Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvidíme, jak bude něžná :-D Spíš očekávám, že bude zdatně sekundovat Matesovi ve zlobení ... Ale jak jsem psala, zatím to jsou velmi hrubé nástřely. Jediné štěstí je, že u holky uznal Míra, že jména typu Miroslava, Jaroslava a vůbec tyhle slavy dávat nebudeme, jak s tím blbnul u kluka :-N
Odpovědět
@baarca ty jo, to je fakt, mne jeste jednou hrozi "jaromir" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Fakt jo? To jsem netušila, že Petr je taky na tyhle jména. No, tak musíte mít další holčičku :-D Zítra jedeme mrknout na ty matrace.
Odpovědět
@baarca no fakt...... Sice jsme se pak shodli na Adamovi a byl i vyplnenej ve formulari, ale s Jaromirem neda pokoj a neda :-D Amalka je krtena Jaromira, tak si snad trochu splnil prani Druhou holcicku bych ale brala, i kdyz, je mi to jedno, holcicku uz mam, tak ted beru oboji, hlavne zdravy aby bylo Kamaradka ted dneska byla na odberu tech choriovych klku, je to strasny, to bych nechtela zazit :-(
Odpovědět
Na matrace se zkus taky podivat na slevy, ja ji koupila s 50% slevou za 3tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Tak to ještěže má Amálka druhé jméno ;-) Juj, tak to doufám, že je mimčo od kamarádky v pořádku, tohle jsou hrozné příběhy, když se zjistí nějaký problém |-| JMP má teď v lednu slevu 20%, tu mají často, ale jak se dá získat 50% netuším :-N Tos ulovila na nějaké výstavě nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si dneska chovala miminko od kamaradky, to je takova pohoda, jen to lezi a nic...obcas rve, obcas najist a obcas prebalit, pohoda jazz ;-)
Odpovědět
@baarca v po ji reknou predbezne vysledky Slevu 50% jsem nemela od JMP, ale jinde a ulovila jsem ji tak, ze jsem vzala matraci primo z fabriky, i my ji dovezli domu, nejak jsem to vytelefonovala, ale zacala jsem nejak z casopisu, tusim, v krame na dotaz mi rekli, ze doprava stoji 200 kc a kdyz jsem teda zavolala az do fabriky, byla doprava zdarma a jeste s 50% :-D Zkusim si najit, kde t bylo
Odpovědět
Tak jsem to nenasla, ale snad to bylo tropico? Jinak nam tedka v unoru dovezli matraci z Nolyma a ta taky byla objednana primo ve fabrice, delala se na miru do postylky Amalcine a spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli dopoledne v JMP a máme objednáno. Byla tam taková šikovná prodavačka :-N Hĺavně jsem vybrali takovou, co má dobré odvádět pot, protože Mates opravdu spí v létě výrazně hůř a dost se potí. Tak snad to pomůže :-N Taky mají nějakou krycí podložku, vypadala fakt dost dobře, hlavně se mi líbilo, že byla jako napínací prostěradlo, takže nehrozí nějaké posunutí nebo tak. Měla i moc příjemný povrch. Kuknu na ten scanquilt a pak se rozhodnu, připadě tuhle vezmeme, až budeme matraci vyzvedávat.
Odpovědět
@baarca no tak to jste sikovni My mame na nasich matracich ten matracovej chranic, je to dobry, napina se to v rozich, ale neni to zespoda pogumovany, takze to neni neoropustny Amalka ma zespoda pogumovanej, je to nahore frote a natahuje se to stejne, jako ten nas, akorat teda byl drazsi, stal ticku, ten nas sice taky, ale je na dvoupostel Matese uz budes ucit na velkou postel? Co nocnik, umi?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata V JMP měli za 800 a je to vodonepropustné a prý paropropustné, takže by to mělo dýchat, a na povrchu bavlněný úplet, takže příjemné na dotyk. Zespoda mi to příšlo, jak svrchňáky k plínkám, jen tenčí. A prý to mají ozkoušené v domově důchodů. Velkou postel chce postupně zkoušet, ať je postýlka pro miminko, ale nechci to samozřejmě nechat až těsně před porodem. S nočníkem jsme pořád tam, kde před půlrokem. Když ho tam dám a není zrovna úplně čerstvě vyčůraný, tak se vyčůrá, ale nehlásí nic ani před ani po. ALe to už musím nechat na něm, aby mu to došlo. Vy už jste taky zkoušeli?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@azafata
Odpovědět
Profilova fotka
Mi to tu nějak blbne, tak se omlouvám, za ten druhý spam :-N
Odpovědět
@baarca jo tak to bude stejne, nebo podobne, jako ten scanquilt, taky je to jak plina Nocnik zkousime tu a tam, ale trosku mi tam breci a nechce na nem byt, tak nevim :-( jako nerekne si samozrejme, ale tak zaciname, mame takovej z ikea, tak nevim, jestli neni pro tu hubenou prdku blbej S postylkou my budem hodne dlouho asi, neb ami usina tak, ze sebou vsude mlati, ta by okamzite slitla, no, ale my postylku nepotrebujem, tak to zatim ani nerozmyslim
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata S tím nočníkem, tohle je takové asi nejblbější období. Mates od doby, co se pořádně rozlezl až do doby než už nějakou dobu chodil, vůbec nechtěl na nočníku posedět, protože se prostě potřeboval pořád pohybovat. A tuhle nočníkovou krizi s rozvojem motoriky měly snad všechny děti, co znám. U nás se to postupně zlepšilo tím, že Mates začal čůrat na stojáka. A zrovna ten ikeáckej nočník mi příjde celkem dobrý, Mates ho má u babičky. My teda doma máme od Rotho, hlavně protože má hodně zvednutý ten předek, to ale u holčičky nepotřebujete ;-) No, s postelí taky uvidíme, zda to vůbec bude fungovat. Ani se nebojím, že by spadl, na to je už opatrný, ale že z ní bude vylejzat a chodit za námi, se spíš obávám.
Odpovědět
@baarca to je fakt, ze Amalka chvili neposedi, lita furt jako drak, tak to asi bude tim, to me nenapadlo ;-) nu, nemame kam spechat, v lete bude trenink snazsi Mas pravdu, ze deti hodne chodi v noci za rodicema a lezou z postylek, tak kdyby to neslo, tak koupite jeste jednu postylku, ne?
Odpovědět
@baarca zalezi teda jakou dobu bude chtit porad byt v pohybu, chodi od listopadu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, jedna z variant
Odpovědět
@kristi moc hezky, jen se mi nelibi ta bila tyc tam vlevo
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata V létě to bude snaží, to určitě. Já si stejně nedovedu představit, že bychom teďka chodili ven bez plínky. @kristi Pěkné. To hnědé nahoře by bylo dřevo nebo barva? A ten komín mě taky ruší, ale chápu, že asi někde být musí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata @baarca nam se ten komin docela libi, ale vzhledem k tomu, ze asi fakt nebude krb, tak asi nebude ani komin ;-)
Odpovědět
@baarca plina by mohla brjt preventivni, kdyby nahodou No ale jeste nic nehrozi, ze Dneska nam namontovaoi roletky, jupii, krasa
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, tak my jedem na vylet - omrknout cizi ploty, stale totiz nevim, jaky by se mi libil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to vyreseny a to jsem fakt rada. Jinak ty domky jsou vsude na jedno brdo, fakt jeden jak druhej, akorat se lisej barvama :-(
Odpovědět
Mne se libej takovy kamenny ploty se drevem Jakej vyhral?
Odpovědět
Profilova fotka
klasika stipane tvarovky do vyse 195 cm http://www.plotovestudio.cz/ploty-plo...
Odpovědět
@kristi no to jsou ty, co se mi líběj, kámen a dřevo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nas bude jenom kamen, bez dreva....to je slozity na udrzbu - natirat atd se nam fakt moc nechce ;-)
Odpovědět
@kristi ale to bude spíš zeď???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?