Jaké ornamentní sklo do koupelny?

Máme koupelnu do ulice (řadovka, hned u chodníku) s velikostí okna š1000/v1350.Máme navržené sklo matelux,ale moc se mi nelíbí, bojím se, že na tak velkém okně to bude vypadat jak v nemocnici a navíc to bude hodně razit (první si na domě vsimnou právě okna v koupelně).Prosím o tipy na další neprůhledná skla nejlépe i s fotkou.Děkuji
Odpovědět
Ja si koupila v Lidlu tu fólii na okno samolepící. :-) měli hodně druhů a vzorů. Nechtěla jsem vydávat víc peněz za mléčné sklo z výroby. Ještě to nalepené nemám, ale třeba se mi to také nebude líbit :-| uvidím tak za tři měsíce až tam budu bydlet
Odpovědět
@pastole Máme od takové jehlánky a v PKS se to jmenuje Krizet
Odpovědět
Máme ornamentní sklo činčila. Chtěla jsem nějaký drobný ornament, který nebude moc znát. Ale už bych si to nedala, nevypadá to hezky. Na malém vzorku nešlo poznat, že ornament je symetrický a vytváří jakoby pruhy.
Odpovědět
@katkamor o činčile jsem taky uvažovala, díky Vám už vím, že to nechci.děkuji
Odpovědět
@kofejn Děkuji, to vypadá dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme v koupelně a kumbalu od cesty sklo s dekorem kůry. Posílám fotky. Dodatečně jsme si nechali dát fólii do okna v technické neboť nám tam koukali sousedé. Zapomněla jsem přiložit fotky, omlouvám se.
Odpovědět
Profilova fotka
1. fotka foto zevnitř, 2. fotka zvenku, 3., 4. Fotka fólie v technické
Odpovědět
@barushka0404 s tou folii to vypada jak matelux.
Odpovědět
@pastole jinak ta kura vypada pěkně, ale do koupelny u chodniku ji nedám, je to průhledné
Odpovědět
Profilova fotka
@pastole nj k chodníku bych ji taky nedala, to spíše tu fólii. Jelikož máme zvědavé sousedy tak budeme dávat zrcadlove fólie od cesty a ze strany kde má sousedka okna z kuchyně jinak nám vidí až do postele. Nemáme žaluzie a vadí mi furt zatažené závěsy. Sousedi mají permanentně zataženou roletu v koupelně přitom by stačilo kousek fólie...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@barushka0404 @pastole Dobrý den, taky budeme mít koupelnu k chodníku a mysleli jsme si, že mléčné sklo. Ale při návrhu oken nás od toho zrazuji, že to tu koupelnu hrozně degraduje a působí pak vevnitř jako technická místnost. Prosím, nemáte nějakou fotku z interiéru a jak to vnímáte, působí to na vás, že to interiéru ublížilo? Moc díky
Odpovědět
@jizap Dobrý den, fotku muzu poslat v prubehu tydne, pokud je to stale aktualní.do koupelny jsme dali krizet a jsem s ti spokojena, protoze z ulice nejde na první pohled vidět, že tam není čiré sklo (u mléčného nebo nějakého výrazného ornamentu by to razilo)
Odpovědět
Článek se načítá
@pastole Z interiéru mi přijde pořád trochu divné nevidět oknem ven, ale to je úděl koupelen do ulice 🙂
Odpovědět
@jizap asi zalezi na velikosti okna, ale me naopak prislo, ze to tu mistnost "zutulnilo"-je tam takove mekci svetlo.
Odpovědět
@kekita @pastole Moc děkuju 🙂 v mych představách to právě taky vypadá ok, ale při návrhu oken nás dost znejistili... Tak děkuju za pomoc 😊
Odpovědět
@jizap Kukněte na úpravu Mastercarre. Mám a je to perfektní 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?