Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
kam jedete, Baru? Lack je stabilni, a ted uz dokonce prisli na to ze ta vlozena deska na casaky by mela byt prisroubovana, takze uz to nevypadava, ale je to tam napevno
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata, kdepak furt litate? tady teda pekne dlouho nikdo nebyl.. Baru, uz jste zpet z hor? Evi, co mala? u nas vse dobre, Roba se v utery priotravil v O2 a vcera celej den zvracel atd....no des, chudak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme zpátky :-) Byli jsme ve Švýcarsku v Saas Fee. Lyžovačka byla super, úžasné sjezdovky, super sníh, párkrát krásné sluníčko. A málo lidí tam bylo. Cesta byla náročná, ale Mates to pěkně zvládnul. A úžasně se tam rozlezl a už uhání na čtyřech jako drak a vleze naprosto všude :-N Lack pořídíme, už i Míra to schválil. Ty naše stolky jsme už dali pryč, byly děsně vratké a mají ostré hrany. A něco pořádného koupíme, až nebude hrozit akutní nebezpečí a hlavně, až najdeme něco pěkného.
Odpovědět
Huráá, Mates leze, jupííí My jsme dorazili před chvílí, Amálka taky cestu zvládla pěkně, byla to paráda. Naše teutonka brázdila sjezdovky a trekové cestičky jedna báseň, to byl úplně jinej sníh, než ten rozbředlej v Praze, na tomhle jezdila krásně. Amali zase málo jedla, asi na ní působí ta změna hodně, ale což, je spokojená, řehtá se, tak nenadělám nic. Jdete na For Habitat, holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ja urcite ne, neni nejak proc :-) sikovny mate deticky i kocarky. my dneska musime do Ikei, praskly mi nejaky spesl zarovky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme dneska byli celý den pryč a jsem celkem hotová. Evi, to jste nakonec jeli i s Amálkou? To je šikulka, že to zvládla. My tam taky měli sníh skvělý, že se kočárkem jezdilo bez problémů. A mimochodem Teutonií tam bylo nejvíce ;-) Já možná půjdu, tím, že to je zároveň s For Kids, tak alespoň dvě mouchy naráz. Ale vůbec nevím ještě kdy.
Odpovědět
Baru: no těch Teutonek tam právě bylo, až jsem koukala ;-) Měli jsme i Manducu. Ani jsme s ní nevylezli z pokoje. že já si jí od tebe nevyzkoušela, ona v tom prostě bejt nechce, to se vztaká tak, že jí málem nepoznávám. Jsem si nejdřív myslela, že jsem jí tam skřípla nějak, ale prd, ječí jak tůr, neb ona se musí nosit jen opačně. že :-S ]-( Jinak Amálka zvládala dobře, ale vypadalo to, že těch 700km bylo maximum, ke konci už byla nevrlá trochu. Na Velikonoce jedeme do Bordeaux, to jsem zvědavá. Pojedeme dva dny, ale přeci jen do Paříže to 1000 je :-S Přemýšlím, že bysme jeli na noc nějak do tý Paříže. Nebo mě teda někdo říkal, že se dá použít i korba kočárku jako postel v autě, že je to na to uzpůsobený. No jako věřit se mi tomu nechce, tak asi napíšu někam těm Němcům, jak to teda je. Na veletrh jdu ve čtvrtek, snad tam potkám třeba jídlení židličku nějakou. Kdy můžu dát Amálku do postele velké?
Odpovědět
http://evmi.rajce.idnes.cz/Amalka_II/... Takhle se kočce líbily hory
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám hříšné myšlenky, že bych si pořídila teutonku jako sporťák, ale bojím se, že je to už moc drahá sranda a za chvilku bude Mates ťapat a třeba pak už v kočárku nebude chtít být. Ale děsně se mi líbí ta hnědá, mají jí vystavenou v Dětském ráji, tak by event. byla i hned k odběru bez čekání. Já taky na veletrh půjdu ve čtvrtek, už jsem teda předběžně domluvená s kamarádkou, ale možná se tam potkáme. S tou korbou do kočárku - tak u Inglesiny píšou, že je to schválené pro přepravu v autě podle nějaké EU směrnice. Inglesina má alespoň vevnitř kšíry, jak to je i sporťák, nevím, bez nich bych se asi bála. Romer má speciální vaničku jako autosedačku, která je vypolstrovaná a s kšírama, ale to by asi bylo zbytečné pořizovat na jednu cestu. http://www.britax-roemer.cz/autosedac... Židličku doporučuju hlavně ne polstrovanou (jakou jsme si původně koupili my :-S ) - děsně se to zamaže a blbě se to čistí. Teďka jsme pořídili Stokke a super. I když vy zase začnete asi s příkrmy dříve, tak by byla lepší polohovatelná, ale to se dá v nejhorší nahradit dočasně krmením v autosedačce.
Odpovědět
Profilova fotka
A na německém Tchibu mají celkem hezký zahradní nábytek http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP... Tož jsem zvědavá, kolik z toho dorazí zítra k nám.
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze kdybych nahodou jeste mela ditko, tak snad ani nemuzu premyslet o jinem kocarku nez Teutonce :-D vsichni je tak chvali... no ja si jeste pockam, jeste dlouho v tchibu dobry veci, letos uz si na tu terasu budeme muset neco koupit, asi stejne pockam na Ikeu
Odpovědět
teutonka jezdí sama :-) ten nábytek je pěknej, ale já se dřeva bojím, že to pak změní barvu a kam uklízet to nemáme na zimu židličku stokke? ukaž já jsem vybrala chicco jednu, ale nevím ještě na veletrh jdu ve čt po 12, tak se třeba potkáme, mám tam taky sraz s holkama, ale spíš budu chodit sama, páč já mám nějaký cíle a onmy js´dou jen na čumendu, tak aby mě nezdržovaly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Židlička je tahle http://stokke.cz/detsky-nabytek/tripp... Máme k tomu tu ohrádku. Barvu máme transparetní bílou a je nádherná x-) Jedinná nevýhoda je, že není polohovací, takže jí začínáme používat až teďka. Já půjdu asi po Matesově obědě, ale možná se ještě srazíme.
Odpovědět
jo tak tu jsem viděla, ale tu asi pro nás ne-e, já myslela nějakou i ležící, zas je ale pravda, že tahle je taková pěkná ke stolu kolik taková stojí?
Odpovědět
už vidím, 5tis. já vybrala od chicco, takovou klasickou polstrovanou lehací, ale nevím, uvidíme s těma příkrmama prej zas začínat máme až po půl roce, tak nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To polohování chybí, ale zase tak už jí bude mít už napořád. Tady stojí asi 4500 (oficiálně na stránkách Stokke 4800), ale já jí mám koupenou v Německu za asi 3200. Plus necelou tisícovku stála ta ohrádka. Ale těch pár měsíců, než bude pořádně sedět, jde krmit v autosedačce nebo v lehátku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já za sebe říkám polstrovanou už neeeee, věčně je na tom to jídlo rozpatlané. Ale Amálka třeba nenadělá takového bordelu jako Mates :-N
Odpovědět
hele, tak já nevím............. Lehátko nemáme teda, právě jsem to chtěla zachránit tou židličkou Mates v ní taky ale ještě nesedí, ne? Jsi mi nasadila brouka do hlavy teda V německu kde?
Odpovědět
Jinak Amálka určitě udělá bordel největší, viděla jsi, jak oblíbená činnost je pro ní jídlo, že :-| Už teď z toho mám hrůzu, až do ní budu mět něco vpravit, učím jí na lžičku s čajem, jo, pokaždý mi to vyrazí, nebo olizuje zespodu, tudíž to vybrindá jazýčkem
Odpovědět
Profilova fotka
Mates ještě pořádně nesedí, trénuje to, zvládne takový překážkový sed, jedna noha vpředu, druhá vzadu, ale sám nesedí. Takže ho do té Stokke dávám tak na jedno jídlo za den, ale moc ještě ne. Když není to lehátko, asi bych koupila nějakou co nejlevnější polohovací, bez stolku (ten nevyužiješ) a až bude sedět, tak Stokke. Koupit jde třeba tady http://www3.baby-markt.de/Babyartikel..., ale dodávají jen po Německu. Mně jí dovezla kamarádka, co tam má část rodiny. Nebo jsem koukala, že dovoz z Německa nabízí tahle paní na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ze vam sem zase lezu :-N k te zidlicce - jaky je rozdil mezi stokke a ceskou verzi rostouci zidle? http://www.detskydum.cz/detail/jitro-... my mame teda tuhle, je super, a prijde mi, ze jsou stejne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozdíl je v nosnosti, Stokke je opravdu až do dospělosti. Nevím, jak je na tom Jitro se stabilitou, ale Stokke ze všech testů vychází jako nejstabilnější. Navíc má pro nejmenší děti takové pacičky, které prodlouží zadní nohy, aby to bylo ještě bezpečnější. Ale Jitro jsem v reálu neviděla, takže tohle nemůžu moc posoudit. Kdybych musela koupit Stokke za těch 5 tisíc, co tady za ně chtějí, tak bych to řešila, ale za německou cenu byla volba jasná.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, u te ceske taky pisou az do dospelosti. ale pacicky teda nemame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eviso, ona je určitě taky dobrá, ale přiznám se, že jsem taky tak trochu chtěla originál :-) Stokke má nosnost až nějakých 120kg, pokud se dobře pamatuju. Teda doufám ale, že téhle váhy moje dítě nikdy nedosáhne :-N Nevím, přesně jak Jitro, ale tyhle ostatní mívají nosnost tak kolem 50kg (což by stačilo i pro mě).
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomněla jsem, Stokke má 7-letou záruku.
Odpovědět
Profilova fotka
Mates má dva další zuby, takže už má všechny jedničky. Dneska po obědě se na mě zazubil a já koukám, že tam jsou. Tak my nakonec jdeme na veletrh hned dopoledne na 10, tak uvidíme, jak dlouho to zvládneme. Beru Matese v manduce, abych se tam nemotala s kočárkem. Evi, uvidíš, třeba si ještě Amálka na manducu zvykne, je ještě malá. Nebo ji vrátit hned, když si jí kupovala přes net.
Odpovědět
Baru: tak to těch 120 kg nosnost se u vás v rodině jistě využije :-D :-D si tam můžete sednout všichni najednou :-D :-D o manduce mi ani nemluv ]-( naučí se na to, nebo se neznám ]-( a s tou židlí jsem teda nahlodaná.................. že bych se vyprdla na tu chicco a počkala si na tuhle? jako za 110 eur by šla, bych si pro ní i mohla dojet, stejně pojedem kupovat nějaké jídlo pro amíska potom časem tak já nevím, nevím.............
Odpovědět
Profilova fotka
No, Evi, nesměj se. Pak si na ní omylem sedne tchán a budu za vysokou nosnost ráda :-D Co na veletrhu? Zrovna židličky jsem tam moc neviděla, ale je fakt, že jsem po nich cíleně nekoukala. Já nakoupila pár drobností, jinak jsem nijak nadšená z ničeho nebyla. Ale byla jsem ráda, že jsem vzala Matese v manduce, protože s těma kočárama to tam byl mazec. A pořád spekuluju nad tou Teutonii. Děsně se mi líbí, od Špuntíka mám kupon na slevu. Ale trochu mě zarazilo, že když jsem tam zkusila Matese posadit, tak tam byl více méně akorát jen s malou rezervou. Takže se začínám bát, zda by z toho moc rychle nevyrostl :-( To mě trochu překvapilo, myslela jsem, že je větší. A to zas Mates není nijaký obr. Nebo se mi to jen zdálo??? No, hodila jsem dotaz do teutoní diskuse, snad mi někdo poradí. Do teďka byla inglesina super, ale jako sporťák to je tak napůl |-|
Odpovědět
Vy máte v rodině taky někoho většího, jo? :-D :-D :-D To se mi ani nechce věřit. Jinak, já z veletrhu byla nadšená, neb jsem si tam koupila zahradní nábytek, jupííí, zítra mi ho dovezou. Pak musíte přijít na kafíčko, jo? Židličky tam neměly teda, ale jako, nahlodala jsi mě s tou dřevěnou. Já už byla rozhodnutá pro tu Chicco a teď nevím, nevím. Pravda například je, že když už nic, tak by se nám lépe šikla ke stolu. Popřemýšlím, že bych si jí případně taky koupila v Německu, no. Uvidíme. Zatím prý Amálka nemá do půl roku jíst nic jiného, než mlíko, takže mám ještě čas. Ptala jsem se na ty Manducy a prej si zvykne, že teď má blbej věk, říkala paní. V půl roce a vejš se jí to má začít líbit. Tak snad. Koupila jsem si puzzle jako koberec a rozhodla se pro ten Meblik asi. Jestli bys chtěla, můžeš si ten sporťák u nás vyzkoušet, já myslím, že malej není, spíše to bude vypadat že je, protože to není robustní kočárek, ale mluvit ze zkušenosti nemůžu, zatím ho máme v pokojíku na zemi, no. Zas jako, těžko bude malej. Řeším ale tu korbu, protože popruhy na připoutání tam nemá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty věci na zahradu tam byly hezký, to jo, ale já to jen prolítla, když to nemám kam dát |-| S manducou to je pravda, Matesovi se v ní líbí víc a víc, jak je starší. Dej jí ještě čas. Já taky nevěřím, že by ten sporťák měl být malý, jen jsem asi čekala, že se v tom bude Mates víc ztrácet. Ale psala jsem Michalovi ze Špuntíku na FB a asi se tam v neděli ještě pojedu podívat a vyzkoušet znovu. Měla jsem smůlu, že jsem narazila na blbou prodavačku, co jen pokrčila ramenama a nic mi k tomu neřekla. Zas pokud ho mám koupit, tak raději se slevou na veletrhu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?