Dvojumyvadlo se skříňkou 120cm - koupit či vyrobit?

Doporučí mi někdo prosím dvojumyvadlo s úložným prostorem šířka 120cm? Koupili jste nebo si nechali vyrobit a jaká byla cena prosím? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@nelinecek Já mám dvojumyvadlo 120 cm z Ikei. Cenu už nevím, ale najdete na netu ;-)
Odpovědět
Máme taky IKEA, za umyvadlo 3 tis., za skříňky tuším cca 5,5. Kupte si z IKEA rovnou i baterie, myslím, že to je hezčí a levnější. Jinak super.. Nadto zrcadlo, taky IKEA | :-), doporučuji zapustit do obkladů, světla jinak taky ze stejnyho obchodu.. Jsme moc spokojení.
Odpovědět
spolupracovala jsem s truhlářem (dělal hlavně kuchyně a skříně) a on sám nám nerad vyráběl koupelnové skříňky, natož ty pod umyvadlo. U hotových továrních skříněk mají lépe ošetřené hrany a spoje tak, aby nebyly nasákavé a je menší šance na bobtnání a rozklížení. Klasický truhlář v dílně nikdy nemůže zaručit 100% nepropustnou hranu.
Odpovědět
@edcbubu Já teda nevím, ale mě zas truhlář říkal, že umyvadlové skříňky nejsou problém...
Odpovědět
@skunkos byl jste jeho zakaznik nebo spolupracovnik? Predpokladam, ze zakaznikum to asi zadny truhlar nerekne. Me to rikal coby spolupracovnikovi (zivim se navrhy interieru). Ale jako vzdy a vseude je vysledna prace o lidech.
Odpovědět
@edcbubu Zákazník, ale je to lokální truhlář, mluvil se mnou na rovinu. Řekl co umí a co neumí. Nepočítám s tím, že by udělal horší skříňku než třeba IKEA.
Odpovědět
Profilova fotka
@nelinecek Od truhláře za 4800 šířka 120cm
Odpovědět
Profilova fotka
@suchos to vypadá dobře a kolik stálo umyvadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Sapho maria 120cm 6900kc
Odpovědět
Profilova fotka
@ajagachova oprava. Cena byla 5300 kč
Odpovědět
@pavlik74 můžu poprosit foto třeba do SZ? Díky
Odpovědět
Dvojumyvadlo z liteho mramoru 120 cm s lesklyma skrinkama mame ze sika, cena neco kolem 10-12tis.kc. Jsme velmi spokojeni,zasuvky se lehce oteviraji,hodne uloz.prostoru.
Odpovědět
Článek se načítá
ikea, 120 dvojumyvadlo odensvik 3300 Kč, zásuvky godmorgon 6990 Kč. My jsem tedy původně chtěli 120cm jednoumyvadlo (cena 3000 Kč), hlavně kvůli volné odkládací ploše kolem, ale došlo k nějakému informačnímu šumu a vodaři udělali přípravu na dvoj, tak jsem to přehodnotili, i když by to prý šlo nechat zaslepené. A nevím, jestli mezitím nedošlo k nějaké změně, ale skříňku jsem kupovali už dříve před vánoci, a to v čr byla k dostání pouze v šedé, pro bílou jsme si jeli do rakouska a v německé ikee zas byla cenově o dost dražší, jestli si to dobře vybavuju. Na fotce zatím chybí úchytky, které chci dát jiné, než byly přiložené.
Odpovědět
@catle prosím foto. Děkuji moc
Odpovědět
@ransome můžu se zeptat, máte tam v zásuvce ten tříděný systém nebo je to jen volný šuplík kolem sifonu? Díky
Odpovědět
@nelinecek kukni na www siko.cz ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech

Odpověď na příspěvek od suchos:

@nelinecek Od truhláře za 4800 šířka 120cm
@suchos dobrý den, skříňka je parádní. Můžu vás poprosit o kontakt na truhláře, který vám dělal skříňku? Nemám to do Vsetína daleko. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od petaass:

@suchos dobrý den, skříňka je parádní. Můžu vás p…
@petaass bohužel zemřel.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od suchos:

@petaass bohužel zemřel.
@suchos tak to mě mrzí. I tak díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
mame tohle https://www.sanitino.cz/mereo-opto-sk... za me fajn. cena co je tu na netu je ale prepal, my to meli snad za pulku
Odpovědět
Dvojumyvadla jsou skvělá a praktická věc. Pokud někdo nemá možnost dát si jej vyrobit přímo u truhláře, tak bych zvolila Siko jednoznačně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?