bidet nebo dětské umyvadlo

13. kvě 202030

Ahoj, zajímal by mě názor více lidí. Zařizujeme koupelnu a napadlo mě, jelikož máme roční dítě a další plánujeme, že by měla dcera v koupelně vlastní malé umyvadýlko. Všimla jsem si, že i náš 6 letý příbuzný sotva vystačí u velkého umyvadla a čištění rukou a zubů není pro něho úplně komfortní. Samozřejmě vím, že se to dá vyřešit nějakou stoličkou. Nebo mě taky napadl bidet, který by pak našel třeba využití a nemusel by se odstranit, jako umyvadýlko. Koupelna je dost prostorná a umyvadýlko skoro nic nestojí. Jaký je Váš názor 🙂 ?

 • Mám dvě dcery, rok a půl a čtyři a umyvadla, drezy, kohoutky, potůčky... to milují. Z nízkého umyvadla by byly nadšené... Z malého méně, protože by se jim tam nevešly žádné cajky, natož ve dvou. Starší minulý týden byla u umyvadla celé odpoledne, prala tam v dětské automatce ponožky...
  Druhá stránka věci je, že buď musí být pod kontrolou nebo se musí počítat s vodní spouští. Plus další umyvadlo na údržbu.
  Jinak bidet je za mě super a porizujeme ho na to, na co byl stvořen 🤣

 • @junkovaden  Asi ani jedno. Misto bidetu mi pripada o mnoho praktictejsi a lepe pouzitelna bidetova sprska k mise. Malym umyvadlem bych syna neohromila, chce do toho sameho jako dospeli 🙂 Dala bych spis 2 normalni umyvadla, kdyz je misto.

 • @junkovaden  vsak malych umyvadylek si jeste uzije ve skolce 🙂 domu bych ja osobne neporizovala, nechtelo by se mi za par let znova prekopavat koupelnu a obe deti (2,5 a 5 let) bez problemu funguji se schudkem z ikea u velkeho umyvadla. A starsi uz tam dosahne i bez schudku.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat