Bílé vodovodní baterie, jste spokojeni?

Prosím, máte zkušenost s bílými vodovodními bateriemi (nemyslím granitové) v koupelně? Jak byste je zhodnotili? Najde se někdo, kdo ji má několik let? Neloupe se ta bílá barva z toho? Nezežloutly Vám časem? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Mame je v koupelne uz 5 let a jsou uplne super! Nezazloutly, nezmatnely, mapy vodniho kamene zadne, snadno se udrzuji, pouzivam na ne cokoli. Rozhodne bych nemenila. Jen mi na tu v umyvadle kdysi cosi tvrdeho upadlo a je tam malinka tecka odloupleho laku. Moje blbost.
Odpovědět
Profilova fotka
Na tu druhou jsem taky koukala.zaujala me prave ta bila.bohuzel jich neni velky vyber a u pritele to neproslo.ale kdybych to u nekoho na navsteve videla, tak mu to jiste obdivuji:-)
Odpovědět
mame biele. prve ale to si uz nepamatam znacku sme mali biele na byte 10 rokov. bola to nejaka uplne obycajna lacna znacka. a boli vyborne. vobec sa farba neodlupovala ani nezozltli. mali sme tvrdu vodu a pre mna bola vyhoda ze na nej neboli vidiet kvapky vody ked sa zamokrila. mne to na nerezovych vadi a utierat ich po pouziti je nerealne po detoch. teraz mame znovu biele znacka kludi. zatial ich mame rok tak neviem povedat z dlhodobeho hladiska. zatial su ok.
Odpovědět
My měli Grohe téměř 20 let a byly pořád krásné, snadná údržba, žádné leštění.
Odpovědět
Myslím že tyto baterie jsou na údržbu lepší než klasické. Pokud budou kvalitní a barva se z nich neoloupe, tak jsou super. Nezežloutnou a nejdou na nich vidět mapy od vody.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Pořídili jste si někdo bílou baterii? Jak jste s tím spokojeni? přemýšlím od RAV-Slezák nad kolekcí Mississippi a od Novaservisu se mi líbí Nobless Tina, ale ta je tak napůl bílá a na půl chrom. Má s těmito kolekcemi někdo zkušenost. U černého provedení se obávám, že bude na něm vše vidět. Má někdo zkušenost? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 18 roků, na údržbu super, nejsou vidět ťapky, kapky apod. V nové horní koupelně dal manžel chromované a je to hrůza, neudržovatelné, všecko je na tom vidět.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahojte obnovujem temu mate niekto skusenosti s bielou bateriou u vane? Neviem to u nikoho v albume najst... @alinka1234 - mas to niekde v albume diki moc Pekny den Ivett
Odpovědět
Profilova fotka
@yvettka83 v albu nemám, ale ta naše už má to nejlepší za sebou po skoro 20 letech, ale do klasického chromu bych už nikdy nešla, mám chrom v kuchyni a katastrofa, vypadá to furt jak u čuňat a je na tom všecko vidět, na bílé nejsou v idět ťapky, kapky apod.
Odpovědět
@alinka1234 diki ja mam v byte chrom a je to kriza, vyzera to strasne a nemam nervy ani cas to vkuse cistit...preto rozmyslam o inej alternative ako biela
Odpovědět
Profilova fotka
@yvettka83 manžel si dal do horní koupelny masivní chromovou baterii na umyvadlo, hotová katastrofa, odmítám to pucovat, musela bych na tom nechat ruky a stát u umyvadla a utírat to po každém umytí. Bohužel mu zůstala z realizace koupelny u zákazníka tak to i přes můj protest dal k nám, mám sto chutí to vyhodit.Je to neukliditelné. Je pěkná, designová, ale to nic na mém názoru a odporu k chromovaným bateriím nemění.
Odpovědět
Profilova fotka
@yvettka83 jsem na tom stejně jako ty, chromového nic nebrat, teda pokud člověk nemá zrovna zálibu v leštění a spoustu zbytečného času.
Odpovědět
Článek se načítá
@alinka1234 - no ja budem musiet jednu zobrat kvoli muzovi v chrome mame hornu a dolnu kupelnu tak rozmyslam kde to obetujem na inu ako bielu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@yvettka83 obětovala bych horní, hlavně upozorni manžela že si to bude pucovat sám :-D
Odpovědět
Nenašli jste někdo set do sprchového koutu v bílé barvě?
Odpovědět
@ivca_ch - skus znacku Tres. Neviem co presne hladas, ale ja som tam za vyssiu cenu nasla set umyvadlova a vanova baterie biela.....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravím, obnovují diskuzi, jakou značku doporučujete? Líbí se mi tres.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@eviknufik - my sme si ju kupili, ale este nepouzivame...,ale dufam, ze za tu cenu bude kvalitna 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Zalezi na kvalite. Ja ji mela v byvale kuchyni, protoze mne ji remeslnici koupili 🙂 a byla par let vpohode. Nic se neloupalo. Ted mam tedy chrom, a je pravda, ze vypada porad dost upatlane oproti te bile barve - jak tady psali jiz ostatni. Ale opravdu si myslim, ze je to jako se vsim - ze zalezi na cene.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
My máme už cca 4 roky v koupelně Grohe Eurostyle Moon white a jsou k nezaplacení. Nejsou vidět kapky, otisky, nežloutne ani se neloupe. Umývám prostě současně se zbytkem koupelny, žádná zvláštní péče navíc. Dělají v tom celou sérii - umyvadlo, vana, bidet, sprcha. Na umývátku na WC máme Hansgrohe chrom kvůli velikosti a bidetové spršce a to je zlo. Už ji prostě nečistím a je hnusná, protože to vydrží pěkné přesně do prvního použití. Chromové baterie prosazují ti, co to nemusí udžovat nebo mají kulové na práci a baví je to po každém použití čistit. A kecy prodejců, že se snadno čistí, jsou úplně k ničemu, protože vám nepoví tu druhou půlku - jak snadno se zašpiní.
Odpovědět
nad bílými bateriemi taky uvažuji, už právě kvůli tomu čištění, žena si na to pořád stěžuje. akorát se bojím abych to nevyměnil a nebylo to to samé..ale jak čtu tak snad ne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?