Baterie REA

Dobrý den, máte někdo v koupelně baterie zn. REA? Nejlépe černé.. Jsou kvalitní?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych ráda našla více recenzí... Kupovali jste nakonec něco od této značky?
Odpovědět
@hanule_voldanova dobry den, cetla jsem recenze a zadna slava.. treba u podomitkovych byl prusvih, ze meli mokre zdi. My jsme vybrali klasicke od Sapho, tak snad dobre poslouzi. Ale u kazde znacky se najde vadny kus🤷‍♀️😊
Odpovědět
Profilova fotka
@ana568 Děkuji za zprávu, nam se právě do koupelny hodí baterie v černé barvě a koukám se po podomítkových, u téhle značky ale moc recenzí nenacházím... Ještě to budu muset promyslet. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hanule_voldanova Mrkněte na Novaservis serie Nobless Tina, my je budeme brát asi také ta značka REA je polský výrobce , když mrknete na jejich polský stránky tak recenze jsou různé spíše ve prospěch ale zase my budeme brát podomítkové boxy takže radši vezmu českého výrobce i když asi také vyráběného v polsku či v číně ale prostě něco odejde a nemyslím že by u novaservisu byl problém s náhradním dílem či zárukou , navíc ta je u některé serie i snad u té naší pěti a sedmi letá na těsnost kartuše což je prima protože to je to hlavní co může začít téct, zbytek mosazný materiál tomu se nic nestane. Takže asi tak Každopádně jsme chtěli grohe ale to je cena jednou tolik co je za ten Novaservis, takže s toho sešlo...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
My máme umyvadlovou baterii od Rea a bohužel nespokojenost. Po pár měsících používání se začla loupat barva a baterie začla hodně ,,vrzat''. Určitě koupíme kvalitnější. Máme i ve sprše podomítkovou baterii Rea a s tím jsme spokojení tak napůl.
Odpovědět
Profilova fotka
My nakonec zvolili Hansgrohe z rady Vernis - už jen kvůli tomu, ze téhle firmě důvěřuji a tato rada vychází cenově dobře. Zatím máme jen objednáno. 🙂 Do pro mě neznáme značky jsem se bála jít, navíc u Rea je sice podomitkove těleso v ceně, ale zase nelze vyzněním pouze horní část s když se něco pokazí, opravdu se musí kopat - pokud to dobře chápu.
Odpovědět
My udelame kompromis. Umyvadlove jsme koupili v lidlu 500,-Kc za kus, tak jsme zvedavi co vydrzi😅. A vanovou a sprchovou sestavu vezmeme hansgrohe, tam se nam to pripadne menit nechce😄. Vse cerna matna. Jsme sami zvedavi jaky bude rozdil v kvalite. Osazeno to bude az v cervnu.
Odpovědět
@happy_barbucha @hanule_voldanova @venazakova @jarin1 @ana568 Dobrý den, zeptala bych se, zda jste téměř po roe používání baterií spokojeni? Dále nemáte někdo baterie ve zlaté barvě? Porovnávala jsem Mexen a Rea podle produktových obr. z netu a zdají se mít každá jiný odstín. Nemáte zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@lokomotiva13 Zatím zkušenosti nejsou stále stavíme. Jen u že mexen Rea jsem přesouval krytku přes těleso a už je to škrábnuté protože tam mají uvnitř otvoru otřep. Takže výsledná kvalita nic moc.
Odpovědět
@lokomotiva13 My bydlíme od října a spokojení rozhodně nejsme. Máme ale černou tuhle https://www.aplomo-koupelny.cz/soho-n... Moc se nám líbila a líbí se nám pořád, ale jak jsem psala, začlo se loupat logo a hlavně začla baterie vrzat, teď ji reklamujeme a podruhé půjdeme do ověřených značek Grohe, Hansgrohe, Ravak.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem říkala - kdyby ta baterie nebyla podomítková, tak bych třeba zariskovala, ale my máme podomítkové, a tak jsme se nakonec rozhodli pro Hansgrohe vernis - koukněte, tahle řada je jedna z těch "levnějších" (vzhledem k ověřené značce a černému matnému provedení stojí skoro polovinu co ostatní jejich řady), navíc jsme objednávali vše od jednoho prodejce a dostali jsme moc pěkné slevy, na tuto řadu konkrétně 43% (opravdu, nekecám, sama jsem se divila), takže pak už ta cena byla podle mého názoru opravdu pěkná. Také teprve budeme instalovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanule_voldanova Tím chci říct, že potom jsem už nad levnější variantou ani nepřemýšlela.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Trošku oživím téma, jen kdyby někdo řešil stejnou otázku. Nakonec jsem dal na značku Rea a koupil černou bidetovou baterii. Po pár týdnech provozu začala černá barva slézat. Umývali jsme klasickou vodou a přípravkem přímo na baterie. Reklamace byla výrobcem zamítnuta, jelikož se prý zrovna tímto přípravkem nemůže umývat. Reakce výrobce mě upřímně moc nepřekvapuje, protože si troufám tvrdit, že při jakémkoli přípravku by tvrdili, že se jedná o poškození chemií, než aby přiznali, že jejich výrobek je prostě šunt... Kdyby čistící přípravek poškodil i jiné baterie a vybavení v domácnosti x značek, neřeknu půl slova, ale pokud se po pár týdnech používání dostane výrobek do takového stavu, je prostě něco špatně. Takže za mě určitě ne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?