Jakou realitku vybrat? Podělte se o zkušenosti.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj. Chci se zeptat, přes jakou realitní kancelář jste kupovali/prodávali vaši nemovitost. Také nás to v nejbližší době čeká a tak ráda posbírám zkušenosti a rady na co si dát pozor. Díky
Odpovědět
1
30
31
@plutonka Dobrý den Muzu se zeptat na p.cernou. co byl za problem? My také řešíme a světe div se, nic se neděje. Můžete mě kontaktovat. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
My máme skvělé zkušenost s M&M reality. Patří mezi ty známější, takže bych neměla žádné obavy jak to často bývá. My osobně jsme měli všechno hladce a rychle vyřízené, takže spokojenost. Kdyby Vás zajímali nějaké recenze zákazníku tak jsem jich docela dost našla tady https://recenzezdarma.cz/m-m-reality-...
Odpovědět
Za nás rozhodně nemohu doporučit realitku Bidli. Poté, co nám jednou ukázali pozemek, nám co dva dny volali, že mají spoustu dalších zájemců a ať se rozhodujeme rychle. Dost trapné jednání, ale pozemek se nám líbil a tak jsme ho vzali i tak. Nicméně po podpisu rezervační smlouvy, kde si od nás vzali provizi 60 000, jsme je už ani neviděli. Vše řešil právník, kterého měl pokrýt rezervační poplatek a provize. Bohužel se po pár měsících ukázalo, že právník byl externista objednaný realitkou, a jelikož paní z realitky odmítla zaplatit za jím poskytnuté služby, nezbylo nám nic jiného, než zaplatit dalších 15 000 za právní služby. Paní z realitky byla hrozně překvapená, hrozně se omlouvala, plakala nám do telefonu, že to nemohla zaplatit, protože tolik peněz nemá a kdesi cosi, no naštvaní jsme byli příšerně. Nakonec jsme to nechali být, než se kvůli pár tisícům někde dohadovat, ale s touto realitkou už nechceme mít nikdy nic společného..
Odpovědět
Profilova fotka
Já už 3 nemovitosti koupil/prodal přes jednoho makléře z remaxu a teda dokonalost. Mám bohaté zkušenosti i s jinými, ale to se mnohdy nedá řict ani vstřicnost, natožpak profesionalita. Dle mě nejde tak o firmu jako o konkretniho makléře..Pokud chcete kontakt napiste zprávu. Je z Brna ale dělá široké okolí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím, zeptejte se ve svém okolí a uvidíte, třeba někdo má nějaké osobní reference, ty jsou vždy nejspolehlivější. Tady přikládám článek na toto téma: https://www.eurobydleni.cz/blog/vite-... . Snad Vám pomůže v rozhodování. 😉 😉 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim. Prosím, nemáte někdo aktuální zkušenosti s RK Top domov s.r.o.?
Odpovědět
Já mám super zkušenost s realiťáky z Kaktusu u nás ve Frýdku-Místku. Pomohli mi prodat chatu za dobrou cenu. Konkrétně jsem teda jednala s panem Šuniarem i Ryškou a super komunikace. Doporučuju. https://www.kaktusreality.cz/kontakt/...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu vědět, jestli jste nakonec využili služeb United real? Měli bychom od nich kupovat domek, který se ale bude teprve stavět. Předem děkuji za odpověď. Andrea
Odpovědět
Profilova fotka
@martinu25 Dobrý den, zjistili jste něco o nich? Chceme od nich také kupovat... Děkuji za info
Odpovědět
Profilova fotka
Tajovský reality S makléřem panem Křenkem jsem se dohodla na prohlídce domu, respektovala jsem jeho termín, který byl o týden později (prý dovolená a nechce z toho dělat majitelce průchoďák) a den před prohlídkou mi byla schůzka zrušena s tím, že "dům se rezervoval". O rezervaci, jak sám přiznal, věděl o tři dny dřív. Za těchto podmínek obvykle realitka přistupuje k dražbě, takže v tomto případě na tom zjevně prodělal i prodejce nemovitosti.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@veronika147 Dobrý den, koupili jste tedy dům od united real ? Zvažujeme taky koupi domu. Děkuji Hladíková
Odpovědět
Profilova fotka
Realitní agentka Mgr. Miroslava sedmilhářka Bauerová - Velmi neseriózní jednání. Dejte si na ni pozor! Na prohlídce domku slibuje, že první zájemce ho dostane. Žádné jiné podmínky řečeny nebyly. Tak já už na prohlídce říkám, že se mi líbí, že ho koupím, ať pošlou, co je třeba podepsat. Několikrát během prohlídky zaznělo z úst paní Bauerové, že její slovo platí, že jsem první, tak je domek můj. 2 hodiny po prohlídce už slovo paní Bauerové neplatí, a prý přednost dostal zájemce, který měl hotovost. Lidé, kteří nemají na účtu 5 000 000 v hotovosti, jsou podle paní Bauerové zřejmě nějaká nižší kasta, a s těmi se nejedná.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobry den, moze niekto doporucit Reality MIX? Su ok alebo nie? Planujem kupit byt v Prahe, Dakujem
Odpovědět
Z mé zkušenosti musím přidat recenzi na MM realitka. Podle mého bych ji ani nekontaktoval, zbytečně utracený čas. Vyžadují pouze exkluzivitu na cokoliv, a jejich smlouva je všechno možný jen ne příznivá pro jejich klienty. Za zprostředkování pronájmu si účtují 2 kompletní měsíční nájmy od majitele, no a až to s nimi podepíšete, připravte se na drsné jednání. Především vám ani telefon nebudou brát. 😵‍💫
Odpovědět
Profilova fotka
My máme skvělou zkušenost s Broker Consulting v Jihlavě. Kupovali jsme přes ně pozemek, následně jsme přes ně prodávali byt. Pán se dokonce stal naším finančním poradcem. 🙂
Odpovědět
Já jsem kdysi prodával přes web bezrealitky a zjistil jsem, že to je docela dobrý výběrový řízení na realitku. Za prvé se ozvou realitky, které se tváří jako soukromé osoby. Nechci. Pak se ozvou takové, co rozesílají unifikovaný email. Tak jsem nechtěl. A pak je tam pár realitek, kde se přiznají, že jsou realitka a vidím, že mail je psaný mně. A jednu z nich jsem si na konec vybral a dobrý. Jinak pokud chcete zjistit, jestli je to soukromá osoba nebo realitka, tak stačí dát jméno a telefon do vyhledávače a rychle se ukáže kdo je kdo. :)
Odpovědět
Realitní kancelář SDK nedopoučuji !!! Jsou to podvodníci, jednání makléře Slavíka nelze hodnotit po žádné stránce kladně. Nezvedal telefony, když bylo potřeba dojednat a oznámit nám zásadní skutečnosti. Neoznámil nám ani důležité rozhodnutí. 😒
Odpovědět
No hlavně ne RE/MAX !!! Navoněná bída. Provize si vezmou šílené, služby strašné. Nakonec jsme si vzali právníka a dům si prodali sami. Odměna právníka, asi dvacetina toho, co chtěl REMAX. 😠
Odpovědět
Když jsem sháněl dům tak jsem poslal dopro 3 realiťáky (a tím přišel o 3 domy). Nakonec jsem sehnal bez realitky. Pomáhal mi s tím opravdový sooudní znalec. Na 1 domě co jsme bevzali bychom ušetřili 1000 000, na druhém 400 000 Kč. Takže se vyplatí si znalce najmout. Nakonec jsme 3 domy které jsme nekoupili pomohli těm lidem prodat! O vše se postaral opravdový soudní znalec. Ne nějaký šmejd z realitky který na to nemá znalostil. Ale opravdový soudní odhadce cen nemovistostí a opravdový advokát. Nákilady na pordej domu 20 000 Kč. Kdo chcete pomoct s prodejem, kliedně se mi ozvěte y mohu zprostředkovat (Prostějov, Olomouc, Brno). Nafotíte si to a popíšete tak, aby se lidé vše dozvěděli už z fotek a textu. Na prohlídku pak přijdou až ti co fakt mají zájem. V tom případě kde jsme prodávali tak 2. domek bral ten co přišel na 1. prohlídku a druhý domek ten co přišel na 2. prohlídku (zájemce z 1. prohlídky chtěl ale nedosáhl na něj sjrz financování). Takže asi toliko k realitkám. PS: Klíče od domu jsem měl dříve než měl majitel peníze od banky. O všem jsem jednal osobně s majitelem jako chlap s chlapem. Žádný kokot nám do toho nenutil podepisovat smlouvy o smlouvě. Umí toto realitka? Těžko 😉 A bonus na závěr. Kdybych chtěl, tak jedna z prodávajících platí pokutu 100 000 Kč za to že já bych podepsal jako kupující rezewrvační smlouvu a kvůli mě by pak z prodeje sešlo. Ano takto zásadní chybu měla RK z Olomouce v rezervační smlouvě. Hlava mi nebere že za ty spousty let si toho nevšiml žádný jejich zákazník (lidi nečtou) a ani ten jejich slavný právník. Takže pokud jen trochu můžete, RK nebrat. Nejvíce mě baví jak lidé v recenzích vždy realitku chválí jak se o ně hezky postarali. Ale že soudní znalec/advokát by se postarali stejně a ještě by si třeba mohli z kupujícíh napůl rozdělit přebývajících 100 000 Kč (50 by ušetřil kupujíq a o 50 víc by získal prodávající). Místo toho sponozují příživníky. V případě pdodávajícího je to jeho věc ale bohužel jako kupující pak většinou máte jen 2 možnosti. Brát a nebo ne. Já měl svoji hrdost a vydržel jsem. Za ušetřené peníze je nádherná kuchyň!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@martinau5 Top domov /Mgr. Měch/ můžu jen doporučit. Výborná zkušenost.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
30
31
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?