Lesklá dlažba do koupelny, klouže?

Profilova fotka
Moc se mi líbí lesklé dlažby. Už jsem si i vybrala. V obchodě mě odrazovali, že to bude hodně klouzat. Máte zkušenosti ? I přesto si jí asi dám, říkám si, že stejnak před vanou bude nějaký kobereček a hrát si tam děti nebudou.
Odpovědět
Také máme lesklou dlažbu. Zatím nebydlime, ale počítám s tím, ze více klouzava bude. Dame kobereček.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky nenechala odradit. Děti budou muset být více opatrné. Jsem zvědavá na výsledek. :-)
Odpovědět
Máme lesklou a neklouže nijak více než matná. Jen je na ní vidět každé smítko.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
@ally8 prosím, jak jste spokojeni s lesklou dlažbou v koupelně? Klouže?? Moc děkuji za odpověď
Odpovědět
@kaem Taky se přídám, nemáme úplně lesklou, spíš hnědá až taková trochu v barvě ,,Utahu" ale není drsná, je hladká, a neklouže ani za mokra. Pokud vyloženě není na té zemi něco jako mýdlo nebo zrovna nestojím na těch propadlých kachlích, tak drží.
Odpovědět
@vladimir_sacha Jo, jenže ona hladká dlažba může být protiskluzová, ale úplně lesklá dlažba bude zákonitě klouzat a je to o rozbití huby nebo jiném úrazu. Mám doma klasickou, matnou, protiskluzovou a už se mi taky stalo, že když jsem vylézal z vany, noha mi podklouzla. Ale zase, dá se to vyřešit tak, že dám před vanu, sprchu, kobereček.
Odpovědět
@kaem pokud řešíte, zda bude klouzat, tak se zaměřte na parametry protiskluznosti dlažby, kterou máte vybranou. Orientovat se můžete podle označení, viz: https://www.rako.cz/cs/pro-odborniky/...
Odpovědět
Máme v celém domě lesklou mramorovou dlažbu a jsem spokojená před vanou máme kobereček ☺️
Odpovědět
@doog označení R13 je nejméně nebo nejvíce klouzava?
Odpovědět
@kaem čím vyšší úhel skluzu, tím méně "klouzavá"
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce

Odpověď na příspěvek od janalucie:

Máme v celém domě lesklou mramorovou dlažbu a jse…
@janalucie dobry den, mojla bych poprosit o foto interierů? Stavime a chtela bych take vsude mramorovou😊
Odpovědět
@curdoval
Odpovědět
Článek se načítá

Odpověď na příspěvek od janalucie:

@curdoval
@janalucie dekuji moc
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od curdoval:

@janalucie dekuji moc
@curdoval není zač
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?