Koupelna Rako Random - šedá nebo hnědá

Ahoj. Máte někdo koupelnu Rako Random? Šedou nebo hnědou? Jak jste spokojeni s dlažbou i obkladama. Je dobře udrzovatelna? Nemuzu se rozhodnout jestli šedou nebo hnědou. Diky všem
Odpovědět
Profilova fotka
je to relativně nová série, takže jí asi moc lidí zatim nemá...ale šedou mají u nás v řeznictví :-D provoz je velkej a vidět na tom nic neni
Odpovědět
@luciasek88 mam prave v kombinaci hneda a svetle bezova, hneda podlaha a svetla stena... Je opravdu prakticka. (vlasy na ni nejsou videt) a vypada krasne... Hodnotim po 2 mesicich uzivani
Odpovědět
@paveler A nemáte fotku? Já právě pořád řeším jak to zkombinovat. Bojím se, že ta hnědá je moc tmavá. Viděla jsem všude, že ji mají v kombinaci s bílou podlouhlou obkladačkou. Ta šedá mi přijde taková světlejší, ale zase "studená"
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@paveler prosim nemohla bych treba do zprávy dostat take fotku kombinace hnede a béžové rako random? Premyslime o ni a vsude jsou v realu jen sede odstiny. Dekuji moc.
Odpovědět
Nemáme, ale chceme. Máme z koupelnoveho studia vizualizaci hnědé a světle béžové kombinace, na bydlení.idnes.cz je realizace světlé a šedé asi.
Odpovědět
Dobrý den,máte prosím někdo tyhle obklady?libí se nám,ale jestli není horší na úklid,jako hrubá ještě se nám libí Refin plant tak nevíme kterou,moc děkuji za informace.
Odpovědět
@paveler Prosím jak se vytírá,není hrubá?děkuji za odpověď.
Odpovědět
Přímo paní z koupelnového studia říkala, že na údržbu doporučuje. Vytáhla dlažbu ze skladu a nechala nás setřít vlhkým hadříkem. @lenkadolejsi
Odpovědět
@lenkadolejsi prijde mi opravdu velice prakticka, vytirani je vpohode. Jak rika @evculinda zkuste zajit s hadrem do prodejny ☺️
Odpovědět
Tak my ji nakonec nebrali. Byli jsme ve studiu pro ni a paní vytáhla hnědou a byla hrozně do zelena a do divných barev. Úplně jiná než jsem viděla jinde. To mě odradilo, protože říkala, že záleží na šarži a že to nemusí být pořád takové. Takže jsme se báli co nám příjde, tak jsme šli do jiné.
Odpovědět
Moc děkuji za odpovědi ;-) vyrazím s hadrem :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den,oživuji diskusi 🙂 Máte prosím někdo v koupelně obklady RAKO RANDOM tmavě šedé, nejlépe v kombinaci s bílými obklady? Mohu poprosit o reálné foto? Moc děkuji!
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Dobrý den, oživuji diskuzi. Nějaké reálné foto Rako Random, prosím? Zkušenosti s údržbou?
Odpovědět
Máme béžovou random na podlahách v koupelnách, kuchyni a chodbě při vstupu a naprostá spokojenost!
Odpovědět
@za_bu_ska Moc děkuji. Poslala jsem sz.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, mohla bych Vás poprosit o foto, jestli máte někdo Random - béžovou, světle šedou a šedou v koupelně, případně podlahu v domě? A jak to vypadá s údržbou, šly byste do Randomu znovu? Děkujii za pomoc 🙂
Odpovědět
@za_bu_ska neměla byste, prosím nějakou fotku podlahy? Moc děkuji M. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?