Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
@kristi jojo, tam, je to 1700m2 před chatou, takže zatím je super, že nám tam nevystaví ty příšerné baráky, co tam byly původně v plánu a do budoucna tam asi něco postavíme my
Odpovědět
@baarca tak z nás komplex rozhodně neměj, my se snažíme ten pozemek koupit už tři roky, takže to nebyla žádná akce jako teď nápad, šup na to, ale spíš se nám to konečně podařilo a to jen díky tomu, že ta firma nemá peníze a ty naše se jim hodí jinak úplně půvpdně jsme vyjednávali s jednou sousedkou, keteré jsme nabízeli za ten její dost nemožnej pozemek královský peníze, ale ona je že je to málo a že nám to prodat nechce no a teď jí za to realitka nabídla 1/3 toho, co my, takže prohloupila, baba jedna, možná nám to ještě nakonec jednou prodá, no, ale teď to nechcem, že jo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec fatboy zatím nebude. Nějak pořád nejsem rozhodnutá a jak to není srdcovka, není to nikdy ono. Zato z koberce jsme všichni nadšení a pořád se na něm válíme :-D Navíc, přemýšlím i nad tím, jak do pokojíku dostat dvě postele a pak by ten fatboy asi už překážel. Už se těším, že příští týden snad už bude Mates oficálně uznán a budeme moci zase normálně fungovat. On teda se už za zdravého považuje a dohání, co zameškal v jídle, když pár dní moc nejedl. A chci ruční vysavač, ty věčné drobky všude mě zničí.
Odpovědět
Tak to jo, když jsi si tím fatboyem nebyla jistá, aspoň nebude zaclánět. U nás by taková věc uplatnění neměla taky. Co se těch postelí týče, tak konečná cena té Am. je 25k, jak jsi chtěla vědět. Ale samo to nejsou dvě. Byla jsem se dívat v tom Space4kids na ten "úžasnej" nábytek, co se nám všem tak líbí na obrázkách a z čeho jsem brala inspioraci pro Amálčin pokoj. No byla jsem teda překvapená, jak je to zpracované. Překližka, čumej z toho šrouby, no brrr Jdete někdo na For Arch? Já jo Já zas uvažuju a to vážně o robotickým vysavači, jsem rozhodnutá ho koupit.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem trosku nemocna a Mia je uplne,takze nevim, zda For arch dam, listky mam, tak uvidime, jak nam bude. robotickyho koupime nejdriv rodicum k vanocum a pak asi i me, drobky mame porad vsude
Odpovědět
tak já byla už dneska a zajímavý lux taky dostanou naši k Vánocům, ale nějakej levnější, my si vezmeme toho fakt robota
Odpovědět
Profilova fotka
no, my vezmeme asi tenhle na zkousku a sobe pak uvidim http://www.mall.cz/roboticke-vysavace...
Odpovědět
Profilova fotka
No, to si počkám na reference. Já chci teď něco na vysávání drobků po jídle, sedačky, kočárku a tak, takže ten ruční.
Odpovědět
my vezmeme taky roombu, ale tu nejlepší, než má více virtuálních zdí a je to fakt robot, kdežto tahle jezdí náhodně jinak vyzkoušeno u kamarádky a super na for archu měli dvě jiné značky, ale nepřesvědčilo mě to ten co dávala kristi odkaz bych vzala asi našim
Odpovědět
Profilova fotka
My robota nepotřebujeme :-D
Odpovědět
@baarca jéééé, nechce se stavit taky u nás???? :-D :-D :-D my ho teda potřebujeme, fotku amálky u jídla radši dávat nebudu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Zatím si ten podklad budeme schovávat, ale za pár let se o něj holky poperou :-D :-D :-D Chtěla bych se juknout na Designblok, alespoň tady v Holešovicích, jen nevím, co na to Mates. A zase bych tam raději šla během týdne, to bude o hodně míň lidí. A jsem pěkně naštvaná, protože Mates začal naprosto bojkotovat kočárek. V golfkách to je trochu lepší, ale taky ne ideál. On už chodí a běhá parádně, je schopný chodit celé odpoledne, ale zásadně ne za ruku a zásadně ne tam, kam je potřeba.
Odpovědět
Článek se načítá
@baarca amálka bude stát v první řadě :-D :-D :-D :-D kočárek blbý, ale říkaly mi i jiný holky, ono je to asi období, naučil se chodit, tak coby se vozil, že jo, snad to přejde já byla na tom dětským veletrhu s amís ve čt, to šlo a pak sama v sobotu s mámou a to byl teda masakr lidí, hrůza, děs a běs, ale máme hračky na Vánoce a narozky
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky, jsme zpet z dovci a teda Egypt nedoporucuju, moc vedro, moc otravni chlapi a vubec, proste mi ta arabska mentalita nesedi
Odpovědět
@kristi neboj, tam by me nedostali ani parem volu :-D mně ta mentalita nevadi, ale egypt je speciálně děsivej, znám z letadla ;-) tak holky, robot vybranej, už ho brzo objednáme
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, zkusime jeste max. Turecko, to je prej jako lepsi, i kdyz nevim, cemu verit...kua tenhle hotel mel 91% spokojenych klientu, nechapu to....
Odpovědět
@kristi každej čeká něco jiného totiž
Odpovědět
Profilova fotka
to mas pravdu zitra mame schuzku s architektem, uz by mel privest nejake obrazky, tak jsem zvedava
Odpovědět
tak to my pak řekni, já potřebuju teď taky architekta, kvůli studii, tak mě pak zajímá cena atp
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to jsem na architekta taky zvědavá. Já bych do Egypta taky nejela, my jsme na chladnější oblasti. Spíš doufám, že třeba někdy vyjde nějaká Skandinávie. Ale Turecko si kolegové celkem chválili, ale fakt nevím, doporučovat nemůžu. Kočárek je blbej, on už Mates naprosto bez problémů chodí, ale pořád běhá do silnice a pak. Kdybychom byli na dědině, tak už chodíme bez něj, ale tady se nedá. Dárky pro Mates vymyšlené mám a budu objednávat na netu. Horší je to s dárky pro dospěláky, to nějak nevím a žádný veletrh nepomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca to jsem si taky rikala, priste si dam radsi nejaky Svedsko, Dansko a pod.....tam je urcite taky krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
architekt me nadchl, mam 8!!! navrhu jak by se to mohlo udelat, no masakr...vubec nevim, kde zacit, priznam se, ze mam jednoho tezkyho favorita, kterej by potreboval jen nejake mensi korekce, jinak se mi libi mooooooc :-) :-) :-)
Odpovědět
@kristi Jo? a už ti řekl, kolik za to chce a kdo to vůbec je, za jaké firmy? Ukaž ukaž, cos vybrala!
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata nemam to jak ukazat, mam to jen na papire uz jsem to hazela driv, kdo to dela... www.europrojekta.cz :-)
Odpovědět
@kristi jo to jsem koukala, ale píšou tam, že jsou z brna............... tam by se mi jet nechtělo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata vsak ja tam nejezdim, oni stavi hodne v Pze a okoli, takze tady byvaji kazdy tyden 8-)
Odpovědět
@kristi jojo, tak to asi taky využiju ;-) jen mě ještě zajímá, kolik ten projekt stojí? % z ceny domu, nebo jak? neb už jsem sylšela milion historek o šílených architektech teda............ stovky tisíc lítaj vzduchem :-o Amíska má pokojíček!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Evi, ja jeste nevim, nemyslim si, ze by kluci z Brna byli nejak silene predrazeny, pocitam 100tis. vic mu nedam, zatim jsme se nebavili,tak fakt nevim
Odpovědět
@kristi jasný, no, ono já mám dvě nepříjemný zkušenosti, jedna z nich je, že cca před půl rokem se k P objednal architekt, ten chodil do kanclu, mluvil, mluvil, pak předložil nějaké skicy interiéru a fakturu na 600tis. kč, že prý "bádal" 600 hod á 1000 kč! Ta druhá je podobná, architektka říkala všechno možný, pak předložila štěk a chtěla 150tis( před 10 lety), takže tak. Proto se ptám ;-) Ale zavolám si tam, domluvím taky schůzku a uvidíme ;-) Máš na ně nějaký reference, nebos to našla na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem na netu, libilo se mi, co a jak delaji....jinak se s nima zatim jedna skvele
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?