kruta... Stromek uz mame od lonska, docela jsme investovali, byl krasny. Je cerveno zlaty, proste klasika. Ale fialovy bude urcite uzasny, Kristi. Ja fialovou take muzu....
Odpovědět
dashi: no jo vlastně, ty to máš už tak mezinárodně.......... kapra bych nemusela, jiná ryba stačí, to máš fuk, ryba jako ryba dopis napíšu, jen se musím rozhoupat, páč já pak budu zase vytočená deska ta mě mrzí, ale co naděláš, tam zas ale nemám na koho řvát, neudělali to schválně, mají 3 m kamene na odpis................. spíš že za chvíli tu bude mimino a já nemám kuchyň.......... jako sice mi to přijde nepochopitelný, páč to měřili tři osoby, ale prostě chyba se stala světla jsou svině, to je horší ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja letos taky dam normalni rybu, nesmazenou.....
Odpovědět
No to je fakt, s tou deskou maji naklady oni. To bylo to same i u me. Ale ty svetla bych jim jen tak nedarovala, uz kvuli tomu pristupu. Nakonec, ono to zase nejak dopadne, ale cloveka to mrzi. Zvlaste pak, ze s tebe udelali socku. Kdyz uz za to chteji takove penize, tak by to meli alespon prodavat vycistene. Navic, za jeden den se to asi nezaprasi, ze..... No proste je to pech, ale nevzrusuj se, mysli na mimco. Hlavne pozitivni mysleni, ze... Cloveka to ale opravdu rozpali do bela... Rybu resit nebudu, je jedno jestli tunak, losos nebo kapr. Asi bych ho nekde sehnala... Mne hlavne bude stacit ten bramborovy salat, nekde budu muset sehnat dobry salam... Mnam, nas tatula umi naprosto skvely salat, bude se mi styskat... Kristi: ty budes papkat sushi, vlastne sashimi? Nesmazena rybicka??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nee, to ne...myslim nesmazena jako ne v trojobalu, jen si dam asi lososa nebo prazmu, uvidime. Stejne mam radsi rizek
Odpovědět
daso: vsak ja se do nich obuju, jen musim mit na to naladu jinak svetla svitej a krasne, tamto opravim na desku se jeste nikdo neozval, ac meli volat uz vcera no, co k tomu rict kristi: ryba jako ryba ;-) ja teda delam smazenou, ale predloni jsme meli kapra takovyho jako pecenyho s madlema, muj pokus a mnam
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,jsou to starosti, no..... co na nej rikate??? http://www.nextreality.cz/reality/hru... je v exekuci, byl by levneji....o vikendu se tam pojedem podivat ale jen tak jako pro info
Odpovědět
Profilova fotka
mrknete, to je muj trener http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Článek se načítá
no krááása x-) x-) x-) jen trochu drahé se mi to zdá, páč to ještě bude hodně stát, ale jako ........ x-) x-) x-) x-) x-) nemít novej byt, tak o tom určo uvažuju, možná hodně vážně, kunratice miluju
Odpovědět
Profilova fotka
je to v docela blby ulici.....ale uvidime, jeste do toho tak 2-3mil. nasrat, no.....ale jinak dobry...
Odpovědět
jak v blbý ulici? kde přesně? jako kdyby to bylo levnější, je to parádní
Odpovědět
Profilova fotka
HUTNICKÁ, tak se mrkni letim zase pryc, na postu....mkrni i na trenera, je to peknej chlap
Odpovědět
a trener je kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, fešááááák... ;-) Je to teda trochu srandovní, Mia, Mia, Mia a pak tohle :-D :-D :-D Kousek od Kunratic jsem dneska byla u kamarádky - sraz 6 květnových mimin z koníka. Ta cena je ale brutální, vzhledem k tomu, že to není hotové.
Odpovědět
ty jo, viděla jsem ho na koňovi, jako, že bych taky cvičila???? :-D :-D :-D ten barák je drahej, ale zas velkej, když si vezmu cenu našeho bytu............. spíš jde teda o to místo, jestli je to blbá ulice...... holky, kde najdu pěkný křesílka? jako ale fajnový
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jaká křesílka? Mně se třeba líbí mminterier (tečka cz).
Odpovědět
Kristi: baracek je pekny, jen se mi zda drahy - videla bych to na dalsi 3 mega. Ale vypada krasne, neni to takove to podnikatelkse baroko, je velice decentni. Ale kdyz to clovek porovna s bytem, tak to vychazi velice dobre. Ja Kunratice neznam vubec.... Kdybych byla v CR, tak bych chtela bydlet v baraku, hlavne tedy s detmi. Neni nad to vypustit deticky na zahradku.... :-D Trenera jsem nevidela, ale Mie to moc a moc slusi....
Odpovědět
Profilova fotka
Dasho, jak rikam, na webu je cena jina, my bychom ho meli za cca 5, coz je cena pozemku v Kunraticich, jinak je to praha 4, coz je fajn. Jenze jsme rekli, ze bydlet v Kunraticich je asi tak stejny jako bydlet kus za Prahou. A uz vubec se mi nelibi ta dlazba na podlaze, to bych musela cely vykopat... ale mas pravdu, ze decentni a elegantni je
Odpovědět
Ahoj holky, snad nevadí, že Vám sem přidám jeden komentářik. Jsem rovněž z Prahy, ale stavíme dům za Prahou ale ted jsem zavítala i do této diskuze. Ten domek, jak zde dala odkaz Kristi je super levnej!! Kunratice jsou podle mého názoru jeno z nejlukrativnejších míst v Praze. My s manželem jsme to měli vysněný, ale stojí tam běžně pozemek okolo 10 tis za m2 a na to jsme neměli, ale pokud Vám to někdo nabízí ještě trochu levněji, tak bych ho bejt Váma brala všema deseti.. :-D :-D a ještě jednou sorry za vměšování do diskuze :-N
Odpovědět
Ja jsem v Kunratici pracovala asi tri roky, dojizdela jsem z centra a je to na pohodu, funguje tam vse co ma, je tam rybnik na koupani, les a pritom je to Praha... urcite se to neda srovnavat s bydlenim 30 km za Prahou.
Odpovědět
Aha, koukala jsem se na realitky, za kolik se tam prodavaji domecky. Vypada to hezky, asi bych do toho sla, hlavne kvuli tomu pozemku. Dlazba se upravit, to je v konecnem provedeni docela "prkotina". Je pravda, ze na mape je to jeste Praha. Investice do pozemku je velice dobra. Videla jsem podobne domecky na prodej, byly docela priserne a ta cena take. Takze tento je moc hezky. Asi bych to brala, 5 mil. je opravdovy kauf. Je to mensi parcela, ale na takove to normalni zahradniceni to naprosto staci. Kdo by se take chtel sekat porad s travnikem. Mie by se tam urcite libilo take.... a bydlela bych tam radeji nez 30 km za Prahou po narvane D1. Tam ceny nikdy dolu nepujdou.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy me nahlodavate, devcata. Podivame se tam a uvidime :-) dneska meli v Tescu tyrkysovy ozdoby, moooooc krasny
Odpovědět
Kristi: tak to ti teda jako rodila Prazacka reknu, ze Kunratice jsou luxusni prazska lokalita a rozhodne to teda neni jako za Prahou, to teda ani omylem, ale mrknete, je to malej pozemek a hodne hodne hodne penez na dodelani, urco vic nez tri m Ono taky zalezi, jak se to vevnitr resene a tak, jestli by se to vubec dalo normalne pekne dodelat, my byli koukat na barak v Orechu - to uz teda je za Prahou a byl sice stejne cenove, jako nas byt, ale dispozicne se nam nelibil Baru: nejaky designovy, mrknu na ten tvuj web ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na to nejak nemam nervy, stejne to nidky nebude tak jak chci, ja mam proste urcitou predstavu domu, kterej bych chtela - mozna nekdy - a tohle to proste neni....
Odpovědět
to je spíš ten problém............ my byli taky koukat na několik baráků, jeden i kousek odtud, ale prostě nikdy to nebylo ono, pokaždé jsme našli něco, co jsme nekousli ;-) jako zrovna v kunraticích se stavěly domy přesně podle mejch představ, ale stály 20 mega ten nejlevnější............ no, zrovna jsme neměli drobné :-D :-D :-D
Odpovědět
Kristi: clovek se musi rozhodovat i podle intuice. Pokud to neni to prave orechove, tak to proste neni ono... Ten domecek by se mi libil vice, pokud by ta parcela byla tak kolem 1000 m2. To uz se da postavit pekne velky baracek a porad mit kus zahrady na ostatni, jako bazen apod. No jenze pokud metr stoji kolem 10 litru, tak to je o necem jinem, ze? Mne se treba vzdycky libily Vinohrady, Podoli, Troja no a takove ty proflaknute lokality jako rezidencni Praha 6. No jenze to bych musela mit tak 40 mega a vice, abych se tam chytla, alespon na Hanspaulce... no treba jednou.... :-D Nejak jsem si tu zvykla na velke prostory, pokud se jednou vubec vratim co CR, tak budu muset do baraku, jinak bude vsechno male...akorat ty hotove baracky budou narocne, clovek vzdycky najde neco, co se mu nelibi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?