Dvířka na špinavé prádlo - koupelna

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Neřešila jste prosím některá dvířka nebo shoz na špinavé prádlo? Pro lepší představu: mám koupelnu sousedící s wc, kde budu mít pračku. Takže úplně shoz nepotřebuji, jen nějaký záklopný systém. Ráda bych, aby se špinavé prádlo vhazovalo zdí z koupelny rovnou do koše v zabudované skříňce, která bude na Wc. Jenže nikde nemohu najít žádná pěkná dvířka k tomuto systému. Má představa jsou kovová,menší, obdélníková, jen zaklápěcí, pardon za ten výraz ale "bimbací" :-) dvířka, bez nějakého zacvakávání. Něco jako poštovní nebo pro kočky do dveří. Nemohu bohužel nic sehnat. Neřešila jste už některá? Můžete mě prosím navést?
Odpovědět
Budeme mít klasicky shoz ale taky jsem nic hezkého zatím nenasla, možná vyresim ze oboje bude ve skříňce.
Odpovědět
Zkuste poptat klempire
Odpovědět
Profilova fotka
@izarea zkuste si zadat do googlu dvířka pro psy, třeba by se vám některá z nich líbila i pro tenhle účet
Odpovědět
@izarea máme u shozu "revizní dvířka pod obklad" na kterých máme obklady, takže jsou téměř neviditelná. sice chcete jen bimbací, ale zvažte.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@radim83 Dobrý den, myslíte, že bych Vás mohla požádat o fotku dvířek 🙂
Odpovědět
@junkovaden kyvná dvířka jsem ještě nikde nepotkala, většina lidí dává na neoriginální shoz otvíravá revizní dvířka (nerezová nebo skrytá například pod zrcadlem). Ty co chcete si můžete nechat vyrobit - třeba tady: http://www.ludvig.cz/katalog/index.xp...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Izarea Jak jste to nakonec vyresila, co jste kde sehnala?? Mam ted stejny problem, nevim, kde sehnat bimbaci dvirka....
Odpovědět
@nina_stredel Ještě nemáme koupelnu hotovou, ale vymyslela jsem to tak, že si nechám od stolaře vyrobit dvířka na míru, která budou ze stejného materiálnu, jako skříňky v koupelně. Z druhé strany(v místnosti, kde bude pračka) bude skříňka s košem na prádlo.
Odpovědět
@izarea mam to vymysleno stejne🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?