Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
http://www.invelt.com/nove-vozy/?star...
Odpovědět
Profilova fotka
to je dost teda, to jsem myslela, ze to nebude tolik, tak v tom pripade je to jasna volba
Odpovědět
@kristi no, to je možný, ale dva miliony na auto fakt nemám, beru rodičák, že, takže ani úvěr by to nespravil :-D :-D :-D tyhle auta jsou tak drahý, že i kdybys do toho sypala hodně, tak nedosáhneš ceny nového, superb je úplně něco jinýho, tam si to představit dovedu koupí se určitě ojetý, to je jasný, na nový jsem ani nepomejšlela, na to normální člověk prostě nemá, rozhodně ne jako na druhé auto
Odpovědět
Profilova fotka
mas recht...ja si neuvedomila, ze nam jeste vratej DPH, takze jsme s cenou trosku jinde ;-)
Odpovědět
@kristi my máme krásnou sedmičku jako rodinný auto, tý jsou tři roky a všude nás doveze teď potřebuju něco pro mě, abych v tom mohla vozit věci, dítě, pak dvě děti atd a zaparkovala s tím u krámu atp....... zatím jezdím v tom starým třídvéřáku, ale je to vážně nepraktický, musí se to vyřešit ty máš tu růžovou fiestu už?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, mne zustane Octavka....na Robu uz ceka novej Tuareg ;-)
Odpovědět
@kristi to je to porsche?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to jo WV ;-)
Odpovědět
aha, počkat, já vím, taky takový vysoký myslím, ne? nechtěl nějaký porsche? nebo nevím, já autům nerozumím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jj, takovy vysoky....off road..neco jako porsche ale o mega levnejsi a v lepsi vybave :-D
Odpovědět
@kristi chápu, vím, jak vypadá já uvidím, co nakonec pořídím, ale mám ty dva favority dneska nám našli díru v terase, tak snad už nepoteče, je to na budku, táhne se to už skoro rok :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak hura, snad uz nepotece ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdravim, devcata.....kdypak ma Amalka narozeniny???? jsem to asi prosvihla jinak prvni pohledy zvenku uz jsou v albu ;-)
Odpovědět
@kristi 27.11., ještě neměla jinak pořád ještě nosí to tvý triko, výhoda hubenejch dětí :-D do alba jdu mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis to, my taky nosime vsechno dost dlouho :-)
Odpovědět
@kristi vyste taky hubený :-D dům pěknej, hodně oken, ale co je to tam za komínek? ten se mi moc nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
kominek je od krbu....mrkni tady do pudorysu, at vidis, kde je presne.....prakticky neni videt odnikud http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k...
Odpovědět
no ale od té garáže trochu jo :-| to bych ještě pořešila
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Tak snad se konečně vyřeší ta terasa. Ať vám jarní tání nenateče do bytu. Koukám, že řešíte auta, já bych snad ani svoje nechtěla, nedokázala bych se o něj starat. Ale zase u nás je v pohodě to, že Míra do práce auto skoro vůbec nebere, takže ho mám víceméně k dispozici pořád já. Taky jsem zrovna myslela na to, že se Amálce blíží narozeniny. To budou oslavy, co? Mates teda už vyžle není, ale lecos mu taky vydrží dlouho. Třeba teď ještě nosí jeden svetr z Nextu ve velikosti 74, který měl už loňské Vánoce. Jen z kalhot vyroste vždycky brzo :-) Mně ten komínek nepřijde nějak moc rušivý, ale zaleží z jakého bude materiálu, ale nepředpokládám, že by zrovna na sebe poutal pozornost. Tak jsem už alespoň rozhodnutá, že k Matesovi půjde určitě už velká postel. Už jen vymyslet jaká :-N Evi, na kolik vyšla ta Amálčina, prosím? Pro orientaci.
Odpovědět
@baarca o terase už nechci slyšet, stále ještě je sundanej parapet a vypadá to hnusně, musí se předělat i podlaha atd......... amálce je rok za týden, v sobotu, jojo, oslavy budou , ale jen babičky, žádný balonky, kupa dětí a nic podobnýho, na to si počkáme, až bude větší já zas si nedovedu představit, že bych svý auto neměla, jsem na něj zvyklá, že ho mám a je jen moje, mně vadí i jinak nastavený sedadlo, nebo, když mi, nedej bože, někdo přeladí rádio :-D :-D to bych vyletěla z kůže :-D postel stála 25 plus dph
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mame auto doma, reknu vam je to super....nejlepsi je to stresni okno pres celou strechu, clovek vidi krasne nahoru a nejvic se tesim, na pamet sedacek, uz to nebudu muset furt prestelovavat zitra valime na hory, snad uz neco nasnezilo, aspon na snehulaka :-)
Odpovědět
@kristi no to jste šikovní :-) u nís je s autem taky vývoj, možná mi dají do kupy to stříbrný a nechám si ho, to bych brala nejvíc x-) Pamět sedaček atd, to je na mě moc, já nejsem schopná v našem autě ani to pořádně nastavit, natož používat takovýhle funkce, mě to spíš s..e :-D , než těší, já jsem na tohle fakt tele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si to nastavis jen jednou a pak jen zmacknes cudlik, uplne jednoduchy.. ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi gratuluji k novému autu! V tom se musí parádně jezdit :-) @azafata já se taky můžu zbláznit, když mi někdo přeladí rádio. Zrovna minulý týden si půjčil moje auto táta..já pak po něm někam jela a z rádia na mě hučelo country radio a českej rozhlas ]-( Jsem pěkně běsnila. Tu paměť sedaček bych ocenila. Mi to trvá, než si to zase přešteluju podle sebe.
Odpovědět
@kristi no, jednoduchý možná, když jedem na delší cestu a mně nevyhovuje sedadlo, musí se zastavit a nastaví ho Petr, já skutečně nejsem schopná, púrohýbá se to na několika částech a to je na mě moc :-| natož ukládat něco do paměti, to nemám školy :-D :-D naštěstí pro mě, skoro nikoho nevozíme, takže u petra jsou sedadla furt stejně, jsme i podobně velký, takže sednem a jedem a u mě úplně, nepučuju
Odpovědět
@alodi o ano, na rádio jsem alergická nejvíc, jak na něj někdo sáhne u nás je to ale naštěstí buď rádio kiss na předvolbě 5 a nebo beat na 6, to přežiju, jak tam ale pustí český rozhlas 2 radiožurnál, vyletěla bych vzteky okýnkem asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, tak Mia posloucha jedine E2 a ja Expres, mrcha mala hnedka pozna, kdyz to preladim jsme prave byli na veceri v Sasazu, jsem totalne KO ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem mela dneska dalsi!!! schůzku a arch. a super, jeste jsme to dost prekopali, oni nejak zmenili normy na krbovy kominy, takze jsme tam vymysleli jeste uplne jiny okna atd....zitra bych to mela mit v PDF, tak snad to semka budu moct hodit ;-)
Odpovědět
@kristi tak se těšíme
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak to taky gratuluju k autu, ať se dobře jezdí a nikdo ti ho neodře. K sedačce, my máme nastavování jednoduché - já nejvíc, co to jde, dopředu a nahoru, Míra nejvíc, co to jde, dozadu a dolů :-D Horší jsou zrcátka, ale nějak mi to neva. Do Sasazu se musíme někdy vypravit, když to tu máme skoro u nosu. Jsme ostudy, teď se skoro nikam nedostaneme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?