Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
máme, od pátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ukaaaaz, jsem zvedava. klidne do mailu ;-)
Odpovědět
návrhy všude zadarmo nejsou, konkrétně u Sýkory stojí 1000 Kč (které pak odečtou při koupi)
Odpovědět
a tady je teda mrtvo |-| dneska nám tady udělali takovou díru do ztdi, že byste až nevěřily posun zásuvky na vysavač o 20 cm :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, neni cas. My stale nejsme nadseni z tech smluv, tak nevim, co si vic myslet
Odpovědět
a co vám tam vadí?
Odpovědět
Jinak Matýsek má narozeniny, přejeme vše nejlepší!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahojky, Evi: moc hezka fotecka. Jinak vsechno nejlepsi Matyskovi!!! Jaka bude oslava? My jsme prestehovani a zarizujeme a prestavujeme. Porad je toho docela dost. No ale je to super, konecne je to nase a nemusime vyhazovat penize do luftu za najem... Jen tu kuchyn uz bych rada novou, ale je faktem, ze je lepsi si to nejdrive pekne vyzkouset a pak to udelat tak, jak mi to bude vyhovovat. Konecne by nam meli dodat zidle ke stolu, tak budeme konecne moc zasednout k rodinnemu stolu. Mejte se krasne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, pekna fotka.....pisnu ti od IP Matesovi vse nej
Odpovědět
Profilova fotka
Azafato, budete mít centrální vysavač? Já ho vždycky chtěla, tak jsem si myslela, že do novýho ho dáme, ale bylo mi řečeno, že už se zase od toho trochu ustupuje. Třeba teď, když bydlíme v mezonetu, bych ho brala, ale v jednopodlažním bytě to bude možná zbytečný. Kristi, máme teď frmol, tak jsme na ty smlouvy ještě neměli čas mrknout, ale je to děsná otrava, když se člověk do něčeho nadchne a pak se to zasekne na smlouvě :-S Matýsek od Baarci má narozeniny? Tak také přejeme vše nej!
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, to nevypada dobre :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Matýsek děkuje všem za přání :-) Ale dneska to bylo náročné, ani ne kvůli narozeninám, ale jeli jsme do Brna na tu mojí promoci a ještě jsme tam něco vyřizovali. Jsem úplně groggy, Mates nechtěl moc usnout, jak nebyl pořádně z dneška vyběhaný... Ale už chrupká a já budu za chvilku. Jejda, Kristi, co se smlouvama? Blbý hodně?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a oslava pořádná bude v neděli. Zítra si uděláme relaxační den, podle počasí nějaký hezký výlet.
Odpovědět
alodi: my ho máme a spokojenost, nevím, je mi jedno, že se od toho údajně ustupuje, mně je to pohodlný, teď si hio ještě rozšiřujeme do přístavby kristi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, no. V zaloze jsou jine veci, uvidime
Odpovědět
kristi: co je v záloze?
Odpovědět
židlička pro Amálku už je doma!!!!
Odpovědět
A nevím, mají v akci autosedačku, co chceme koupit, stojí normlálně 8800 a teď se dá koupit za 4500, ale je to moc brzo, že jio?
Odpovědět
Profilova fotka
jakou autosedacku? vsak ji zatim schovas, ne? tak Muk se zabil, to je vul...
Odpovědět
No, schováš, ale je to krám navíc, že jo, my tu teď vůbec nemáme místo a než do ní Amálka půjde............... zatím ještě nemá ani 6kg :-N kdo je muk?
Odpovědět
Profilova fotka
Petr Muk - Shalom a Ocean? urcite znas no, 4 tisice jsou 4 tisice, ja bych ji koupila
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je teda cena. To bych jí taky vzala. To vyprodávají loňskou kolekci či co, že je tak levná? Jinak dneska jsme byli na roční a ten můj mrňousek má 9,7kg a 78 cm :-D
Odpovědět
Kristi: aha, tenhle! Já myslela někdo známej jako (myšleno osobně známej) Baru: mi na to upozornila kamarádka, co jí teď koupili tam, no, je to jediná,. co má nohu, isofix a může se poutat pásama, takže stejně asi jinou kupovat nebudeme, tudíž to pozjistím, zda jí ještě mají a uvidíme
Odpovědět
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8277-ro... je to tohle
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, přesně tuhle máme. Jen ale za těch 8t |-|
Odpovědět
No, já zas ale nevím, zda jí už teď potřebujem...................... možná se na to vyprdnu, do zimy třeba zlevněj, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, cena za 4t je neuvěřitelná. Ono ty autosedačky moc v akcích nebývají a loňské modely jsou levnější jen o pár stovek. Jestli jí můžeš koupit za 4t, neváhala bych.
Odpovědět
tak já se tam mrknu, ale ve středu letíme do Londýna, tak jedině zítra, zda by ještě byla
Odpovědět
Ahojky holky: vidim, ze resite autosedacky. Ja jsem Anicce poridila Maxi Cosi Tobi, ale koupila jsem ji v UK. Byla tam mnohem levnejsi. Takze, pokud litas do UK, tak se podivej na ceny tam, vetsinou se prodavaji v Mothercare, Argos, Babies R Us, Halfords, John Lewis, Tesco. Hlavne kvuli vyhodnemu kurzu s librou se to urcite vyplati. Jestli si dobre vzpominam, tak stala kolem 139 liber a to bylo uz pred skoro tremi lety. Problem jsem s ni nemela, je to vyborna sedacka a v testech sedacek take obstala velice dobre - http://auto.idnes.cz/test-detskych-au... No za 4000 tisice by to byla docela dobra cena za tu Romer Safefix, isofix je dobra vec, ale vazne, vetsinou tu sedacku proste upevnis a pak uz jen pouzivas. Horsi je to v pripade, ze musis casto menit auta a sedacku vymenovat. Ja byla s Tobi spokojena a Anicka ji take ma rada. Ale podiv se v UK, vazne je to tam levnejsi....i veci na deti jako obleceni apod. Hlavne Next apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Azafato, to je velká sleva. Já bych neváhala a koupila ji. Sama jsem takhle s předstihem pár měsíců kupovala Maxi Cosi Tobi, pže byla ve slevě a vyplatilo se mi to. Tobi je skvělá. Teď jsem objednávala novou sedačku do manželova auta, protože si tu Maxi Cosi pořád přehazujeme z auta do auta. Dnes přišla, tak jsem na ní zvědavá. Ta už je větší, vydrží až do 12 let. Dasho, díky za ten odkaz. Jsem šokovaná, jaký sedačky neuspěly =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?