Hranaté umyvadlo, poraďte s výběrem

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Prosím poraďte s výběrem hranatého umývadla, vhodného k zapuštění do vyzděné desky ;-)
Odpovědět
1
2
Za sebe můžu doporučit Keramag Xeno 2 (teď už bude spíš pod značkou Geberit) - údržbu vyžaduje minimální (má myslím i speciální povrch glazury, na kterém se skoro nic nezachytává).
Odpovědět
Profilova fotka
@pj_bydlime Laufen Pro s LCC upravou - na udrzbu super.
Odpovědět
Děkuji všem za nápomocné reakce 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Potřebuji poradit s výběrem umyvadla. Manželka se někde dočetla, že ideální umyvadlo je ze smaltu. Myslíte si, že vydrží víc než jiná umyvadla?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíme, že ne 🙂
Odpovědět
@homolecves Máme jedno ve smaltu, pěkně vypadá, kulaté na desku, dobře se udržuje. Je to stejné jako se smaltovanou vanou, údržba lepší. Ale pokud tam něco těžkého spadne může se smalt odštípnout, keramické praskne, takže je to ve výsledku jedno. Jenom je asi těch smaltovaných hodně málo na trhu a drahá, my to naše koupili asi za 1000, ale po slevě 80 proc. při rušení jednoho koupelnového studia, čistě náhodou, jinak bychom do toho nešli a ani jsem nevědla, že smaltované existuje.
Odpovědět
Zcela určitě. Proto jsem ho také vybíral. Koupil jsem umyvadlo ze smaltované oceli. Ono jde o to, že je odolné proti mechanickému poškození, ale také hlavně proti kyselinám a chemickému poškození. Umyvadlo vám bude pořád držet stejnou krásnou barvu a v pohodě ho kdykoliv naleštíte.
Odpovědět
Potřeboval bych vybrat umyvadlo na desku. Jaké jste kupoval?
Odpovědět
Kupoval jsem umyvadlo na desku od Kaldewei, mají totiž kvalitní smaltovanou ocel, který je recyklovatelná. Mám rád, když se výrobky dělají touto cestou a nevzniká pak žádný zbytečný odpad.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
My máme doma tohle: https://www.koupelnysyrovy.cz/umyvadl... a jsme velmi spokojeni
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?