Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Baru: děkuju, jsi hodná, já jsem sem ale ten odkaz dávala jen pro info, koupila jsem ho jinde za 3300 kč a vyzvednu si ho tady u nás ;-) Jinak čoveče myslím, že Mall už se všechno musí vyzvedávat v Počernicích, že tam v Holeškách už to nejde :-o Kristi no jo :-D Nemuset honem domů, tak bych jela s váma, holky ;-) Pařáček taky dobrej, ale rozhodla jsem se přejít na vyšší level :-D :-D Nevařit pro Amálku, tak bych si to nepořídila. No, pozvu vás pak na nějakou zdravou dobrotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jiná, Evi. Mall tady funguje, dneska jsem si tam vyzvedávala ty brusle ;-) Tak ho pěkně otestuj a podej reference. Já jsem o něčem takovém vůbec neuvažovala, ale tenhle fakt vypadá parádně.
Odpovědět
Baru: aha, tak já musela pro mikrovlnku do Počernich, tak možná to mají nějak rozdělené, či co :-o Jinak, já uvažuju i té parní troubě, už dlouho, místo na ní mám, jen zatím není jaksi na pořadu dne co se výdajů týče.
Odpovědět
Profilova fotka
Možná sem vozí jen ty menší věci. I když mikrovlna zas tak velká není. Tak fakt nevím :-N Tu parní troubu bych brala, ta je super, ale u nás na ní není ani místo, ani volné výdaje |-| Zítra zase práce, už bych měla mít počítač a všechno, takže už to začne být vážné. Jsem si musela teď umýt hlavu, ať tam nestraším.
Odpovědět
U nás taky nejsou, ale jednou snad budou. Tď se řeší markýza, terasa, vestavba a kdo ví co ještě. A asi potřebujem novou televizi, no, jenže ještě nábytek k Amálce, bože, tak asi televizi ne :-o Viď? Se najednou musíš zase strojit a tak, co :-D Já už si tak zvykla na ty tepláky............. :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zpet na netu. Prestehovani, jsem uplne KO, ale uz se to zacina rysovat. Akorat ty nedodelky, uz to pomalu vybaluji z krabic, ale je toho strasne moc. Hlavne tech kramu pro malou. No hruza. Ale net a televize uz funguji skvele, tak jsem rada, ze po tech trech tydnech jsem konecne ve spojeni jako normalni clovek. Vcera tady byly 5 hodin a zapojovali a zapojovali. No hruza.....ale bude to super, navic je to nase, ze... :-D Jinak k tomu hrnci, je to pekne, ale pripada mi to hrozne velike? Ja varim zeleninu pro malou v hrnci na ryzi. Je to super, da se v tom delat spousta veci a vareni na pare trva asi 5-10 min. Neni to velke a na koruny stal neco kolem 1000 Kc. Da se koupit v akci, je to levnejsi. Ale u nas to asi jeste neprodavaji, ze? Ryze se u nas tak moc neji.... :-( http://www.panasonic.com.my/web/pid/2183 Holky, mejte se moc a moc krasne, jdu vybalovat a uklizet. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Dasho, gratuluji k přestěhování, ikdyž to muselo být náročný. Já se na to naše stěhování vůbec netěšim, těch krámů zbytečnejch, ale zase doufám, že se většiny zbavíme. Ten hrnec od Azafaty vypadá parádně. Já měla taky parní hrnec (od Tefalu) a dlouho mi tu zabíral místo, nějak se mi v tom nechtělo vařit, tak jsem ho poslala mamce, ale je fakt, že na druhý dítko bych si ho zase mohla vzít nazpátek. A nebo se podívám ve Francii, tam prodávají vyloženě pro děti takový malinký na ty jejich porce. Dasho, ten hrnec na rýži se u nás taky prodává, ale je fakt, že ho asi má málokdo. Já ho prvně viděla u kámošky a ta rýže z toho byla moc dobrá. Holky, nedívaly jste se včera na Jak se staví sen? Ta Kamila Douděrová se mi líbí, jak dělá věci. Někteří ti jiní designéři, to je hrůza.
Odpovědět
Dášo, hrnec na rejži se tu prodává normálně ;-) Já teda pořídila holky včera ten hrnec, no jako večeře z toho výborná naprosto, dneska už jsem tam měla oběd a večer uvařím ještě pro Amálku. teda, to je věc! Jsem nadšená x-) x-) x-) x-) Já naštěstí v kuchyni místo mám, mám celou prázdnou skříňku.
Odpovědět
Azi: tak to je super, ze uz jsi to vyuzila. Ja si vzdycky poridim nejaky kram a pak mi to jen zabira misto. Ja jsem si ten hrnec na ryzi docela oblibila, nebot tady se vyuzije. Navic, nasi pytlikovou jsem tu nikde nesehnala.... :-D S tim hrncem to zvladne kazdy, ale stejne vice nez ryzi v ni varim male brokolici s mrkvi. To ji porad moc a moc jede. No a me v tom chutnaji kukuricne klasy. Hlavne ze na to mas misto a neni to opruz se s tim myt. To je vetsinou duvod, proc i pres to, ze mam ruzne mixery a michaci zarizeni, nakonec stejne zustanu u stareho dobreho struhadla. Kdo by se s tim totiz myl. Az budu mit poradnou kuchyn a ne tu sedivou hruzu, kterou mam ted, tak si take poridim nejake pomocniky....I kdyz tady je desne vedro, takze v kuchyni se snazim byt co nejmene.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja touzim do nove kuchyne po vestavnym krajeci na chleba. dneska mi ma Roba vytisknout pudorys a pak skocim nekam vymyslet navrh, kterej pak rozeslu vsem ostatnim kuch. studium a truhlarum co znam, at mi nekdo udela cenu ;-) jen nevim, kde si to nechat namalovat
Odpovědět
Jo, kráječ je super, já mám sice nevestavnej, ale mám ho pořád v zásuvce v tý roletce, jen jí otevřu a krájím x-) x-) Tak si to nech namalovat u Libovickýho, ne? Když už máš s nima zkušenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim, byla jsem dneska v tom baraku vedle O2 areny, jak je tam Sykora atd a u Sykory takova sikovna holka, ze snad pujdu tam aspon pro navrh. Maj krasny kuchyne a ta moje bude tak mala, ze to snad ani drahy nebude...a supliky velky se delaj, jen se to vevnitr rozdeli na dva, ale celo to ma jen jedno. Stejne tak okolo digestore, jupiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Článek se načítá
Já mám největší šuplík 120 cm myslím a je to až až. Sýkora mi taky dělala návrh, ale nelíbilo se mi to. Ovšem, chlap nijak extra šikovnej nebyl teda.
Odpovědět
Profilova fotka
ta holka jednak byla krasna jak modelka a jednak asi fakt rozumnela tomu co rikam, no tak uvidime, no...
Odpovědět
Návrhy jsou už naštěstí zadarmo, tak proč ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nejsou, kdyz si to nedelas udelat u nich, ne?
Odpovědět
jak to? já jsem měla návrhy od různejch studií a nikde jsem nic neplatila, krom plánu rozvodů, ale to jsem si speciálně objednala
Odpovědět
Profilova fotka
no normalne se snad skoro vsude plati 1000 Kc, co ti pak odectou
Odpovědět
nene, teda, pokud chceš nějaký podrobný plány domů, tak možná, ale návrh a cenová kalkulace se nsad neplatí, já měla dělaný od mobalpy, hanáka, sýkory, libovickýho a všechno bylo zadarmo
Odpovědět
dneska nám na terasu přivezli dvě borovičky a dvě popínavky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, tim lip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne je tak blbe, v so jsme grilovali kytu, bylo hnusne a cely den, tak jsem asi pekne nastydla. Boli v krku, hlava, vsechno.... jinak jsem tu kuchyn uz vymyslela, uplne jsem z toho nadsena bude to asi nejak takhle http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k... bude bílá, černá deska, bila trouba a mw, deska a drez cerny. Za linkou bude ale nejaky hodne vyrazny lacobel, zrejme fuchsiovej
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, jo, jo, vypadá to dobře ;-) Jen bych si pohlídala, jak velkou budeš mít nějakou pracovní plochu v jednom kuse, abys to neměla jen to 60cm. A ta polička by se Matýskovi mooooc líbila :-D Počasí je příšerné, snad se brzy vyzdravíš.
Odpovědět
Profilova fotka
nejvic pr. plochy bude na ostrove, pac drez bude hned u zdi a pak tam bude urcite 60cm skrinka na mycku, pak asi 90cm suplik a mozna se tam vejde jeste malej 30 cm vysunovaci suplik na napoje. to by snad melo stacit. se desne nudim doma, silenost
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak nějak jsem to myslela, tá ten dřez stranou, aby nebyl ve středu a nerozpůlil ti tu plochu. Takhle budeš mít místa haba kuk. Dneska je překvapivě celkem hezky. My byli dopoledne na cvíču, tak Mates na 2 hoďky vytuhl a odpoledne jsme courali s manducou, protože jsem potřebovala vyřídit něco v centru. Ale snad to brzy přejde, ne. Když je to jen nachlazení. Já jdu zítra zase do práce a ve středu budeme mít velikou narozeninou oslavu s 5 dalšíma květnovýma miminama. Tak doufám, že to přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
"... dát ten dřez..." neumím psát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, doufam, ze jo, snad uz zitra budu v pohode :-) oslavu s miminama jo? ty jo, kdy ma Mates ty narozky? jsem to uplne zapomnela
Odpovědět
Profilova fotka
V pátek. A aby toho nebylo málo, jedeme v pátek do Brna na promoci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, pěkně to máš vymyšlené ;-) Já už to mám víceméně taky v hlavě. O víkendu jsem nad tím ostrovem pořád dumala a nakonec jsem zvolila třetí variantu a to takovou, že ostrov bude jen pracovní plocha, žádnej vyvýšenej barovej pultík a nad si pořídím nějaký pěkný světlo. Jsem ráda, že jsem se takhle rozhodla a už se tím nemusím zabejvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vy uz mate nejaky pudorys?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?