Jaka znacka sprchoveho koutu?

Absolutne se v tom nevyznam, doporucite s cim neudelam velkou chybu a nebo naopak cemu se vyhnout? Urcite nechci zadne Cinske, hobbymarketove nebo nedejboze Polske vyrobky. Je to pro osobu blizkou, chtel bych aby to nejakou dobu vydrzelo bez oprav. Bude to ctvrtkruhovy kout se soupacima dverma. Nikde jsem podobne tema nenasel, tak snad to pomuze i jinym. Zde je seznam vyrobcu ktery jsem namatkou vytipl z nejakeho eshopu. A-INTERIÉRY AKCE/SET/CERSANIT AQUALINE AQUATEK CERSANIT GELCO H K HOPA IDEAL STANDARD JIKA KERMI MEREO POLYSAN RAVAK REA SANSWISS TEIKO
Odpovědět
My pořídili že Sika a jsme spokojení https://www.siko.cz/sprchovy-kout-ctv...
Odpovědět
Sanswiss
Odpovědět
Z vlastni zkusenosti bych uz vybirala jen takovy, co se nejsnadneji cisti. Zadne zahyby, sterbiny a jina tezko pristupna mista.
Odpovědět
Za mě, Roltechnik, litý mramor, česká firma. Máme už druhý a paráda.
Odpovědět
Nerozumím tomu, proč někdo vybírá věc podle značky, nebo snad prodejce 🤔 😄 Snad když něco chci, tak vybírám dle tvaru, velikosti, materiálu, záruky....ceny. Ale značky?? To jako preferuju nějaký nápis na umyvadle? 🤔
Odpovědět
@panlorenc Někdy značka garantuje kvalitu, byť v posledních letech tento trend klesá. Je prostě fakt, že když koupím něco od modrého Bosche, tak je velká šance, že to bude násobně kvalitnějši než něco od Extolu. Podobně to bude u sprcháčů.
Odpovědět
@skunkos Aha a já myslel, že kvalita výrobku se dokazuje atesty které pak garantují, např. životnost, materiál, mechanickou odolnost, rozměrovou toleranci, nasákavost, pórovitost, atd atd.....NJN jiná doba a ovce nakupují pouze očima.
Odpovědět
@panlorenc Ty zaoblene sprchace vypadaji vsechny stejne, proste kus zaobleneho skla, na tom neni co vybirat. Tak zbyva jen ta znacka (vyrobce). Chci neco kvalitniho, aby se ty soupaci dvere nezadrhavaly apod, penize hraji az druhoradou roli. Ja se v tom opravdu vubec neorientuju, takze netusim co je nalestena bida a co skutecne kvalita. Kde ty atesty s garantovanou zivotnosti, nasakavosti apod. najdu? Mi o nejaky napis vubec nejde, je to podobne, jako by ses mel rohodnout jestli je lepsi napajeci zdroj znacky Meanwell nebo TDK Labda. Ja ti okamzite reknu kterej je sracka, i kdyz oba vypadaji na pohled stejne. U sprchacu jsem ale mimo, podobne jako instalater s elektrinou 🙂 Vanicku z liteho mramoru povazuji dnes za samozrejmost.
Odpovědět
@martin_janota Nejlepší sprchové dveře jsou žádné dveře. Tedy logicky, pokud to lze tak jen stěna, jen u té nehrozí zadrhávání 😄 VŠECHNY posuvné dveře, pojezdy, panty časem vždycky skřípou, drhnou, bez ohledu na značku.
Odpovědět
Kdyz ma koupelnu cca 1,5x1,5m, tak jina moznost neni.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?