Řadové domy Babice-Dařbož - vaše názory

Ahojte, nekupoval někdo odtud řadovku v tomto komplexu? Cena se mi zdá dost nízká, tak by mě zajímali názory na zpracování, jednání, sousedy a pod. Uvažujeme o koupi, ale neradi bychom byly napáleni. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Staci projet okolo projektu,aby clovek,ze s tim projektem neni neco v poradku ...a to uz roky...nevim co,nevim jaky byl zamer,kde ci v cem nastala chyba,ale evidentne tam neco ci nekdo znacne selhalo...takze bych se ani nedivila nizsi cene...
Odpovědět
No právě, zkoušela jsem hledat na netu, ale nic jsem nenašla... ale někdo tam evidentně bydlí, takže tomu vůbec nerozumím. Asi prostě se tam budu muset jet normálně někoho zeptat..;-)
Odpovědět
Jako upřímně myslela jsem si že cena je nízká z důvodu toho že je to malinka osada ( nová ) ale co jsem se dívala na mapy. Tak do toho bych nešla. Nejspíš si dotyčnej myslel jak mu řadovky vynesou peníze. Přeci jen baraky nové takže lidí se tam stěhovala v nějakou dobu docela dost. Ale jak je vidět nevyšlo mu to tak jak si myslel a asi zkrachoval. Mít barak a vedle přilepenou řadovku nedostavenou kde zateka a tvoří se plísen, která může a nejspíš pak i půjde k vám tak do toho bych nešla
Odpovědět
Asi máš pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vystavba zacala roku 2007. Vloni jsem tam mel kupovat take domek. Inzenyrske site nebyly skolaudovane, tim padem jedinej domek neni skolaudovan, nebo aspon pred rokem nebyl. Voda nebyla privedena, ti co tam bydli, se museli skladat na vodni nadrz ...Nechapu, jak to delali s hypotekama. Kdyz do dvou let neskolaudujes, tak ti banka muze pekne zavarit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kaczenka55 jeď se tam podívat a uvidíš sama..i zadarmo by to bylo drahý..škoda takového projektu,je to jinak v hezkém místě
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Dobrý den, ten domek jsem měla koupený. Není zkolaudovaný a nikdo domy nechce zkolaudovat. Pozemky s komunikacemi vlastní jakýsi pan Čihák, se kterým jsou neustálé spory. Teče tam voda, je tam elektřina, ale nemůžete se přihlásit k trvalému bydlení, dům nemá číslo popisné, vlastně se tam bydlí ilegálně jako v nezkolaudované stavbě. Je tam odpad, na který se lidi skládají, aby ho odvezli. Stále jsou problémy s vodou.... Ten dům jsem kupovala někdy před pěti lety, podařilo se mi ho prodat před dvěma lety. Nový majitel zná pravý stav věcí, ale šel do toho. Takže jestli Vám to nevadí.... Mě ano :-)
Odpovědět
Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda nekdo doporucuje koupi domu v teto lokalite? Dekuji za vsechny názory
Odpovědět
Dobry den, taky me zajima aktualni situace. Ma prosim nekdo info? Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Řadovky Dařboř, akce vychcána Judr.Čiháka , který prodal lidem parcely, pozemky s příslibem sítí a dodnes to není hotové _ pozor, cena za kubík vody je 450 Kč !!!!! Voda se vozí cisternou do vaku, na který se složili zoufalí vlastníci domů. Komunikace katastrofa, osvětlení nikde, PŘESTO PRODÁVÁ DALŠÍ A DALŠÍ PARCELY, LŽE O STAVU VĚCI, NENÍ ČISTIČKA ODPADNÍCH VOD, NIC. VŠE JEN LEŽ A NEUSTÁLE ODDALOVÁNÍ PROBLÉMU. VARUJI PŘED KOUPÍ POZEMKU V LOKALITĚ DAŘBOŽ. VŠE JEN LEŽ. VAROVÁNÍ proto koupi nemovitosti od Judr. Čiháka a pod tím spojených firem sídlících na hromadných adresách s.r.o - viz Chudenická 1059, Praha 10 Hostivař, kde sídlí tisíce firem ......většinou za účelem zakrytí vlastníka a vyhnutí se problémům.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobrý den, nemá někdo aktuální informace, jak je to s bydlením v této oblasti, případně jaká jsou tam rizika? Plánuje se tam jet podívat a asi se zeptat místních, protože nevím, co si o tomto projektu mám myslet. Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, je to tam prý úplný horror ! Má to tam nějaký Čihák a jeho manželčina firma Zatri sro Lidi,co tam bydlej si musí vše dělat sami na své náklady,jako cesty, nějaký vak s vodou a hlavně,že Čihákovi zaplatili za ing sítě 🙂 No já bych tam nechtěla bydlet ani náááááááááhodou. Má s tím tam někdo nějaké zkušenosti ? ????
Odpovědět
Článek se načítá
@petdol tak co jste zjistil ? byl jste se tam někoho poptat ??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@horror Nakonec jsem jenom zavolal na místní úřad a to mi stačilo na to, abych se o tento projekt už nikdy nezajímal 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Prosím Vás Vážení! Zapoměntě že tenhle projekt vůbec existuje! Je to podvod za podvodem, past za pastí... ani si nedokážete představit přes co teď procházím!
Odpovědět
@volodymyr_zaychenko Dobrý den, můžu se zeptat na vaše zkušenosti aktuální? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@volodymyr_zaychenko Dobrý den, chceme kupovat jeden z nabízených baráku. Makléř nám tvrdí, že teď to kupuje nový developer a vše se vyřeší. Chtěla bych se zeptat můžete nám napsat své zkušenosti? Rozvody vody už jsou udělané jen čekají na kolaudaci, která by měla byt cca za 2 měsíce, je to pravda nebo ne? Nevíte nějaké bližší informace? Nemůžu se ani dovolat na stavební úřad ve Velkých Popovicích abych se zeptala, kde to vážné, jelikož stavební povolení se tam jen prodlužuje a nic se nedělá 😞
Odpovědět
@oli_lyubenko my se tam byli podívat v lednu a také nám bylo řečeno, že do 2 měsíců bude vodovodní řád zkolaudovaný 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@terulka01 mluvila jsem s paní z vodovodního, která mi řekla, že kolaudace vodovodu je udělaná jenom k areálů. V areálů to nemohli udělat, jelikož tam je nějaká závada s kterou to nejde udělat. Takže musí ji napřed odstranit,až poté proběhne kolaudace. Navíc mi bylo řečeno, že teď to koupil nový developer, který už za ni byl ale nezapamatovala si jeho název, a že tím se to řízení pozastavilo, jelikož v katastru to ještě není přepsáno. Takže je prý lepší počkat až to tam bude připsané a kontaktovat přímo toho developera s otázkou kdy co plánují dokončit. Navíc lidi tam bydlí nelegálně, už tam prý byla par krát kontrola a jelikož je to vedené jako staveniště, tak dostali pokutu. Jediná možnost je částečná kolaudace, kterou můžou povolit ale bez vodovodu to nejde. Projekt je z roku 2004, a za to že to není dokončené může majitel toho areálů, povolení atd se mu vystavuje už asi po 5, pokaždé to prodlouží ale nic neudělá. Takže si vzal peníze, utratil je a čeká . Snad nový developer to dotáhne do konce. 😠
Odpovědět
@oli_lyubenko a s tou kanalizaci to taky nevypadá valně. Měla být hotová nějak 2019 a zatím se stále ještě ani nezačalo. Já bych do toho teda nešla....
Odpovědět
Profilova fotka
@terulka01 tam nemá byt kanalizací ale čistička, proto to není hotové, protože čističku budou teprve stavět.
Odpovědět
@oli_lyubenko Ano to vím, že čistička, ale ta také už měla být postavena.. Našla jsem někde na internetu dokument - stavební povolení, že do roku 2019 se musí začít stavět, jinak povolení vyprší platnost a musí se znovu žádat atd.... No můžete ještě zkusit zavolat starostovi Řehenic, řekl by vám k tomu také možná víc 🙂 ale říkám, já bych do toho projektu rozhodně nešla....Dokud nebude zkolaudovaný....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@terulka01 teď už to koupil nový developer, takže už to bude konečně odstavené. Jinak stavební povolení se na stavebním úřadě pokaždé se prodlužuje, takže to není tak, že vyprší a konec, teda leda, že by to zapomněli prodloužit. Což teď je to úplně jinak, nový developer už to převzal a od 1. Září 2021 bude prodávat domy, tak jsem zvedá jak bude tento projekt vypadat. Má tam byt dokonce školka, lékárna, kavárna atd, no bude to pěkné až to dostaví 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobry den. Tak jsem zjišťoval aktuální informace o projektu řadový domky darboz. Koupil to konečně normální developer gedberg a začalo se vše stavět jak o život. Za rok postavil co nepostavil cihak za 16 let co to měl. 1.etapa by měla být hotova do konce tohoto roku. Zbytek do roku 2024. Tak snad se to tam brzy dostaví a budou mít všichni klid.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, někdo nějaké aktuální informace? Děkuji!
Odpovědět
Dobrý den, aktuálně opravdu vlastní celý projekt nový developer Getberg, který má za sebou mnoho úspěšně dokončených projekt. V současné době se řeší na stavebním úřadě změny v projektu, po kterých by měla být zahájena stavba komunikací. Čistírna odpadních vod, na které závisí kolaudace, je aktuálně ve výstavbě a po jejím dokončení by měly být domy kolaudovány. Pokud vím, tak žádné rozdávání pokut neproběhlo. Sám stavební úřad má máslo na hlavě, jelikož 15 let jen přihlížel a nekonal, proto pochybuji že by najednou rozdával pokuty. Nyní má na stavebním úřadě nastarost projekt nějaká paní Suchomelová, se kterou je super domluva, a která se také bude určitě snažit celý projekt podpořit a spolu s developerem dokončit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?