Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, pěkný moc, jen ty lofty nejsou schopni prodat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou takovy byty napr, kdyz je to rodina. Mne se libili ty v Karline, tam je to trosku jinak, je to do patra prosklene, tudiz ten zvuk se tam tolik nerozleha www.cornlofts.cz
Odpovědět
Profilova fotka
jsou proste krasny http://www.sreality.cz/byty/prodej/4+...
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to dobře, ale s dětma si to stejně nedovedu moc představit.
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, to je tezky.....my vcera rozebirali, ze teda jako deti chceme 3, to abychom uz zacli fakt vybirat neco vetsiho...no uvidime, ja fakt nespecham, ale muz se dusuje, ze mi bude vic pomahat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tři děti?????????????????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne by stacily dve.....nevim, jak bych to zvladla....tak ho pritom necham....zatim
Odpovědět
ty jo, ten můj chce taky tři děti :-N já bych dvě asi ;-) a na dvě děti to chce větší byt asi, neb chci, aby měli každej svůj pokoj, no uvidíme............. pracovnu nevyklízím
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky chvíli uvažovala o třech, ale dvě budou stačit. Uvidím vůbec, jak dopadnu s porodem toho druhého, do třetího císaře bych fakt nešla. Tři děti je problém, že pak musíš mít i obrovské auto, většina věcí je koncipovaná na čtyřčlenou rodinu a ještě bych potřebovala třetí ruku :-D Evi, taky pak budu chtít něco většího, ale až tak za 10 let. Když jsou svišti malí, předpokládám, že budou raději spolu.
Odpovědět
Dvě stačí i nám ;-) V tom případě bysme možná ani větší byt nepotřebovali, zpočátku budou spolu a pak by se mohl přistavět pokoj jeden a druhej prcek by dostal pracovnu ;-) Když to budeš mít dobře zahojený, což snad jo, tak se podruhé může podařit normálka, hlavně se nenech to druhého CS preventivně natlačit, to někdy dělají a je to zbytečný :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a to se reze do stejny jizvy???
Odpovědět
to oni řežou i jinam, jen je potíž v tom, že se bojej, aby ta jizva nepraskla, páč na konci těhu je slabá hodně děložní stěna............ a při kontrakcích může dojít k prasknutí tak oni vždycky měřej sílu a kontrolujou, jak to drží, jak, to teda nevím, ale dělá se to
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, my jsme celý den courali venku, když bylo tak hezky. Já doufám, že třeba druhé zvládnu vytlačit už normálně. Snad to bude ta holčička a bude to drobina :-N Počkám ty dva roky a snad bude jizva dobře zahojená a nic nepraskne =-) Nějak jsme s Mírou pořešili uspořání dětského pokoje, tak se snad konečně vrhneme na realizaci.
Odpovědět
Profilova fotka
tak zitra vyrazime do Ikei, Mia je zdrava, tak aspon zabijem pul dne
Odpovědět
my snad zase zítra vyberem světla do ložnice už, chodíme už několik dní...........zítra poslední obchod a když tam neobjevíme zázrak, máme vybráno už ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jaké světlo máte vybrané? Pořád hledáme něco do obyváku, tak ať se inspiruju.
Odpovědět
Profilova fotka
Další perla z koníka http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... V květnové diskusi se postupně asi 5 holek ptalo, jak se počítají měsíce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi treba tohle http://www.lightstudio.cz/detail/moa/
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuu, se v tom vubec nevyznam tedka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne. Všechno je nějak obráceně :-p My dneska byli u tchánovců a oni jsou děsně hluční, tak se sesypali na Matese a řvali na něj jak na nedoslouchavou babičku a divili se, že se na ně zaškaredil.
Odpovědět
Ty jo, to jsou koňksý hlavy na tom MK :-D :-D :-D Baru, mnou se asi moc inspirovat nemůžeš, neb my jsme na tom se světlama jako vy ze židlema :-D no, my jsme tak teda se vším, ale............ Ale vybráno máme. Co se Rendla týče, nedoporučuju, neb to není zázračná kvalita, to se dají najít za stejnou či mírně vyšší cenu kvalitnější ;-) Osvětlení Vávra - ty mají asi nejhezčí světla, designový, krásnej show room, ale ceny odpovídají. Ovšem, najsou se i za přijatelnou cenu, dají ti domů kalatogy, fakt super. Dobrej je taky Luminex . hodně mají neměckých ;-) Hodně se mi líbilo i v Light and Shadow Alhambra - na Míráku, ale tam jsou dost........... jako spíše ti nabízejí drazží, ovšem, jsou tam ochotní a katalodů taky milion No, my máme nakonec vybráno, na strop z Light and Shadow a na zeď z Vávry. A ložnice bude vyřešená. Obývák bude největší oříšek, to si necháváme na "někdy". Přeci jen zavěsit něco do těch 5m, to bude.............. Musí to být obrovský, dominantní, svítící a drahý :-S Jo a máme šatnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Výrobek z Kika teda už nidky více, Petr málem rozsekal celý byt vzteky, ale je to hotové a ............. pak nafotíma ukážu ;-) Tím pádem zmizí zas několik krabic, hurááá. A snad už teda všechny, mám ještě dvě kuchyňský, ale čekám na tu skříň furt :-| A včera jsem byla na koncertě Erose, jéééééé a prcek jak řádil v břiše, asi ho taky miluje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, už jsem si říkala, zda nejsi v Motole, když jsi se tu chvíli neukázala ;-) Tolik obchodů se světlama, ty jsem ani neznala. Tak díky za přehled. Light and Shadow se mi taky celkem líbil, tam jsme koupili světlo do koupelny a WC. Tak alespoň, že tu šatnu máte hotovou a hlavně, že to stíháš ještě než se malá vyklube. Jé, když si vzpomenu, jak mi taky Mates řádil a škytal v břiše :-D A za hodinu jdeme na šestiměsíční kontrolu. Toto letí.
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/denicek/te... to je dobry :-D
Odpovědět
ale krasne to urcite je, o tom neni pochyb :-)
Odpovědět
No, Baru, zatím to prý moc nevypadá.............. Zítra jdu do poradny, tak uvidíme, jestli se něco nepohnulo. Kdybysme šly na ten dortík, tak bych v pátek odpo, neb to jedu právě na KO, že bych přišla potom. Jo, obchody se světlama mám zmáknutý, znám jich víc, ale tyhle byly dobré ;-) Tady k nám to je celkem věda, ty světla.............
Odpovědět
Profilova fotka
Pátek odpoledne mi taky vyhovuje. Do 1 máme to plavčo, potřebuji si pak jen vyzvednout plínky u Mánesa a pak mám volno. Takže bych to viděla tak mezi 2 a 3. Evi, mě zase přes měsíc říkali v Podolí jak se to chystá a přesto si dal Mates na čas. Ale lepší, ať se Amálka pěkně dopeče a ty máš ještě chvilku klidu ;-)
Odpovědět
Taky bych to viděla mezi 2-3, ja jdu do té poradny na 11, ale myslím, že to bude na dlouho :-S No, má ještě 10 dní do termínu, ale už mě to zmáhá, tak bych brala, aby neotálela a šup ven, teď je i teplo celkem, by se jí to mohlo líbit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Matyskova, hezky nam to tady vyresili jen co je pravda... mi nesel 2 dny net, malem jsem umrela :-D :-D :-D :-D problem je v kabelu ve zdi, nejde - reklamaci mi pry neuznaji. Tak mam router vytazenej vedle zasuvky, no.... co zitra dortik????
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, zda jste zaregistrovaly toto: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k... super to vypada ta tapeta pod sklem
Odpovědět
tapeta pěkná ;-) ale dala bych si jí jinam a bez skla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?