Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca diky Baru, jezdi krasne, i kdyz je od pondelka v servisu :-D :-D :-D my jsme byli na veceri i s Miou, tam je to rychlovka, za 1,5h jdes a pohoda.... mrknete do alba, uz je tam pan DŮM!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Ale copak s ním je? Dům super, a jak vevnitř, už nějak podle toho předchozího návrhu? Já jsem dneska myslela, že vypustím duši, když jsem táhla kočárek k metru, abych ráno odvezla Matese. Takové ty ideály, jak se v těhotenství má člověk šetřit, jdou jaksi u druhého trochu stranou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca nejaky nataceni svetel v zatackach.....zatim nevedi, kde je zakopanej pes vnitrky zustavaji dle poslednich navrhu, nic moc se nemeni, az na ty okna vsude v kolikatym jsi tydnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi 17tt, nějak rychle to utíká. Břicho mám teda obří, vidět to na mně bylo už tak od toho 12tt. Přitom teďka mám nahoře tak 1,5 kg =-) Nějak jak jsem ještě byla od Matese zhubnutá a svaly jsou povolené, břiško leze okamžitě ven.
Odpovědět
cože je tu tak mrtvo, ženský???? baru: už víš, jakou barvu dupaček budeš pořizovat? jsem napnutá máme nové roletky, postavenej stromek, vánoční výzdobu a snad i pohodu, co vy, jak pokračují návrhy, kristi?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, ja vubec nestiham - a kdo jo? no, u nas mame stromek od Mikulase, nejaka ta vyzdoba taky je, ale jelikoz jedem na svatky ke tchanovcum, tak to ani tak moc nema smysl, uklizeno taky moc nemam, darky zabaleny atky ne, spis jeste furt ocumuju co a kde, zdaleka nemame vse prave mi vcera volal arch.,ze uz ma uplne hotovou studii, ale uvidime se az po novym roce. Povidal, ze jeslti to postavime, tak uz se s nama nikdo nebude kamaradit :-D :-D Baru, tak jak???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, no právě sem koukám, že vám musím napsat tu novinu: včera jsem byla na ultrazvuku a mimčo je naprosto v pořádku, má vše, co má mít, jen to, co mají kluci navíc, chybí :-D Takže prý holčička x-) Teda doktor si nechával zadní vrátka, že prý na 98%, ale určo bude. Teda vy jedete s vánoční výzdobou, my stromek budeme zdobit až zítra společně, vždycky jsme to tak dělali. Já teď akorát zadělala na vánočku a uklízet budu dneska večer, protože dřív to s Matesem nemá smysl. Jen bohužel akorát před 3 dny začal Mates kašlat, včera večer teploty, tak jsme raději vyrazili k doktorce a má něco na průduškách, takže jsme opět na sirupech a ATB :-S A budeme muset rušit vánoční návštěvy.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mooooooc gratuluju, to je super. Sice nevim, co jste si prali, ale parecek je super ;-) a at je Matyskovi brzo lepe
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Takhle by to bylo přesně podle plánu - starší kluk a mladší holka. Takže snad to fakt vyjde.
Odpovědět
@baarca jůůůůůů, to je bájo, že je to holčička x-) x-) x-) holky, šťastný Vánoce, se zase ozveme ať je Matýskovi lépe hlavně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přejeme krásné Vánoce, ať si to s prckama pěkně užijtete, s nima je stejně mnohem zábavnější :-) Mates je už bez horečky, takže snad to je na dobré cestě.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata @azafata @baarca Ahojda holky, prejeme Vam vsem krasne Vanoce, hodne darecku a rozsvicenych ocicek Vasich prcku. Uzijte si to. Kristýna, Mia a Robert
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, zdravím v novém roce a doufám, že jste do něj dobře vstoupily ;-) Já se hnedka tenhle týden musím konečně vrhnout na výběr postele pro Matese. A taky musíme nějak vyřešit ukládání hraček, od Vánoc jsme zavalení. Tak snad budu moci brzy podat nějaké zprávy, jak postupujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, my jsem vstoupili perfektne, vse se nam moc vyvedlo a to same samozrejme prejeme i Vam a to po cely rok dneka jsem "vyhodila" 3 pytle hracek, tak to aspon mame kam davat, takze ja jsem v klidku, ale fakt se tesim, ze jednou budem ve vetsim, uz me to vecny organizovani moc nebavi jsem se rozhodla, ze doma asi zrusime krb....je s tim hafo prace a efekt to pro barak stejne mit nebude, tak si tam dame nejakej jen prenaseci bio krb, je jich spousta a jsou krasny, a si i myslim, ze se tam bude vic hodit tahat drevo, sekat, vysavat krb a toho bordelu.....na to nemam a Rob by to nedelal
Odpovědět
@kristi cau zensky ;-) Kristi, ja bxch krb brala. Do bytu ne, protoze to je fakt vopruz s tim drevem a jeho skladovanim atakdale, ale do baraku se mi libi, drevo se da koupit uz pripravene, je sice drazsi, ale je okamzite k pouziti bez prace a co se tyce vymetani popela, jsou na to takove separatory, co se nasadi na vysavac a pak se t vlastne jen vysaje Ja teplo z ohne miluju, to se nicim nenahradi Jinak my stale jeste zarizujeme a zda se, ze to nema konce, vubec jsem si nedovedla predstavit, ze zaridit jeden byt bude takova prace, kristi, to bude s tim barakem, uaaa V utery privezou rimsko rolety do obyvaku, uz je mame nahore a japonsky roletky v pracovne a u Amalky, takze z tohodle bude zbyvat jeste zaclona k Amalce, ta je objednana a pak takove zavesove pruhy do obyvaku a bylo by to. Mame objednanej lustr, je ve vyrobe, ale ceka se na posudek statika, jestli to unese strop a jak se bude kotvit. Pak se snazim sehnat kuchynare, aby nam dodelal kuchyn, chci poridit skrine az ke stene a koupit parni troubu a kavovar. Akorat nam nejak nejde spustit akci, je moc vytizenej, nebo co. @baarca Baru, tak jak s tou posteli? My uz si na te Amalcine hrajeme, tak myslim, ze velka je dobra volba. Vubec, jak se bude holcicka jmenovat????
Odpovědět
@baarca my mame na hracky skrine, ale povetsinou se vsechny pouzivaj a mame je nahazene v tech krabicich z Ikea s koleckama, je to laciny, celkem hezky a da se do toho i vlezt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ahojda, no ja uz se s tim krbem rozhodla, mne to staci na chalupe na horach, za ten efekt, kterej si dopreju 30x v roce mi to fakt nestoji, krome toho i ty biokrby vydavaji teplo okolo 3kW, takze zase tak strasnej rozdil to nebude, nehlede na komfort uzivani. Architektovi jsem oznamila a hotovo, dal se s tim nebudu patlat ja se zarizovani nebojim, spis se bojim ty stavby, dovnitr se to podle me da predzaridit dost dopredu, ja uz tak nejak vidim jak a co kde chci, takze takova silenost to asi nebude a ja asi nejsem tak narocna jako ty, treba kristalovej lustr by mi tam vubec nesedel co jsme se bavili s arch. tak stropy by mely byt asi z pohledoveho betonu, fakt to bude asi dost hodne studeny a moderni + to teplo domova udelam ja taky uvazuji o kuchyni az do stropu, mista neni nikdy dost
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Postel je zatím favorit tahle http://www.gazel.cz/index.asp?modul=p..., ale v buku. Mají teďka 15% slevu a i rychlé dodání do 2 týdnů, jediné mínus je, že bych raději dub, ale ten nedělají. Ještě kouknu na Javorinu, ale ta zase není zamýšlená přímo pro děti takže nemá úložný prostor, ani ty postranice. Jméno je nějak komplikované, já jsem dala asi 10 návrhů, na ty Míra nereagoval a sám nic nenavrhl. Tož zatím to je v procesu. A ty boxíky na kolečkách z Ikey taky máme dva, ale chtěla bych raději už něco jako skříňku, aby to bylo lépe uspořádané. A do velké skříně provozní hračky nechci dávat, aby si je mohl Mates sám brát a uklízet. Teda na ten lustr jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis to vyznelo blbe jak jsem napsala, ze nejsem narocna jak ty, Evi....na papire to je jiny nez bych to rekla, takze velkej smajlik k tomu ;-) :-)
Odpovědět
@baarca tak ta postel se mi libi, ta je jak ta pro Amalku, dva supliky dole. Jsou hluboke plne, ze jo? V jednom mam zatim pleny, protoze na posteli prebalujeme a v druhem jsou uz nejaky hracky vice mene bordel Lustr bude vypadat jako slunce, jantarovo-cervene
Odpovědět
@kristi ok, uz mlcim
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata uffff. Taky jsem na nej zvedava, vy na to tam mate krasnej prostor....a ja myslela,ze kristal je jen jako prusvitnej, proste ta klasika :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Jojo, šuplíky jsou po celé šířce postele, i na celou výšku, a vyjíždějí na kolečkách. Já jeden šuplík využiju jako prádelník, popřípadě na nějaké mimosezoní oblečení, pokud se vleze. A druhý bude na hračky, to je jasné. A ty pleny, to je dobrý nápad ;-)
Odpovědět
@baarca tak to jsou stejne supliky, u nas jediny blby je, ze pred nima je ten koberec, takze kdyz chci vyjet s celym, musim ho nadzvednout, ale to jsem zatim delala tak dvakrat Pleny skvely, mam tam pleny, ubrousky a kremy a vzdycky kdyz oblikame, tak vysunu a vytahnu jednu Jsou fakt prostorny, se to nezda Jaky jmena jsi navrhla?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Tak u nás bude koberec dál, takže snad nebude zavazet. To mi jasné, že se tam toho nacpe spousta, proto je chci :-) No, asi už nebudu moc spekulovat a pořídím tuhle. Ještě vybrat matraci. Já jsem si původně říkala, že bych klidně vzala nějakou levnější, s Matesovo váhou zatím nemám smysl buhví jaká úžasná matrace a spíš bych se bála, že jí pak třeba v rámci bezplenkového nácviku počůrá nebo tak. Ale Míra, že prý na matraci nemůžeme šetřit, takže asi nakonec bude taky z JMP jako ty naše. Jen budu muset sehnat nějakou velikou nepropustnou podložku. No, jména, zatím se mi předběžně líbí: Sára, Stella, Magdaléna, Marianna, Marta, Nora, Karolína... no ještě bych něco vymyslela, zatím to jsou fakt jen nástřely a dost možná to bude ještě úplně jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Stella a Marianna :-)
Odpovědět
@baarca z tech se mi libi Sara Matraci jsem vzala moc peknou vhodnou pro dite, deti nemaji mit t zonove V scanquilt maji skvelej matracovej chranic absolutne nepropustnej, vyzkouseno ;-)
Odpovědět
@baarca marta nééé
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Hele Marta se nikomu nelíbí, ale mně jo :-D Jsem nějaká divná :-D
Odpovědět
@baarca predstav si, ze ji budes rikat marto, to néé Holcicka je nezna x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?