Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ale jeli jsme od toho baraku a uz vim, kde je Kunraticka stodola, tak aspon na neco to bylo dobry... a u Chodova bylo tohle, to by se mi libilo moc, ale je to silene drahe http://lexxus.cz/detail-projektu/89-n...
Odpovědět
jo no.............. tak to jsem myslela, že jsou tam ty nejmíň za dvacet, to by ale byla krása x-) no nic, nejsme milionáři, že
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jak jsi na tom s kocarkem? stihaji dodani?
Odpovědět
kočár už je v krámě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou rychlici teda, to ani netrvalo nejak dlouho. a co mudra? zatim mas vse v pohode?? cipek atd
Odpovědět
netrvalo, až jsem překvapená, jsem jim ale řekla, že si ho vyzvedneme, až bude venku mudr dobrý, říkal, že už se to chystá, ale monitory v klidu, čípek taky, už se začíná maličko otvírat jdu zítra zase
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, dobry....a kdy presne mas termin?
Odpovědět
27-30.11. už ať je venku, jsem jak mašina :-o zas ale nemám nic nachystaný, no...........
Odpovědět
Profilova fotka
treba bude driv, nechame se prekvapit. vyperes, srovnas do skrine, pripravis postel, nic vic neni treba
Odpovědět
no, ale to právě jako ještě neproběhlo :-N kvůli těm problémům s nábytkem nemám ani co kam rovnat, teda komodu mám, ale je ve skladišti nic, pustím se do toho, to mám za jedno odpoledne nachystaný
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, Evi, odpoledne pryč. Vypráno, urovnáno ? :-D Dneska jsem byla v práci pro počítač a už jsem odvykla, jak dlouho tam všechno trvá, obzvláště IT věci. Ale počítač jsem nakonec vyzískala a doufám, že všechno bude fungovat, abych tam nemusela hned zítra znovu. Evi, už chodíš na kontroly do Motola?
Odpovědět
Profilova fotka
Viděly jste včera Jak se staví sen? Mně se u toho málem chtělo brečet. Já miluju ty látky od Marimekka a to, co s nima ta šílená ženská provedla, si prostě nezaslouží. Fakt děs, běs... ]-( ]-( ]-( A dneska si vyzvedáváme u Říhy tv stolek a skříňku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Baru, odpoledne pryč a nic hotové :-D Na desku jsem volala dnes ráno a prý do konce týdne....... Z toho se chce zase brečet mně, prevíti zasr...... ]-( ]-( ]-( mělo to být včera nebo dneska ]-( ]-( Do Motola nechodím, neb zůstávám u mýho mudra ještě 14 dní a pak buď už do Motola do poradny, nebo rovnou rodit ;-) Jsem ráda, neb se mi nechce zas někam do cizího......... dneska monitor dobrý, CS 3, všechno ok. Včera jsem JSS viděla, mně se teda ty látky ani nelíbily, páč to bylo každej pes, jiná ves. Měly dát jen jednu a ne toliko........... Takže Baru už pracuješ? Tiše závidím........... :-) Jo a jak jsi říkalala s tím mlíkem, tak dnes jsem byla u kamarádky, ta má klučíka z července a taky měla potíže a pozvala si nějakou laktační poradkyni a za měsíc to zvládla zase dobře rozkojit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak to máš fajn, že máš tak vybaveného doktora, že ti udělá i monitor a nemusíš se zatím trmácet do Motola. Mě hlavně štvalo v Podolí to čekání na třikrát - nejdřív k sestrám, pak k doktorovi a na monitor :-| Teda s tou deskou si užíváš, ale snad to pak bude stát za to. JSS: jasně, že ty látky se mi líbí každá separátně. Koukala jsem jako puk, že to ta ženská chce dát všechno naráz, a nevěřila vlastním očím. Pejsek s kočičkou by měli radost :-D Pracuju jen teď dva týdny, je to jen nárazovka, jak jsem psala, ale snad se zase v budoucnu něco objeví. Mléčnou poradkyni asi taky zkusím. Zítra ještě budeme zkoušet sami, ve čtvrtek k doktorce a pak se uvidí. Když je Mates asi už líný sát. Přes den odsávám a pak mu to dám večer z lahvičky a to vysosne okamžitě a kouká na mne, kde je nášup. A máme ten nábytek od Říhy. Zatím jsme vybalili jen ten TV stolek a je úžasný. Skříňku asi dáme spíše až o víkendu, nevím, jak bude zítra Míra stíhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ja si na tebe vcera vzpomnela, videla jsem kousek a stacilo, latky krasny, jeste tak to potazeny kresilko bylo pekny,ale jinak silenost. ja bych byla rada za lahev, sice to je obcas opruz,ale kdyz to ditku chutna, tak je to super. Aspon si muzes dat vinko nebo neco zajimavyho k snedku kterej tv stolek jsi vybrala???? Evi, dneska mi Elis posilala skoro hotovou kuchyn a ma ji dokonalou, fakt super.....
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezke http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, ten, co vy, ale v běleném dubu ;-) . A k němu ještě závěsné skříňky na zeď. No, s tou lahví, to je fajn, že mu nedělá problém, to zas jo. Věčně kojit nebudu a když občas čtu ty diskuse, jak odstavit dítě, tak to umí být taky pěkný horor. Jen by se zas nemusel odstavovat už v 5 měsících. Říkala jsem si, že tak do 8 - 10 bychom to dali. Ale asi se už spíš vrhneme na příkrmy a po kaši snad konečně něco přibere. A nebo až ochutná mrkev, ještě rád se vrátí k mlíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, to se tesim na fotky, beleny dub je moc krasnej. Na skrince stoji velka tv a furt drzi, takze spokojenost velka. Treba to Matesovi pojede, ty prikrmy, ono kazdy je jiny a samo si rekne
Odpovědět
Ahoj holky ;-) Kristi: o nějaký hotový kuchyni mi ani nemluv, nebo vyletím z kůže asi ]-( ]-( ]-( Já vám řeknu, že už z ní ani nemám radost :-S Stálo to přes 300k a je to podělaný a jen to tady trčí rozkuchaný, bych to nejradši vyhodila z okna ]-( Baru tu práci ti závidím, se máš, že můžeš si něco přivydělat a přijít taky na jiný myšlenky než na mlíko ;-) Já si asi nakonec budu muset vzít rodičák na tři roky, neb ta situce u nás se mi ani trochu nelíbí :-( no, ještě je čas, ale růžově to nevidím........ Možná, že kaše plus mlíko půjdou, no zkus tu poradkyni, byla by škoda přestat takhle brzo, zas ale co jsem četla zběžně na koňovi, tak hodně holek kojí měsíc dva a šlus....... :-S no, koupila jsem si dojičku elektrickou, tak uvidíme, jak to půjde nám
Odpovědět
Profilova fotka
radost budes mit, az bude kompletni, o to se nebojim :-)
Odpovědět
spálit, zahodit a nevidět ]-( ]-( ]-( teď řeším závěsy do ložnice, zas tu možná nebudou, ale že by římská roleta? už jsem z toho jelen........
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, až bude kuchyně hotová, bude líp, určitě budeš nakonec spokojená. Přestávat kojit určitě nechci, pokud se teda Mates neodstaví sám. Proto raději dám příkrm třeba teď krapet dřív, než dokrm umělým.
Odpovědět
přijde na to, kdy, že :-S :-S :-S Nic, já už mám takovej vztek, že bych to rozkopala. A jako skříň od Lib byl taky skvělej kauf teda, že já blbec se nedržela osvědčené značky a neověřila si, proč jako jsou o tolik levnější :-S Ta skříň je teda pěkná, resp. bude, až jí dodělají, ale prostě jsem si sama musela ohlídat ty finesy.......... Třeba tam nechali vedle skříně takovou díru jo, tak jim říkám, pánové, co bude v té mezeře??? A oni, no NIC :-o :-o :-o Já si speciálně navrhla takovej panel na zeď, aby ta skříň skutečně splývala se zdí a vypadala naprosto tak, že tam patří a oni by tam nechali díru vedle ní ]-( a nahoře vlevo jakbysmet ]-( Na mé přání to samozřejmě vyplnili dřevem, ale prskali u toho, prevíti ]-( Nevím, buď jsem až příliš náročná, nebo to zkoušej, ale jako kromě firmy na centrální vysavač tady u nás nebyl nikdo, kdo by odvedl kvalitní práci. Jo a kuchyňář, ale kvůli pitomé desce, za kterou on nemůže, už se mi nelíbí ani ta kuchyň :-S Jedu dneska do Ikea dokoupit ještě jednu polici do pracovny a nějakej koš na prádlo nebo co to potřebuju, ani nevím, jestli radši koš, nebo skříňku
Odpovědět
Profilova fotka
Ja neivm Evi, mne se zda, ze jsi spis moc narocna....ja s nima nemela jedinej problem, skrin je vyborna, jeste se me na vsechno ptali a sami u toho premysleli, jak to zakryt atd... ;-)
Odpovědět
No, tak ti moji teda nepřemýšleli vůbec o ničem, nechali by tam díry po stranách............... :-S
Odpovědět
jinak teda šuplíky se jim do skříně nevešly, to tedy bude asi nějaká chyba, přijedou to snad v pátek dodělat, abych si tam už konečně mohla dát věci
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, to je fakt divny, tak snad to dodelaji dobre... ja tady brecim u udelovani st. vyznameni, neuveritelny, co ti lide dokazali....fakt dojemny |-|
Odpovědět
čoveče, divný to prej není, neb když přijeli, tak jsem se jich na férovku zeptala, jestli to nezkazej, že už mám jisté zkušenosti............... a oni teda že ne, ale že je to naprosto běžný a že je zkažená skoro každá zakázka a to nejen od nich :-o že to není problém, že se to předělá kdyžtak.............. a já se tomu teda jako smála, no a pak, ty šuplíky, no, oni se tam nevejdou, tak to musíme odvézt :-o :-o jsem myslela, že mě šlehne............ takže jsem je aspoň donutila zadělat ty díry, což teda bylo naprosto nutný, no a čekám, až dorazej paní volala, že jako někdy příští týden, tak to teda ne ne ne, takže dorazí v pátek, aspoň něco jinak to bude pěkný, jen se neobejdeme asi bez potíží, už to nějak připtahuju nebo co já ani nekoukám, neb hledám zas nějaký závěsy debilní, dneska jsem byla celej den po krámech, všude lidí jak sr........ a nic z toho, mám jen dvě police z ikea :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam konecne prislo preuctovani sluzeb a konecne je to vsechno v cajku. Mame to komplet za 2500, coz je teda super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak to už jsou normální peníze. Dobře, že tak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?