Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
@kristi posíláme pohlazeníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata hodny holky, dekujeme.... ve st mame dalsi rande a brnakama, tak jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jak? u nas dobre, bez cipku, nejradsi bych sla ven uvazujem i o tomhle http://www.helicave.cz/index.php
Odpovědět
@kristi jůůůů, ten sklep vypadá hodně dobře ;-) ;-) u nás už Amíska v pořádku, byt stále polomokrej a plnej dělníků, už mi leze na nervy kdokoliv, kdo překročí práh a netykáme si :-o :-o :-o Nejsem nějaká zaujatá, ale těch smrdutejch dělňasů páchnoucích po cigaretách a neumytejch nohách mám už fakt po krk, nevím, kdy to skončí. Stále ještě nemáme vyřešené zatékání z terasy, mokrá zeď kolem okna a s tím související zničená podlaha atd atd atd............... Do toho nám opravují truhlíky na balkonech, z toho je bordel všude, tím pádem musí chodit uklízečka 2x týdně, takže další persona, do toho se doělává Amísčin pokoj, kde se zjistil křivej strop, kterej se třeba opravit......... nějak mi to přerůstá přes hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ahoj, tak sklep ne, chteji za to nejmene 400-500tis. to ani v zivote nepropijem, takze nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Jé, to je škoda, sklep vypadá super. Ale souhlas, že za tuhle částku si to víno můžete nechat skladovat někde jinde. A dobře, že je Mia už lepší @azafata Jéžiš, to se toho nějak nakupilo. Tak přeju, ať se to rychle vyřeší. Jsem si říkala, že jsme se dlouho neviděly. Amálka už musí být veliká holka. U nás teda taky řádí zuby - spodní trojky. Už se to táhle snad měsíc a je to fakt děs.
Odpovědět
Profilova fotka
teda Evi, vy toho mate a clovek by si rekl, ze za ty penize bude ten byt v poradku, to je pech :-| my meli vcera dalsi schuzku s arch. a dost dobry. myslim, ze priste uz to bude fak to ONO 8-)
Odpovědět
üááá, tak to bych si ten sklípek taky odpustila a to jsem schopná utratit za cokoliv :-o Já bych ráda podsklepenej dům, připadne mi takovej stabilnější a lepčejší, ale to se všechno uvidí jedem s Amálkou k našim, Petr je v Paříži, takže budu mít chvíli od bytu pokoj Včera dokončili Amálčin pokoj snad kompletně (nepočítám křivej strop), takže tam postupně uklidíme veěci a bude aspoň něco z krku. No jasně! Amálka už je velká holka, navrhuju srazík, né??? Jinak jako už nám tady řádí Central Group se svým 14-ti patrovým barákem, no, slyším to, ne že ne
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Fakt už to staví? No, to je pech. SNad to alespoň bude nějaká rychlostavba, když to je Central Group. Tak co dát nějakou odpolední kavárnu, kde by byl nějaký koutek pro děti, aby se zabavily?
Odpovědět
Profilova fotka
my bychom meli mit kus sklepa v tom zahradnim domku, s kuchyni, pergolou atd....tam by se nam par lahvi melo vlezt.... a to cely by melo stat mene nez ten sklipek ty jo, to jsem zvedava, kdo si ty byty koupi
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi tak až teď koukám na ty návrhy. Vypadá to super. Pár malých úprav, jak se píše v komentářích, a bude to dokonalý ;-) A zahradní domek s kuchyní a pergolou...hmm..to zní báječně. Já vždycky obdivuju tu venkovní kuchyň u toho Itala, jak vaří v tv.
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi jj, kdybych itala nevidela,asi by me to nenapadlo, jenze v lete chcem byt venku a ne furt jen nosit sem a tam nejaky nadobi, chtela jsem to mit venku.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nasla jsem jednu krasnou kuchyn u tchyne ve vsi, mrknete do alba ;-)
Odpovědět
@kristi do kterého?? jako tu venkovní? mně se ty venkovní kuchyně líbí, ale ne v našich podmínkách, dovedu si jí představit někde na jihu, to jo
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata tak ono je to zastreseny a ze dvou stran chraneny proti vetru desti - v zime tam stejne varit nebudes, max. udit v udirne foto je tady, mezi grilem a udirnou je normalne tak metr misto a tam ma pani drez a asi i nejaky plyn. varic, to jsem z dalky nevidela http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k...
Odpovědět
@kristi JJ, to jsem viděla, vypadá to dobře, jak je to zastřešený Právě, že bych tam v zimě nevařila, tak nevím, jestli to není moc peněz........... A co na to spotřebiče a tak......... Minimálně tam člověk musí mít lednici, vařič a asi nějakej fajnovej gril, no, k tomu už je to na dřez a ještě lépe myčku......No a už to skáče :-o :-o :-o Náš velkej kamarád má kuchyň takovou, ale je v postatě celá pod střechou, neb patří k wellnessu a pak má ještě úžasný místo s grilem, co jsme mu koupili, tak ho akorát dodělal, ale teda peněz to stálo šílenejch, pěkný je to moc Ve Šp rodiče ex měli taky venkovní kuchyni, obrovskou, totálně vybavenou, ale v ní vařili skoro celý rok, tak to se zas vyplatilo
Odpovědět
Já začala teď mrkat po nějakým bytě pro Amálku, jsem zvědavá, jestli by nadšení vydrží, to cenově dostupný je někdy dost hrůza a děsně se toho prodává v přízemí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ono je to o tom, jak si to vybavis....uvidime, zda bude plyn. gril jakoby zabudovanej tam nebo zda udelame vyzdenej...mycka rozhodne nebude, pac to neni v zime jak uchovat,tak tech par taliru umeju ve drezu a ty spinavy veci hodim do mycky doma. Lednicka je jasna, staci mensi, to je za pakatel....tak snad to zmakneme. to se Amy ma, ze bude mit byt....my si asi nechame deti doma az do smrti, nebo dostanou barak a my pujdem nekde do bytu...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Super nápad, ale já bych to taky viděla tak na ten gril, ledničku a dřez maximálně, ne? Pak ještě nějaké vozík, kam naházíš nádobí a odvežeš do myčky domů. @azafata Tak to Amálka nebude mít u Matese už žádnou konkurenci, když bude mít byt :-D Vysávání mu fakt už jde, ještě ho naučíme vařit, prát a žehlit, aby získal body :-D :-D :-D Přijde mi ale, že jsou zatím pořád ty ceny bytů v Praze hrozně vyšponované. Zrovna dneska na to byl článek, že se v Praze vyplatí víc pronájem než vlastní bydlení. Takže nevím, já bych asi do bytu teď neinvestovala, i když u nás to stejně není reálné.
Odpovědět
@baarca Jéé, Baru, prozatím Matýskovi nic neříkej, Amálka ho bude lovit na hezké oči, neb byt není a nevím, jestli bude. Mně připadla dobrá doba na koupi bytu, ale představovala jsem si, že vezmeme hypo a pronajmem to a než Amíska dospěje, byt se zaplatí a ona ho buď prodá, nebo předělá, měla jsem na mysli ale nějakejch 40-50m za slušný peníze. Dneska jsme se byly na tři byty podívat, ale byly dosti tragický, za ty prachy. Sice super lokalita, ale maličkatý, to, že byly hnusný, to by mi netrápilo, ale zvláštní vztahy v domě a metr vycházel na nějakých 50tis. kč, což teda ani omylem za tu ruinu. V pondělí jdem na další, když to bude všechno zoufalý, tak se na to vyprdnem, to je jasný. Ta kuchyně.............. Já nevím, já dala myčku i na chatu a tam se mi hodí snad ještě víc, než doma. Koupila jsem jí za 1800kč v bazaru a jak jsem za ní ráda, neb když se nám tam sjede třeba 6 lidí a vařím a servíruju, tak je nádobí hora.......... Samo, že to můžeš donést do myčky domů, záleží, jak daleko to bude. S rostoucím věkem zpohodlňuju. Plus mám dámy pocit, že žiju na nějaký jiný planětě či co. Nechala jsem si pro Amálku udělat nabídku na záclony a závěsy do pokojíka, jsou to dvě okna a jako 40tis.?????? To jsem málem upadla, fakt. Takže to asi ušiju sama :-o :-o :-o No, a nebo Ikea, ale to se mi nechtělo................. :-( A máme nabídku na klimatizaci. taky raketa, ale to mě nepřekvapuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca copak to ctu na FB????? :-) jeslti jsem to pochopila dobre, tak obrovska gratulace ;-) @azafata ja myslim,ze koupe bytu jako investice na dalsich 20 leet se ted asi fakt nevyplati - blby najemnici a uz jedes
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata neuveritelna cena za zaclony, to jsou nejak specialni nebo co? ji kup nejaky fesny v Nextu, maji tam krasny http://www.next.co.uk/shopping/homewa... http://www.next.co.uk/shopping/homewa... http://www.next.co.uk/shopping/homewa...
Odpovědět
Baru, jsem četla něco na FB x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
@kristi No..................... my máme nájemníky ve dvou bytech a dobrý, jak je byt pěknej a na dobrým místě, někoho vždycky najdeš, potíž je ale v ceně. Musí se to vyplatit tak, abys mohla nabídnout solidní nájem. Co jsem viděla dneska, tak to by se nezaplatilo ani za třicet let :-o :-o :-o Záěsy krásný, koukala jsem se už i v UK, ale ty rozměry.......... Ty záclony nebyly speciální, byly krásný a tak cena látky je vysoká, ale zase ne tolik, aby to mělo stát 40tis., že, to jako fakt nekrademe :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi @azafata Jojo, už je to tak :-D Proto jsem poslední dobou nějaká neschopná :-N Akorát bych spala a teda s prací už toho mívám celkem dost. Květnové miminko se nám osvědčilo, tak to zase bude květen :-D Závěsy za 40t aby snad byly vyšívané zlatem, ne? My máme teda Ikeu :-N nicméně cena 500 za látku a 170 za ušití.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca tak supeeeeer, sikulky a krasne nacasovano a co ty Evi, vy nic?
Odpovědět
Profilova fotka
kam jit v Pze na dobry sushi?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Já byla jednou s klientem v Planet Sushi na Smíchově a moc dobré. Ale už je to celkem dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem uplne odbocila...takze jsi tedka tak 12tt? nebo jak dlouho? a vsechno v poradku?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Přesně 12+2, termín na 15.5., teda jen podle UTZ, páč jsem ještě ani neměla menzes :-N Dneska jsem byla na NT ultrazvuku a mimčo by mělo být naprosto v pořádku. Břicho mám obří, okamžitě se vyvalilo ven :-N Za začátku byly trochu komplikace, ale naštěstí to dvojka přestála v pohodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?