Domy Atragen, Vilapark Hlubočinka - zkušenosti

16. čvn 20201

Dobrý den,
ti co z vás narazili na domy ze stránky - https://www.domy-atragen.cz nebo na "projekt" Vilapark Hlubočinka, kdy pozemky vlastní pan Rajter a prodává je pan Šejna, tak vzhledem ne jen k naším zkušenostem, tak koupi domu, či pouhou rezervaci domu tak NEDOPORUČUJEME a před ní vás tímto také VARUJEME. Po třech letech co jsme měli v rezervační smlouvě uvedenou konkrétní částku za dům, nám to následně zvedli o více jak 3 milióny korun (Upozorňuji, že ještě v době platnosti rezervační smlouvy!!! ) neboť firma Gapa Building s.r.o., která domy stavěla, tak zjistila, že pan Šejna si domy nekontroluje a že toho vlastně můžou využít, tak si nechali proplácet práci na stavbách, které tam vůbec neprovedli - proč ne? Pan Šejna i když on sám bydlí v Hlubočince a stavby měl za domem, nebyl natolik bystrý, aby si provedenou práci šel zkontrolovat, neboť pan Rajter je milionář a nejbohatší zemědělec, tak mu to bude asi stejně jedno, jestli střechu, která nebyla hotová, zaplatí třeba i triplicitně. Bohužel teď se sám dostal do finančních problémů a je trošku zmatený - a snaží se z toho všeho dostat a proto zvolili tuto cestu, že všem lidem, ceny zvýší o tři milióny - i těm co už v domě bydleli a nebyla ještě dokončená kolaudace (my jsme měli to štěstí, že dům nebyl ani po třech letech naštěstí dostavěný), aby si alespoň trošku vrátili to o co vlastní chybou přišli.
Navíc stavby domu netrvají rok, ale na domeček budete čekat třeba dva roky, nebo jak my, třeba i tři roky. Zvažte prosím, zda se i po tomto výše uvedeném, chcete s těmito lidmi dostat do nějaké hlubší konverzace, natož si od nich postavět dům. Pokud i přesto, hodně štěstí !

  • ahoj, bohužel jsme také narazili před více jak dva roky na tento projekt, vše se zdálo hezký i komunikace s mistrem Šejnou na jedničku, bohužel byl to jen lhář. Staví bez stavebního povolení a je Vám schopný říct, jak už pro něj jede, ale na úřadu Vám řeknou, že se jedná o černou stavbu, která musí zmizet... změnil nám několikrát termín dokončení stavby, bohužel jsme díky jeho slibům přišli o dost peněz za pronájem. Vůbec neměl problém nám říct a podepsat s námi dodatek ke smlouvě, at klidně prodáme náš byt, že se za 4 měsíce stěhujeme.. my jsme od projektu utekli ještě dřív než by nám tu černou stavbu zdražil o několik milionů, jako ostatním..ani bychom na tak velkou hypotéku nedosáhli, ale tyhle věci ho absolutně nezajímají.. pokud chcete bydlet a nečekat x let a pak kupovat něco mnohem dražšího, tak nedoporučuji!!!

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat