Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je šílené. A to jsem si myslela, jaká hrůza byla ta naše prasklá voda a to z ní byly jen trochu vlhké zdi. Trochu se oteplilo, tak by mohli nějak ty okapy prošťouchnout, ať ta voda ze sněhu odteče. Tak držím palce, ať to nějak zvládnete.
Odpovědět
Profilova fotka
a zase sněží ;-) sakra, Mia je furt nachlazena, jinak bychom sly davno ven na boby
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je vazne super, to chci.... http://www.pandomo.cz/nova-galerie
Odpovědět
Profilova fotka
Tu betonovou stěrku měli nedávno v koupelně v marianne bydlení a vypadalo to dost dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
vypada to super, Roba budou mit asi nove kancly, tak doufam,ze si to tam daji
Odpovědět
Hm, je možné, že to budeme taky potřebovat ]-( Už nasákla i podlaha ]-( Ze stropu přestalo pršet, ovšem zbyl tam kráter jako kráva velkej. Zeď je mokrá dost nechutně odshora až dolů, takovejch 5 m to má ten flek. Hnus ]-( ]-( ]-( A zas nasněžilo, by se jeden podělal, vážně ]-( ]-( ]-( No, pozvali jsme si soudního znalce, abysme donutili developera předělat to. Ovšem znalec bohužel řekl, že je to standardní postup stavby v těchto nadmořských výškách a že nic špatně není :-o :-o :-o Že vyhřívané okapy se dělají jen na horách a že je potřeba uklízet sníh ze střechy. Takže, kdybych se neozývala, hodila jsem si mašli
Odpovědět
Profilova fotka
jako pockej, jak jako bys mela vylezt na strechu? to je prece picovina jak blazen
Odpovědět
Jinak teda jsem v sobotu vyzkoušela to fitko dole, pěkný, šli jsme s Petrem a vzali Amíska s sebou, tak chvíli hajala v kočáru a chvíli chodila s Petrem na pásu. No, jsem po porodu v zajímavé kondici teda. Po 7-mi minutách na nejnižší zátěž na tom orbitreku, či jak se to jmenuje, se mi začaly dělat mžitky před očima a byla jsem úplně vyřízená. Takže jsem se protahovala na balonu, posilovala trochu a musím každej den přidávat minuty, no.............. Normálně na tom běhám hodinu na vysokou zátež. Pak jsme v neděli vyzkoušeli saunu, ta byla super, šli jsme večer, když Amálka spala, tak ani nezaznamenala, že jsme jí z postýlky nbaložili do kočáru a zaparkovfali před saunou a pak zase dovezli domů a šupli zpět do postýlky. Pak se teda vzbudila, ale to se budí vždycky na jídlo. Je tam i odpočívárna a takovej malej bazenek, jako ochlazovací káď, ale radši jsme vlezli do sprchy, páč než by se to napustilo.............. Ale spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
ja nebyla v posilce tak mesic, nejak se mi tam nechce v tomhle marastu, ale slibuju ze zacnu, musim
Odpovědět
Jo, vylézt na střechu. No, už to nekomentuju. Porstě budu chodit doma s deštníkem asi ]-( Do posilky právě vyrážím, Amali bude buď chrnět, nebo bude v babyvaku se mnou cvičit, stejně vydržím tak půl hoďky a odpadnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je fakt děsné. Zas ale pak to odklízení sněhu měl zajistit správce, ne? S tou posilkou to máte super, že můžeš jít takhle s Amali. Já chodím holt po večerech, když už Mates chrní. Zas se nemůžeš strhout, ať máš alespoň nějaké mlíko. A forma se časem dostaví. Já to měla super, že jsme v létě celý den trajdali venku a to bylo nejlepší cvičení. Dneska jsme měli super noc, kojo až v 7 ráno a zjistila jsem, že je to tím, že po kaších s lepkem měl větry a ty ho budily. Takže včera měl jáhlovou a pohoda. A dneska jsme byli na kontrole a za dva měsíce nabral 1,2 kg, takže ty příkrmy se pěkně projevily.
Odpovědět
Jo, správce to uklidit mohl. To by mu to ale musel někdo říct, že ................ Když věděli, že se to může stát, stačilo zavolat správci a ten by zajistil odklizení a pak by se to nějak zaplatilo. Ale nějakej extra manuál jsme k tomu bytu nedostali ]-( ]-( Baru: se nestrhávám, nic nevydržím a s Amali to taky nejde, ta zas chce hned pozornost. Takže jsem dneska půl hoďky běžela na tom eliptickým trenažeru a pak už jsme cvičily s Amali. Já trochu břicho a Amísek zvedala hlavinku ;-) Zítra jdeme k zubaři, tak snad nebude Amí řvát víc, než maminka ;-) Ty jo, to už je Mates kus chlapa a takhle roste x-) x-) x-) Amali se teda v růstu a přibírání drží na spodní hranici tabulek, spíš je teda pod ní, ale snad to nevadí. Co mudra na to lezení? V poho? Tak jsem měla radost, že konečně ten pitomej sníh roztaje a z Prahy se zase stane místo k žití. No, v noci má bejt zase minus 5 :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to suprove zmrzne a zitra si vsichni venku rozbijeme huby, no super :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Na zítřek se těším, možná vůbec nevyjedu kopeček, co máme ze dvěří od domů. Odpoledne musím do práce, jednak podepsat prohlášení na daně a pak bych měla mluvit s novým šéfem mého šéfa ohledně případného part-timu. Doufám, že se mi podaří něco domluvit. Evi, Ameli už rostou zuby? :-D :-D :-D Naštěstí máme velmi rozumnou doktorku, říkala jsem jí, že neleze a ptala se, zda se snaží. Tak jsem říkala, že to jako se snaží hodně a už se dostal na kolínka. Tak říkala, že v tom případě je to OK, že je důležité, aby se vyvíjel a není zas až tak důležité, jak rychle. Takže zatím se to nemusí nijak řešit. Ale on to skoro každý den vylepšuje, dneska už péroval na kolínkách. A uvidíš, jednou se Ameli rozjí a nestačíš se divit. Však on Mates má taky co dohánět. Říkala jsem si, že musíme domluvit nějakou kočárkovou procházku, ale s takovou abychom se domluvili až tak na duben :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky na prochazku a stale touzim, ze mi Baru vyfoti nejak hezky Miu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, na focení už tuplem až na jaře, až bude nějaké rozumné světlo :-) Brrrrr, nemám ráda zimu, stačil by mi jeden týden na horách a pak už by mohlo být jaro.
Odpovědět
Procházku dohodnem, však ono se to počasí zlomí. Holky, teče nám i do pracovny. Mokrá zeď :-o :-o :-o :-o A jako žádnej okap tam není, bože, se poseru. Co s tím budem dělat, to teda nevím. Kdybyste to tady viděly, no hnus :-( :-( :-( Hurá, že je Mates OK, si myslím taky, že hlavně, že dělá pokroky. Jsem zvědavá na Amali, s tím jejím stravováním nebude mít sílu ani k žádnejm výkonům. Musím jí nějak stimulovat, kočku. Jako ty zuby, žádná prdel, já se zubaře bojím, šíleně.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,tak jak jsi dopadla????
Odpovědět
Myslíš zuby, nebo zdi? Zuby dobrý, Amísek to prospala- Zdi? Chlapíka jsme volali hnedka ráno, přijde zítra, jen se divil, že máme mokro i v pracovně........... Jinak nic. Se picnu asi. :-S Snad zítra ráno dorazí, akorát nebudeme doma, snad může i dopoledne. A oslovila jsem dneska uklizečku, co tu uklízí, jestli nebude chodit i k nám, jsem zvědavá, kolik si řekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, uklízečku bych asi taky potřebovala :-p Dneska jsem byla v práci a tvářili se, že snad bych od května mohla ten parttime mít. Tak uvidím, jak pak budu stíhat.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem uklizela dneska, a jako pak mi na podlahu Mia vylila pul litru stavy, hrala si s modelinou atd, takze vcelku cele na hovno
Odpovědět
Baru: a kdo bude hlídat Matese? Jinak je to super! Zkus se zeptat paní, co uklízí u vás v pivovaru, jestli bys občas nezaskočila. Já jsme zvědavá, kolik ta naše bude chtít. Nataše platím 100/hod. Kristi: No jo, je to trdlo malý, ale roztomilý x-)
Odpovědět
Jsem koukala na koňovi na tu Leu od Alice, jako macek to je ;-) Amálka ještě ani tak velká není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych si to domluvila, že budu v kanceláři dva dny v týdnu a zbytek z domova - jeden den bude hlídat máma a na jeden den asi nějaké jesličky. Právě to projíždím a zjišťuju možnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem pro Leu mela darecek, tak jsem ji ho radsi poslala postou pac aby z toho nevyrostla
Odpovědět
Baru: no tak to máš super vymyšlené, tak nějak jsem si to taky přála a bude z toho prd, neb náš mpodnik je ve sračkách, že Pardon jsem sprostá, ale mám mokro v bytě a dítě nejí ]-( Kristi: no to jo, ta poroste jak z vody, jsme dneska byly na kyčlích a tam byly teda obrovský děti :-o Jako neuvěřitelný, 5 měsíční chlapeček měl 12 kg, to snad ani nejde, ne???? Nemohli ho narvat na ten stůl normálně mezi ty válečky a jako holčička, 2 měsíce a 6,7 kg :-o :-o :-o :-o to jsem čuměla teda, to naše Amali byla nejmenší =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, vymyšlené dobře, snad to zvládnu i zrealizovat :-N Na plavání je taky jeden chlapeček, 6 měsíců a vypadá dosloval jako Michelin a teda to mi přišlo už moc. Ona teda maminka vypadala taky jako Michelin, tak nebylo divu. Mates byl mezi květnovýma miminama jeden čas taky nejmenší (váhově, na délku byl dlouhý vždycky) a teď je na průměru, pěkně to dohnal. Takže ona to Amálka dožene. Je spousta dětí, co začne jíst pořádně až na příkrmech.
Odpovědět
Profilova fotka
my u nas v unorovkach mame dalsi tehuli - ma deti 3 roky, 16 mesicu a ted znova, to by me ale vazne asi slehlo
Odpovědět
Baru: no, tak než michelinku, tak radši Amíska, to je jasný. Jako michelin teď vypadám já. Ale cvičím a už mám na úterý domluveného trenéra, že přijde sem za mnou, potřebuju nějaký poporodní cviky, neb bolesti zad jsou šílený :-S Kristi: ty vogo, holka se rozjela teda. No, u nás by si to Petr taky takhle představoval. No jako, já ani omylem.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, já jsem po šestinedělí taky měla záda dost špatný. Jak jsem pak začala zase plavat, zlepšilo se to. Teďka ještě chodím tady u nás na pilates. Něco fakt člověk dělat musí, ty děti jsou pořád těžší a těžší...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?