Jaký ventilátor do koupelny a WC?

Dobrý den, jaký koupit ventilátor do koupelny a wc? U koupelnového bych rád kromě časovače i měření vlhkosti, průměr potrubí máme 125mm. Koupil jsem ventilátory značky Vents, konkrétně ventilátor Vents 125 LDTHL a je to tragédie, hlučností se nehodí ani do skladu, natož do koupelny... Děkuji za zkušenosti.
Odpovědět
@mareksochor my máme úplně obyčejné, takže neporadím se značkou, ale nad vlhkoměrem bych v koupelně ještě popřemýšlela - spoustu lidí to tak mělo a pak je měnili za obyčejné, ptž není nic lepšího, když si rozpařený v koupelně (např. si holíš nohy, nebo umýváš hlavu) a do toho ti začne foukat ventilátor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita foukat? vetsinou jsou ventilatory udelane tak, ze vzduch odtahuji.....
Odpovědět
@jumpmans tak samozdrejme, ale tim, ze ti "odtahuji" vzduch, tak se ti v mistnosti udela lehce pruvan a ochlazuje ti ji a kdyz jsi rozpareny, tak to poznas hned. Zvlast, kdyz mas treba walk-in. Nebo kdyz sedis na zachode, tak ti tahne na zadek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mareksochor Na WC je podle mě super ventilátor přímo ze záchodu, protože se zápach nešíří dál. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím máte někdo v domě ventilátor? Je to pro mě velké narušení designu, ale třeba uvidím u někoho, že se to dá hezky vymyslet a taková tragédie to není 😞
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, na stránkách ventilátory.cz máme širokou nabídků koupelnových ventilátorů. A každý model je možné mít s různým příslušenstvím. Jako třeba časový doběh, tahový spínač, čidlo vlhkosti, senzor pohybu atd. Samozřejmě naleznete rovnou veškeré komponenty pro vedení vzduchovodu. Jako je potrubí, spojky, kolena nebo zpětné klapky. Veškeré zboží držíme skladem a v patřičné kvalitě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, jak na výběr ventilátoru do koupelny jsme hezky a srozumitelně sepsali na našem eshopu v sekci Návody a tipy. https://www.czvzduchotechnika.cz/navo... v případě dotazů Vám rádi poradíme 🙂 Martin CZvzduchotechnika.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?